Sayfa 6/23 İlkİlk ... 4567816 ... SonSon
Arama sonucu : 180 madde; 41 - 48 arası.

Konu: Own-Guide

1. syn silvereng altın ve döviz öngörüleri de rica etsek şimdiden teşekkürler

2.  Alıntı Originally Posted by usedo Yazıyı Oku
    syn silvereng altın ve döviz öngörüleri de rica etsek şimdiden teşekkürler
    Gram altın tarafında dolar etkisi ile yükseliş devam ediyor. Kısa vadede (1 hafta içinde) sırasıyla 161.2 ve 165.8 hedef seviyesidir. Bir hafta içinde 166 üzeri benim için sürpriz olur.

Kısa vadede 156.8 altındaki kapanışlarda 148-150 aralığına doğru gevşeyebiliriz.

Yıl sonu hedef fiyatı olarak tahminim 160 liradır.

Not: verilen seviyeler bir hafta için geçerlidir.

Yatırım tavsiyesi değildir.

3.  Alıntı Originally Posted by usedo Yazıyı Oku
    syn silvereng altın ve döviz öngörüleri de rica etsek şimdiden teşekkürler
    Dolar/TL yıl sonu hedef tahminimi koruyorum. 3.82

Son verilere göre 3.90 sınırına dayandık. 3.96-3.97 aralığına doğru yeni zirve denemeleri görebiliriz. Bir hafta içerisinde daha üstünü görmeyi beklemiyorum.

Teknik olarak kanal içinde hareketine devam ediyor ve uzun vadede bu trend içinde yükselmeye devam edecektir. Trendden çıkma durumunda buradan yazarım.

Geri çekilmeler bir hayli zor ama, geri çekilme olursa 3,62-3,63 aralığı alım için uygun seviyeler olarak dikkat çekmektedir.

Not: Verilen seviyeler bir hafta için geçerlidir.

4. Bist100 1087xx-1091xx aralığı kritik seviyedir. Üstündeki işlemlerde pozitif sahadaki işlemler devam edecektir diye düşünüyorum.

1153xx üstüne atarsa ve 2 iş günü üzerinde kalırsa, bu durumda yıl sonuna kadar 122-128 bin aralığında bir seviye görmemiz benim için şaşırtıcı olmayacaktır.

115 bin geçilirse, kısa vadede ilk etapta 118 binli seviyeler hedefte olacaktır.

5.  Alıntı Originally Posted by silvereng Yazıyı Oku
    Bist100 1087xx-1091xx aralığı kritik seviyedir. Üstündeki işlemlerde pozitif sahadaki işlemler devam edecektir diye düşünüyorum.

1153xx üstüne atarsa ve 2 iş günü üzerinde kalırsa, bu durumda yıl sonuna kadar 122-128 bin aralığında bir seviye görmemiz benim için şaşırtıcı olmayacaktır.

115 bin geçilirse, kısa vadede ilk etapta 118 binli seviyeler hedefte olacaktır.

Bir hafta önce yazdığım boldladığım yere dikkat!

108949'dan son kapanış gerçekleşti.

Tesadüfün tesadüfü olmaz!

6.  Alıntı Originally Posted by silvereng Yazıyı Oku
    Dolar/TL yıl sonu hedef tahminimi koruyorum. 3.82

Son verilere göre 3.90 sınırına dayandık. 3.96-3.97 aralığına doğru yeni zirve denemeleri görebiliriz. Bir hafta içerisinde daha üstünü görmeyi beklemiyorum.

Teknik olarak kanal içinde hareketine devam ediyor ve uzun vadede bu trend içinde yükselmeye devam edecektir. Trendden çıkma durumunda buradan yazarım.

Geri çekilmeler bir hayli zor ama, geri çekilme olursa 3,62-3,63 aralığı alım için uygun seviyeler olarak dikkat çekmektedir.

Fed, faizini artirirsa, dolar ne kadar çıkar? 4 leri ne zaman bulur tahmininiz?

7.  Alıntı Originally Posted by shahzada Yazıyı Oku
    Fed, faizini artirirsa, dolar ne kadar çıkar? 4 leri ne zaman bulur tahmininiz?
    FED, faiz artırma politikası ile beraber uzun vadeli trend içerisinde dolar endeksi yükselmeye devam ediyor.
    Dolar artmaya devam edecek!

Teknik analizlerim ışığında aşağıdakileri söyleyebilirim.
    4'leri yüksek ihtimal Kasım sonuna kadar görürüz.

Eğer yakın zamanda(Kasım sonuna kadar) 3,78 altına inerse, bu durumda 4'leri 2018 mayıs sonuna kadar görmeyi beklerim.

8. Teşekkür ederim sn silvereng

Sayfa 6/23 İlkİlk ... 4567816 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •