Alıntı Originally Posted by mubas Yazıyı Oku
Justjust ve oğuz çetin nickli arkadaşlar. Sırf size cevap yazmak adına foruma üye oldum. Yorumlarınız anormal derecede speğe ya da patrona çalışıyorsunuz havası veriyor. Kimsiniz siz arkadaş. Hisse düşüş trendine girmiş, belki satıp zararını azaltmak niyetinde olanlar var ve siz dolaylı psikolojik yoldan insanları yönlendiriyorsunuz. Peki milletin zararı artarsa... patron yada spek (her ne karın ağrısı ise) tabiri caizse mal basmaya devam ederse, insanların zararını siz mi karşılayacaksınız.
Ben küçük bi yatırımcıyım, kimseye al -sat demiyorum, dememde... Yönlendirme yaparak kimsenin vebaline de girmem.
Ne zaman foruma girsem, sizin küfür-hakaretlerinizden başka bi nane yok. ''Biliyorsan konuş, alim desinler, Ya da sus adam sansınlar'' lafını doğrularcasına akşama kadar dır-dır-dır, küfür etmenin bi alemi yok.
Varsa kayda değer bir bilgi ve öngörün onu yaz arkadaş, bi işe yarasın.
Evet patronla speke çalışıyorum.o kadar yazıdan sadece küfürleri gören sensin kardeşim.ben kimseye al sat demem hepsi benim kişisel küfürlerim bilgilerim.bu adamlar ky düşmanı.bende insanları buna uyandırıyorum.sen benim küfürlerimi yorumlarımı okuma.