Sayfa 23/32 İlkİlk ... 132122232425 ... SonSon
Arama sonucu : 255 madde; 177 - 184 arası.

Konu: Yeni İndikatörler

1.  Alıntı Originally Posted by cashhflow Yazıyı Oku
    Hocam optimizasyon kodunu kullanırken hızlı mod çalıştırsak ideal in yazdırmadığı kombinasyonları net pp tarafında görebiliyor muyuz?
    sorunuzun tam cevabı şudur; idealin hiç biri ayarını zaten kullanmıyoruz, tarih, hız mod falan etkisizdir bu opt için.

2. orhan hocam calısmalarınız cok degerlı henuz indirip incelemedım boş bır vaktımde bastan sona ınceleyecegım dosyalaraınız sılınmeyecekse.
    Senin almaya cesaret edemediğin riskleri alanlar, senin yaşamak istediğin hayatı yaşarlar..
    Sokrates twit @erhanacikgoz1

3.  Alıntı Originally Posted by Orhan AKDOĞAN Yazıyı Oku
    Kayma-Komisyon sonrası kalan bir seneryo

PHP Code:
    //İndikatörler
    var ORU Lib.OrhanRPrice(Sistem67,  97 );    
    var 
    ORA Lib.OrhanRPrice(Sistem67, -97 );  
    var 
    HH Sistem.HHV(3,H);
    var 
    LL Sistem.LLV(3,L);
    var 
    MA Sistem.MA(C"Exp"14); 

https://prnt.sc/lybvs3
    Orhan hocam şöyle bir ikaz veriyor ama nasıl düzeltebilirim ?
    System.ArgumentOutOfRangeException: Dizin aralık dışındaydı. Negatif bir değer olmamalı ve koleksiyonun boyutundan daha küçük olmalıdır.
    Parametre adı: index
    konum: System.ThrowHelper.ThrowArgumentOutOfRangeExceptio n(ExceptionArgument argument, ExceptionResource resource)
    konum: System.Collections.Generic.List`1.get_Item(Int32 index)
    konum: ideal.Lib.Performans(Object Sistem, String BaslangicTarih, String BitisTarih, Single xKademeKayma, Single KaymaPuan, Double pKomisyonOrani, Single IlkBakiye, Int32 Lot, Boolean AcikIslem, String pSembol, Object pVeriler, Object pYonler, Object pSeviyeler, Boolean DetayTabloGoster)

4.  Alıntı Originally Posted by Orhan AKDOĞAN Yazıyı Oku
    sorunuzun tam cevabı şudur; idealin hiç biri ayarını zaten kullanmıyoruz, tarih, hız mod falan etkisizdir bu opt için.
    Hocam neden üç indikatörü yada listeyi sözcük olarak okutuyoruz diğerlerini okutmuyoruz, hız olarak çok etkili bir yöntem midir bu yöntem ayrıca ideal in sistem optimizasyon bölümünü sizin optimizasyon bölümünün yanında çalışıyor sadece sizin modülü çalıştırabilsek daha hızlı olmaz mı ? Kafamda deli sorular

5. Arkadaşlar merhaba,
    SYNTAX Cum( ARRAY )
    Cum( Value )
    RETURNS ARRAY
    FUNCTION Calculates a cumulative sum of the ARRAY from the first period in the chart.

Bu komutu idealde nasıl yazabiliriz ?

Daha önceki forumda bunu buldum ama Close yerine istediğim dizini koymak istiyorum

cum.png[IMG]

6.  Alıntı Originally Posted by vVvendetta Yazıyı Oku
    Arkadaşlar merhaba,
    SYNTAX Cum( ARRAY )
    Cum( Value )
    RETURNS ARRAY
    FUNCTION Calculates a cumulative sum of the ARRAY from the first period in the chart.

Bu komutu idealde nasıl yazabiliriz ?

Daha önceki forumda bunu buldum ama Close yerine istediğim dizini koymak istiyorum

cum.png[IMG]
    bu tip sorulari indikator robot basliginda sorarsaniz daha hizli ve dogru yanit alirsiniz.
    bang bang you shot me down..

7.  Alıntı Originally Posted by stradivarius Yazıyı Oku
    bu tip sorulari indikator robot basliginda sorarsaniz daha hizli ve dogru yanit alirsiniz.
    Sordm ama orada hiç tepki veren olmadı burada en azından siz mesajı gördünüz

8. Orhan Hocam nerelerdesiniz valla her gün geldiniz mi diye birkaç kez başlığa bakıyorum

Sayfa 23/32 İlkİlk ... 132122232425 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •