Sn djoz bu topikte bilgi içermeyen ironi maksatlı veya başka türlü sizi rahatsız eden mesajları bence umursamayın cevap bile yazmayın bence.tum yazdıklarınızı dikkatle okurum ve sizle çe lış ti gim zamanlarda alarm e olup acaba ben mi yanlış dusunuyorum diye endişeye kapilirim.zamaninda sizin haklı çıktığınız benim yanıldığım zamanlarda çok oldu.finansal işlerde doğma olmaz yanıldığımı düşündürecek somut olguları görürsem çok hızlı bir şekilde fikrimi değiştiririm.nedenlerini açıkladığım şekilde henüz yanıldığımı gösteren bir olgu yok.ama emin olun yanilmayi sizin haklı çıkmanızı para kaybedecek olmama rağmen çok isterim.ben haklı çıkarsam mulksuzlestirme projesi basarilmis demektir o dünyada da tüm toplumun malum grubun kölesi olması planının çok önemli bir aşamasını başarmış olacaklar.kiracilik olayına gelince sistem kişisel ev sahipliği olgusunu bitirdiğinde şirketler evlerin çoğunu ele geçirdiğinde eminim ki şu anki kiraci haklarının tümü yeni çıkan yasalarla kiracilarin elinden alınacaktır.sistem köleler istiyor kendine finansal açıdan yeten bireyler veya kendi aralarında sorunları çözen insanlar istemiyor.bu işten herkes zararla çıkacak.tekrar edeyim emin olun tüm dileğim yanılmış olmak.para önemli değil bu iş başka bir iş.