Alıntı Originally Posted by noreply Yazıyı Oku
Çok yakında 13-14 seviyesine yerlesecegine inanıyorum. Referansım teknik analiz değil, yatırım holding fiyatına ve yaşanan gelişmelere bağlı düşünüyorum. 13-14 aralığı toplanma seviyesi de olabilir. Ikinci hedef 20 lira seviyesi olabilir. Sonrasını bilmiyorum, yatırım tavsiyesi olamaz (degildir)
Dünkü hareket yanlış alarm değilse haklı olabilirsiniz. Bütün bu fiyatların giderek bir anlamı da kalmayabilir. Kur hareketi giderek ivme kazanıyor. İyice çıldırabilir. Bu kez hiç kontrol edilemeyebilir. Yoksa 20 tl çok harcıalem bir fiyat bu hisse için. Ama üzerinde hareket ettiğimiz düzlem altımızdan kayıyor. bu düzlemdeki aktörlerin üzerinden hesap yapmak anlamsızlaşıyor. Tek teselli şu olur,. Önümüzdeki dönem ilaç bugüne kadarki piyasadan geri kalmış halini düzeltir üstüne de bir prim verir. Yani piyasanın muadil hisse senetlerine ve diğer yatırım araçlarına göre daha primli bir ilaç hissesi gönül rahatlığıyla at değiştirmek mümkün olur. Alsınlar o zaman başına çalsınlar hisselerini cezacı biraderler. Onun dışında bu böyle piyasanın çok gerisinde kaldıkça ve bu potansiyeli taşıdıkça burada sıkışıp kalmaya devam edeceğiz.