Sayfa 74/335 İlkİlk ... 2464727374757684124174 ... SonSon
Arama sonucu : 2680 madde; 585 - 592 arası.

Konu: LOGO - Logo Yazılım

1.  Alıntı Originally Posted by Çetin aydın Yazıyı Oku
    Tabiki şaka yaptım boş konuşmuş oyuzden öyle yazdım hisseyi de şirketinde ne olduğu ortada bu hisseyi satıp ne alacaksın en fazla 2 yıl içinde 3 haneli rakamları gireceğine inancım olduğum bir hissede Ahmet'i mehmedi dinlermiyim geçen 29 lardan almadığına pişman oldum inşallah güzel bir yerden ortalama düşürecek ve beklemeye devam
    Valla dışarıdan bakan biri olarak o kadar güzel hisse var ki alım fırsatı veren logo pek göze carpmıyor. Herkes tabi kendi olduğu hisseye ayılıyor bayılıyor da biraz da çevreye bakmak lazım. Neymiş bu logo yu üç hanelere çıkaracak özellik anlatın da dinleyelim. Belki de ben görememişimdir.

2. Sanane kardeşim para benim düşünce benim hisse düşsün düşsün 20 der oradan da alır kuma yatarım ben güvendim aldım senin gözünde değeri yoksa başka hisse al

Alıntı Originally Posted by Cover13 Yazıyı Oku
    Valla dışarıdan bakan biri olarak o kadar güzel hisse var ki alım fırsatı veren logo pek göze carpmıyor. Herkes tabi kendi olduğu hisseye ayılıyor bayılıyor da biraz da çevreye bakmak lazım. Neymiş bu logo yu üç hanelere çıkaracak özellik anlatın da dinleyelim. Belki de ben görememişimdir.
    Cevredeki hisseler hangileri birkaç örnek verebilir misiniz???

Lenovo P2a42 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

4.  Alıntı Originally Posted by MMGG Yazıyı Oku
    Cevredeki hisseler hangileri birkaç örnek verebilir misiniz???

Finansalları sağlam beklentisi olan hisse dolu yarı fiyata düşmüş eczyt , brsan, yunsa, sahol, kozaa, link, .... La dur borsanın 3 de birini yazmam lazım neredeyse

Alıntı Originally Posted by Cover13 Yazıyı Oku
    Finansalları sağlam beklentisi olan hisse dolu yarı fiyata düşmüş eczyt , brsan, yunsa, sahol, kozaa, link, .... La dur borsanın 3 de birini yazmam lazım neredeyse
    Logo 60 TL lerden buralara geldi. Karlılığı da iyi. 9 aylikta 50 milyonun üzerinde olacak gibi karlılığı. Bahsettiğiniz kagitlardan daha sağlam duruyor???

6.  Alıntı Originally Posted by Çetin aydın Yazıyı Oku
    Sanane kardeşim para benim düşünce benim hisse düşsün düşsün 20 der oradan da alır kuma yatarım ben güvendim aldım senin gözünde değeri yoksa başka hisse al
    Dostum en azından fikir belirtene boş konuşmuş deme burası forum herkes beklentisini görüşünü yazar. Senin beklentine saygımız var. Ama beklentının altını doldurmuyorsun ve en bulunmaz hisse buymuş gibi davranıyorsun

7.  Alıntı Originally Posted by MMGG Yazıyı Oku
    Logo 60 TL lerden buralara geldi. Karlılığı da iyi. 9 aylikta 50 milyonun üzerinde olacak gibi karlılığı. Bahsettiğiniz kagitlardan daha sağlam duruyor???

Acın isterseniz tüm yazdığım hisselerin finansal oranlarına karlarına döviz riskine ve en yüksek fiyatlarına bakın, hepsi logo dan 1- 0 önde hiç birinde link hariç payım yok

8. O yazıyı yazan arkadaş hissede olan biri olsa ve deseki ya bu hisseyi aldım ama araştırdığımda bu hissenin fiyatı yüksek keşke almasaydim falan filan amenna ama hissede kuruşun yok gelmiş yok alınmaz falan filan oyuzden boş konuşmuş dedim bu hisse 2015 senesinde 25 dolar seviyelirinin üzerine çıktı bugün ise 6 dolar seviyelerinde şirket ne işi yapıyor yazılım turkiye de yazılım olarak üzerine firma var mı yok her yıl kar yapiyormu yapıyor yurd dışında faaliyetleri varmı v bunlardan kar beklentisi var mı var ben bu hissenin zamanı gelince pozitif ayrisip yukarılara çıkacağını düşünerek ilk etapta 4000 bin hisse aldım ve çok güvendiğim bir abimin tavsiyesi ile daha öncede bu hisseden o abi sayesinde az çok birşeyler kazanmıştım gene bekleyeceğim nasipten para kazanmak varsa kazaniriz aslan çimento da 1 yıl bekledim hisseyi aldığım günün ertesi günü artı 15 binde satmadim sonra düştü 3 ay sonra gene artı 20 yaptı gene satmadim sonra ekside satıp dolar aldım dolardan kar ettim aslan çimento alacakken sattığım fiyatın altında güvendiğim bir abi bu hisseyi önerdi yıllar sonra bende aldım hakkımızda hayırlısı kazanmakta var kaybetmekte

Sayfa 74/335 İlkİlk ... 2464727374757684124174 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •