Alıntı Originally Posted by gülbay Yazıyı Oku
Değerli Forum Üyeleri, Sabah Gazetesi Grubu ile yapmış olduğumuz haber ve röportajlar yarın SABAH ANKARA Gazetesinde yayınlanacaktır. SABAH ANKARA Gazetesi alarak takip edebilirsiniz. Buradan sekiz yöre muhtarımıza ve Murat Soyaltay kardeşimize teşekkür ediyorum. Hepinize hoşça kalın diyorum.

[IMG][/IMG]
Originally Posted by tertip Sayin Gulbay, gerek maddi gerekse manevi her turlu fedakarligi yaparak,yasam boyu edindiginiz tecrube ve kisisel kontaklarla Muhye Karatas Yakupabdal ile ilgili imar sorununu ve Kanal Ankara projesini gerek mahalli ve gerekse ulusal basinda devamli gundemde tutarak siyasi otoriteyi etkilemeyi ve baski altinda tutmayi basardiniz. Bunun icin size ve Murat Soyaltay Beye, Savas Ozcan Beye ve yoremizdeki 8 muhtarimiza ne kadar tesekkur etsek azdir.Eger secim oncesi bu bolgede bir imar calismasi baslayip biterse bunda sizin payiniz gercekten coktur.Bu ugrasta emegi gecen siz arkadaslari saygi ve sevgi ile selamliyorum.Sizde lutfen alcak gonullu olmayi birakin ve bu basarinizdan dolayi gurur duyun.Yaptiginiz is parayla pulla yapilamiyacak kadar buyuk.Tekrar cok tesekkurler.

*Sayın Tertip, güzel paylaşımınız dan dolayı ben de size teşekkür ediyorum. Selamlar.