Sayfa 43/192 İlkİlk ... 3341424344455393143 ... SonSon
Arama sonucu : 1532 madde; 337 - 344 arası.

Konu: EDIP - Edip Gayrımenkul

KAP : 23.11.2017 18:31:15

Pay Piyasasında Volatilite Bazlı Tedbir Sistemi

Sermaye Piyasası Kurulu kararı uyarınca devreye alınan Volatilite Bazlı Tedbir Sistemi (VBTS) kapsamında, EDIP.E ve VANGD.E payları 24/11/2017 tarihinden (seans başından) itibaren 08/12/2017 tarihine (seans sonuna) kadar açığa satışa ve kredili işlemlere konu edilemeyecektir.

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

2. Bu haber güzel oldu. Bugün ne olur bilmem ama haftaya 2 lira üzerine atarız inşallah...

3. zaten kendi alıp satıyordu, alan satan filan yok , top çevirmeye devam etsin bakalım :=) ip kopar taş dağılır...
    beklenen etki, beklenmeyen anda vurulan güç ile olur

4. aynen 0,80 den beri top çeviriyor,,,,,

5. mardinli buradada zarar yazacak yandaş ve ekibiyle durmadan gazlıyor .daha tepesine indirmediler ben patron olsam 5 milyon malı agır agır gömmüştüm bu adama.
    Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir.

6. twitter'da çok komik paylaşımları var. incelemenizi tavsiye ederim oltaya düşen oluyorum çok merak ediyorum.
    küçük yatırımcıların canı yanmasa bari akıllı iş çıkarsalar bu durumdan..

YTD

Alıntı Originally Posted by fener1907 Yazıyı Oku
    mardinli buradada zarar yazacak yandaş ve ekibiyle durmadan gazlıyor .daha tepesine indirmediler ben patron olsam 5 milyon malı agır agır gömmüştüm bu adama.
    "iyi olan kazansın"

7.  Alıntı Originally Posted by LORE Yazıyı Oku
    twitter'da çok komik paylaşımları var. incelemenizi tavsiye ederim oltaya düşen oluyorum çok merak ediyorum.
    küçük yatırımcıların canı yanmasa bari akıllı iş çıkarsalar bu durumdan..

YTD
    Ben mardinli filan tanımam 1.76 ortalama ile kademeli olarak hepsini boşalttım kim çıkardıysa ALLAH razı olsun. Şimdi ateksteyim. Oraya da bir urfalı gelir herhal

8. Adanalı nefes aldırmaz buna :=)
    beklenen etki, beklenmeyen anda vurulan güç ile olur

Sayfa 43/192 İlkİlk ... 3341424344455393143 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •