Sayfa 2/310 İlkİlk 12341252102 ... SonSon
Arama sonucu : 2494 madde; 9 - 16 arası.

Konu: DITAS - Ditaş Doğan

Hybrid View

Previous Post Previous Post   Next Post Next Post
  1.  Alıntı Originally Posted by HBYKCN Yazıyı Oku
    Endeks ile ilgili, 2017 - 2021 arası ralli beklentisini de ve varlık fonunun kurulması ,bunun paralelinde dolarda süregelen olamaya başlayan düşüşü de bir tarafa not edelim.

Şu ekran görüntüsünü de buraya,forum başlangıcında not edelim:

Bu ekran görüntüsünü 18 Şubatta,yeni forumda ,ilk sayfadan paylaşmıştım.Endeks beklediğimiz gibi hareket ediyor.2021 yılı sonuna kadar güçlü bir yükseliş trendi içine girmiş durumda.Eksik olan tek şey, hissemize bu fiyatların yansımamış olması...
    Son düzenleme : HBYKCN; 24-04-2017 saat: 23:21.

2. Bu süreçte; şirketin kar rakamı bilanço da görüldüğünde, sığ olması nedeniyle çok alım fırsatı vereceğini zannetmediğimden...

kademeli olarak bir yıldır neredeyse hisseyi topladım karınca kararınca.

* Bu saatten sonrada,hissenin bir yükseliş trendi başlatacağını düşündüğümden...

* Genelde bu tür sığ hisselerde,yükseliş trendine girilmesi durumunda satanları pişman ettiklerinden...

* Ayrıca zaten endeksle beraber hisselerde belli bir yere zaten geldiğinden,bu hisseyi kaçırdığımda başka hisse yakalama ihtimalimin zayıf olduğundan...

Trade - mrade denemiyorum.3 sene içinde 15 lira hedefi ile tutmaya devam ediyorum.Bu benim fikrim.(Becerebilen - cesareti olanda beş dakika beklemesin.)

3.  Alıntı Originally Posted by HBYKCN Yazıyı Oku
    Bu süreçte; şirketin kar rakamı bilanço da görüldüğünde, sığ olması nedeniyle çok alım fırsatı vereceğini zannetmediğimden...

kademeli olarak bir yıldır neredeyse hisseyi topladım karınca kararınca.

* Bu saatten sonrada,hissenin bir yükseliş trendi başlatacağını düşündüğümden...

* Genelde bu tür sığ hisselerde,yükseliş trendine girilmesi durumunda satanları pişman ettiklerinden...

* Ayrıca zaten endeksle beraber hisselerde belli bir yere zaten geldiğinden,bu hisseyi kaçırdığımda başka hisse yakalama ihtimalimin zayıf olduğundan...

Trade - mrade denemiyorum.3 sene içinde 15 lira hedefi ile tutmaya devam ediyorum.Bu benim fikrim.(Becerebilen - cesareti olanda beş dakika beklemesin.)
    ikiiii...sen hissede bir gelişme varsa ok..ama sen sadece benim şunum var benim bunum var .ben bunu yaptım..arkadaşım bizene senin ne yaptığından..foruma bakıyorum gece gündüz gereksiz gereksiz yazıyorsun..başka işin yokmu senin????

4. Sadece bu yazdıklarım,kendime aldığım nottan ibarettir.Asla yatırım, al -sat - tut - turşusunu kur tavsiyesi değidir.

İyi akşamlar&Bol kazançlar...

5.  Alıntı Originally Posted by HBYKCN Yazıyı Oku
    Endeks ile ilgili, 2017 - 2021 arası ralli beklentisini de ve varlık fonunun kurulması ,bunun paralelinde dolarda süregelen olamaya başlayan düşüşü de bir tarafa not edelim.

Şu ekran görüntüsünü de buraya,forum başlangıcında not edelim:

Tabelanın yeni hali:

6. Fırsat buldukça kademeli alıma devam.

Eski forumdan ben cezve, herkese bol kazançlar ve beklentilerin karşılandığı bir dönem dilerim.

7. Şu da,eski forumda son gönderdiğimiz grafikler:

Haftaya bence 4,75 denenir.Hatta bu olay pazartesi olabilir.Flama da tam orayı işaret ediyor zaten.Flama da dip 4,41 ve tepe 4,59. Hedef: 4,59 - 4,41 = 0,16 ve bu rakamı flamanın zirve rakamına eklersek ediyor 4,75.Hani benim daha önce dikkat çektiğim 4,75.

http://i.hizliresim.com/dPz7ML.png

Ve bak bu 4,75 kaç sefer daha önce denenmiş?

http://i.hizliresim.com/r3BJNM.png

Şu da haftalık grafik.4,75 üzerinde kalıcı olmanın önemine ilişkin:

http://i.hizliresim.com/7qEyWv.png

8. Mantıklı bir adım gibi:

Sayfa 2/310 İlkİlk 12341252102 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz