Sayfa 158/861 İlkİlk ... 58108148156157158159160168208258658 ... SonSon
Arama sonucu : 6884 madde; 1,257 - 1,264 arası.

Konu: BANVT - Banvit

1.  Alıntı Originally Posted by mstf100 Yazıyı Oku
    Saman alevi gibi parladı söndü

LG-H860 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    bilançoya kadar kasacak anlaşılan.

2.  Alıntı Originally Posted by tırtıl Yazıyı Oku
    bilanço son günü ne zaman
    Evet 20'si yazıyor ama 9 Kasım Persembe günü açıklanacak arkadaslar ..

3.  Alıntı Originally Posted by fcmilan Yazıyı Oku
    Evet 20'si yazıyor ama 9 Kasım Persembe günü açıklanacak arkadaslar ..

Bugün yatırımcı ilişkilerini aradım tamı tamına 8 defa.. Yok yemeğe çıktı yok yemekten dönmedi.. Sonra tekrar aradım, telefon meşgul olduğu için sonra arayın.. Sonra yine yine derken 8 defa günün farklı saatlerinde aramama rağmen ulaşamadım.. Sırf bu konuyu sormak ve burada paylaşmak için.. Ama firmaya olan güvenim bugün zedelendi açıkcası.. Sizin ayın 9 unda açıklanacak deme sebebiniz nedir? Görüştünüz mü yoksa siz? Yada KAP taki bilgi yanlış mı? Yoksa sadece tahmin mi? Cevabınızı paylaşırsanız çok sevinirim.

E5603 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

4.  Alıntı Originally Posted by BodrumX Yazıyı Oku

Bugün yatırımcı ilişkilerini aradım tamı tamına 8 defa.. Yok yemeğe çıktı yok yemekten dönmedi.. Sonra tekrar aradım, telefon meşgul olduğu için sonra arayın.. Sonra yine yine derken 8 defa günün farklı saatlerinde aramama rağmen ulaşamadım.. Sırf bu konuyu sormak ve burada paylaşmak için.. Ama firmaya olan güvenim bugün zedelendi açıkcası.. Sizin ayın 9 unda açıklanacak deme sebebiniz nedir? Görüştünüz mü yoksa siz? Yada KAP taki bilgi yanlış mı? Yoksa sadece tahmin mi? Cevabınızı paylaşırsanız çok sevinirim.

Tahmin değil arkadaşım, net bilgi, herseyi açık yazınca da olmuyor... Ytd

5. https://www.kap.org.tr/project/KAP/f...tuplar%2FGM774

son gün 9.11.2017 İnceleyin.....

6. 20.11.2017 Konsolide bilanço son günü sadece borsada işlem gören banka ve katılım bankaları için

7.  Alıntı Originally Posted by Akrep76 Yazıyı Oku
    20.11.2017 Konsolide bilanço son günü sadece borsada işlem gören banka ve katılım bankaları için
    https://www.kap.org.tr/tr/sirket-bil...em-sanayii-a-s

Biz de biliyoruz ama buraya tıkladığında şirketten beklenen ilk 5 bildirime tıklarsanız 20 Kasım yazıyor.. Ya yanlışlık var yada şirket ek süre mi aldı dedim.. Ek süre olsa kapta olur.. Anlam veremedim

Sayfa 158/861 İlkİlk ... 58108148156157158159160168208258658 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •