Sayfa 65/804 İlkİlk ... 1555636465666775115165565 ... SonSon
Arama sonucu : 6428 madde; 513 - 520 arası.

Konu: BNTAS - Bantaş Bandırma Ambalaj

Alıntı Originally Posted by uppsallla Yazıyı Oku
    Ömer sen tacikistan da mi yasiyorsun... bu topige yazanlarin 100 ünde 95 i hakan in grubundan aldi bu hisseyi... sen nerden buldun da akdin? 5bin tane yatirim araci icinden bantasi buldun...
    Evet hakan in whatsapp grubu var... nette biraz dolan bulursun numarayi...

SM-N7505 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    e Ömeri bilmem ama bende bu hisseyi kendim buldum Aralık ayında aldım hakanı nerde ne aldığını bilmem ne aldığı önemli değildir. Sekur u sattım kront aldım burce sattım bntaş aldım seyit sattım derim aldım kront la derim duruyor bntaş % 90 çıktım %10 duruyor.ben şunu çözemedim çıkarken kimse yok ne zaman zirve yaptı 100 lerce yatırımcı var. Zirveden almak büyük risk %10 çıkar %100 düşer

2. Hakan diyor ki; bugün ben grupta olanlara sırayla sattıracağım, zararınız benimdir, ekstrenize göre zararınızı nakit olarak veya başka bir hisseyle telafi edeceğim

3. kağıt tepetaklat. halen övenler var. yok yabancılar almışmış. ne üretiyor sitesinden bakın inceleyin hele.

4.  Alıntı Originally Posted by manidar Yazıyı Oku
    Hakan diyor ki; bugün ben grupta olanlara sırayla sattıracağım, zararınız benimdir, ekstrenize göre zararınızı nakit olarak veya başka bir hisseyle telafi edeceğim
    Taç tarıma bak 30 dan 2 ye düşmüş kim düşürmüş... Bi araştırın ona göre lafına itimat edin

D6603 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

chart.jpg
    5 dk lık grafik bildiğin merdiven bugün de trade amaçlı alanlar olacaktır ama şunu diyeyim ky olarak sıklıkla şu hata yapılıyor 2 TL iken yüzüne bakmayız 6-9 arası alayım mı diye düşünülüyor bu şahıslarda din iman yok ahınızı ahirete bırakmayın

chart.jpg
    Günlük grafik defter değerine kadar çekebilirler

Defter değeri 1.88

8.  Alıntı Originally Posted by manidar Yazıyı Oku
    Hakan diyor ki; bugün ben grupta olanlara sırayla sattıracağım, zararınız benimdir, ekstrenize göre zararınızı nakit olarak veya başka bir hisseyle telafi edeceğim
    tabi yüzde 80 soktduktan sonra sattırmaya çalışıyor yüzde 100 le iş bittikten sonramı yazık

Sayfa 65/804 İlkİlk ... 1555636465666775115165565 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •