Sayfa 19/1030 İlkİlk ... 9171819202129691195191019 ... SonSon
Arama sonucu : 8234 madde; 145 - 152 arası.

Konu: Banka Mevduat Faizleri (ARTI PUAN/tezgah altı faiz oranları)

Alıntı Originally Posted by trion Yazıyı Oku
    her ay 70-80 tl arasında gelen elektrik faturası 119 tl gelmis kullanımım aynı ekstra birseyde kullanmadım eeee 1 ayda %20 xam geldiyse maksimum 95 tl gelsin diyelim gerisi ne bu kadar onu anlamadım zam %20 mi 40 mı belli degil faturaya gore ..3 milyon suriyeli yolda tabi para lazım devlete kaynak zamlar ulan arkadas savasan orda rusya abd iran ( petrolu ve diger madenleri yiyenler ) ...onlar tek multeci almıyorlar bizim ulke yol gecen hani ..sefasını suren onlar ve multeciler cefasını ceken turk halkı .
    Birim fiyatiina zam geldi ustune vergi koyunca zam daha fazla gibi oluyor haliyle.

2. Oranlar 25 oldu pazarlıksız şu anda 32 gün bağlamak büyük hata imiş

hisse.net kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

3.  Alıntı Originally Posted by rxpu Yazıyı Oku
    Bu iş ilk çıktıında elektrik fiyatları düşükken (birkaç yıl önce, belki 3-5 yıl) , serbest tüketici iskonto oranları %20 25'lere varıyordu diye hatırlıyorum. Zaman içinde bu iskonto düştü. Ama şu anda bırak iskontoyu anladığım kadarıyla doğalgaz kullanan elektrik üreticileri artık normal fiyattan dahi sattıklarında zarar ediyor olabilirler, o nedenle fahiş zam yapıp üretimi kısmak istiyorlar.
    Ck geldi bu sene sözleşme yaptı eve işyerine ama hiç indirim yapmadılar .

İki ay sonra yansır dediler olmadı hiçbir şey tam çakallık bunların yaptığı da .

Kör tuttuğunu Topal yakaladığını misali

iPhone cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

4. Burganbank 32 gün 24.90 180k, pazarlıksız.

5. 4 liraya mandalina aldım bazen diyorum Antalya ya da Adanayami taşınsam beleş yaşıyorlar orda ..akrabam ben burda 4 TL den mandalina alırken o adana da 0.50 kuruşa yiyor ..butun kazığı İstanbullular yiyor ..hersey en pahalı İstanbul da..eh ekonominin bile %80 İ tek başına İstanbul da dönüyor ..%20 si 80 şehir...kazığın büyüğü İstanbul .

6. Ayrıca başkası için soruyorum. Daha önce teb marifetli için 2. Kez kapatıp açınca güncellemeyi yaptım. Şimdi vadesizi kapadım tekrar açtım , marifeti kapadım açtım vs bir tür oran güncellenmedi. 2 kezden fazla olmuyormu?

Alıntı Originally Posted by montoya61 Yazıyı Oku
    Burganbank 32 gün 24.90 180k, pazarlıksız.
    yeni giriş değil mi?

Alıntı Originally Posted by montoya61 Yazıyı Oku
    Ayrıca başkası için soruyorum. Daha önce teb marifetli için 2. Kez kapatıp açınca güncellemeyi yaptım. Şimdi vadesizi kapadım tekrar açtım , marifeti kapadım açtım vs bir tür oran güncellenmedi. 2 kezden fazla olmuyormu?
    Mobil'den yapıyorsanız, bir de internetten deneyin. Ordan oluyor denmişti

Sayfa 19/1030 İlkİlk ... 9171819202129691195191019 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •