Sayfa 446/628 İlkİlk ... 346396436444445446447448456496546 ... SonSon
Arama sonucu : 5020 madde; 3,561 - 3,568 arası.

Konu: EMKEL - Emek Elektirk

1.  Alıntı Originally Posted by işçi74 Yazıyı Oku
    Tedarikçinin stoğu nasıl oluyor yaw
    Stok kendi içind e olur tutarsın sene sonu kesersin ha kesmezsin maliye sana öyle hesab keser bir dahada stok gösteremezsin.
    Tedarikçiye örneğin kablo vb gibi satıcılara çek vs gibi evrakla ödeme yapıp o günkü fiyatından malı dahasonra almak için temin etmekten bahsettim.
    Uaulsüzlüğe açık işler demek istemiştim.

2.  Alıntı Originally Posted by knox Yazıyı Oku
    Tedarikçiye örneğin kablo vb gibi satıcılara çek vs gibi evrakla ödeme yapıp o günkü fiyatından malı dahasonra almak için temin etmekten bahsettim.
    Uaulsüzlüğe açık işler demek istemiştim.
    Sn knox usulsüzlüğün bir bedeli vardır
    Bu konuda musteri olunuz

3. 60 milyon özsermaye , 37 milyon piyasa değeri bazı şeylere akıl ermiyor...

4. Günaydın arkadaşlar,hele şükür dün yabancı dediğimiz aslında herkesin bildiği şirket sahibinin mal satışı olmamış..Yani daha önce de yazdığım gibi maliyetlerinin yaklaşık %9.4 ü 1.6 nın üstünde demiştim.geri kalan yüzde %2.6 sı ise 1.6 nın altında...Ne hikmetse 1.6 nın altında bu oran %2.8 i duruyor..yani satmıyorlar..Bugün şayet az yukarı çekip satmasalar büyük bir ihtimalle düşüş bitebilir..Ama yukarı çekip bu oranı da satsalar demek ki daha aşağıda toplama istekleri vardır..Bu yüzden bugün hissenin yukarı dönüp donmeme sinyalleri alınabilir..Diğer önemli kriter ise günlük ve haftalık önemli HO.seviyeleri 1490-1500 seviyesinde bulunuyor..Bu seviye destek olarak önemlidir,altında kapanışlar hisseyi bir müddet süründürebilir.Dün bu seviyeden alımlar gelmişti.bugü alımların devamı gelirse hissede yukarı yön belirgenleşir.(YTD)

5. Hocam bu gün öğleden sonra bir yükseliş olabilir bilanço beklentisi ile hisse normalde ucuz kalmış bir hisse yükseliş olmaz ise bilanço süpriz olacak.

E6853 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

6. Bilanço ne zaman açıklanacak bilen var mı?

SM-T287 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

7. D6603 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

8.  Alıntı Originally Posted by zekieren92 Yazıyı Oku
    Bilanço ne zaman açıklanacak bilen var mı?

SM-T287 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Bugün gelmesi lazım..Bazı şirketler son güne bırakmazlar.Bunlar hep son güne bırakır..Ben girdiğimden beri bunlarda sürpriz bir kar görmedim...Yönetim karı zaten biliyor kar yüksek olsaydı zaten bu kadar vermezlerdi...Geçen sene 835 bin kar etmişti..Koca şirket bir jeep fiyatı kadar kar edemiyor..Bu sene bari bu karın altına inmese..
    17 yıldır bir halt olamamış bir şirket bundan sonra bir halt olur mu ki hep birlikte görelim..

Sayfa 446/628 İlkİlk ... 346396436444445446447448456496546 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •