Sayfa 277/445 İlkİlk ... 177227267275276277278279287327377 ... SonSon
Arama sonucu : 3558 madde; 2,209 - 2,216 arası.

Konu: Karınca.....kararınca....!!! analiz...!!! temel teknik beklenti ...!!!

1.  Alıntı Originally Posted by SADIKTAN Yazıyı Oku
    Sn Silversgn ve forumdaki değerli dostlarm yazılanların hepsini okudum... Hepinize sonsuz teşekkürler..
    Burada yazarken aslında sadece 3-5kısı dönüt yapıyordu ama yazmama kararımdan sonra herhalde 20-30kişi sağ olsun
    bir sürü olumlu şey yazmış Allah razı olsun demiş.. Sevilmek ve dualarınıza nail olmak benim için en güzeli..

Dostlar ara vermemibn nedeni sadece yorgunluk.. Bir yandan sürekli hisse alsat bir yandan maç anlatır gıbı dakıka dakıka analiz yap kafa beyin kalmaması... Çok kimse bilmez ama iş yerinde de yöneticiyiz öyle de bir durum var.... Ofiste bazen işler aksıyor sonra daha çok kalıyoruz..
    Geçen seferki gibi arayı 3ay gıbı uzun tutmayacağım merak etmeyın zira yazdığınız şeyler çok güzel dediğim gibi en güzeli
    de hayır duası...
    Neyse gelmişken 2kelam etmeden gitmek olmaz...

Bist en yüksek 95.521 gördü ve an itibariyle 95.35Xlerdeyiz..

Yukarda tek takip rakamı 95.55X bu rakamı kırar geçerse strese gerek yok

geçemezse 94.55X veya 94.25X rakamlarından birine ya da ikisine ne yapar eder öpücük kondurur....

Defalarca yazdım para kazanmak istiyorsanız ters düşünmeyi öğreneceksiniz çoşku varken malı çak....

Korku varken al korku iliklere işlemişse daha çok al...

Hepinize selam ve saygılarımla....

Kalın sağlıcakla....
    ustam hoş gelmişsin forumuna sefa getirdin şeref getirdin senden de allah razı olsun..
    dediğin gibi burdaki arkadaşlar gayet seviyeli ve düzgün ayrıca kimse paralı değil o tesbit doğru inan benide aranıza aldığınız kabul ettiğiniz için cok teşekür ederim siz ücünüze sen barbaros ve emirdağlı harikasınız gercekten ben hisse neti belki kurulduğundan beri katılırım ama bazı insanlar yüzünden çileden cıkmıştım ağzıma yakışmıyacak şeyler diyince beni başkan attı forumdan ama burası cok seviyeli inşallah böyle devam eder..
    sana gelince sen buraya renk katıyorsun çünkü gercekten maç anlatır gibi anlatman harika sen devam et böyle..

kal sağlıcakla...

2. Herkese merhaba arkadaşlar,
    Uzunca bir süredir misafir pozisyonunda sizleri izlerken dünden itibaren ben de aranıza yeni bir üye olarak katılmış bulunuyorum.
    Öncelikle SADIKTAN, EMİRDAĞLI , barbaros ve diğer emeği geçen arkadaşlara sonsuz teşekkürler ediyorum.
    Baştaki bu üç arkadaşın gerçekten samimi ve sıcak yazıları karşısında dayanamayıp üye olup görünürleşmek istedim.

SADIKTAN hocam bir süre ara verip enerji toplayıp geri dönmek istemenizi saygıyla karşılıyorum. Enerjinizi ekonomik kullanmanızı ve bizi de bu enerjiden mahrum etmemenizi ve özellikle ruhsal ve bedensel sağlığınıza öncelikle dikkat etmenizi istirham ediyorum. Allah sizden ve emeği geçen diğer arkadaşlardan razı olsun.
    Saygılar, sevgiler, hürmetler.....

3. Çalılar arkasından selam. Emeği geçen tüm arkadaşlara teşekkürler. Maç anlatır gibi olmada da önemli rakamları arada yine de müsait olursan bilgi verirsen seviniriz sadık arkadaşım.

4. Türbülans türbülans lütfen fazla yolcular insan diyor kaptan pilotumuz.Agirlik yapmisiz

SM-N910C cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

5. [QUOTE=EMİRDAĞLI;2813744][QUOTE=EMİRDAĞLI;2810733]TAVHL....

Alıntı Originally Posted by rosense Yazıyı Oku
    hocam az önce Ahmet mergen FİNCAN- KULP la ilgili bir görseli denk geldi sosyal medyada dediğiniz fiat aşarsa mükemmel bir yükseliş olabilir mi ?

ahmet hoca borsanın duayenidir o ne dediyse dikkate almak lazım
    ereğli. yorum. mùmkùnse. tesekkùrler

Yaptırımlar mı acıklanıyor

WAS-LX1 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

7.  Alıntı Originally Posted by Mercan56 Yazıyı Oku
    ereğli. yorum. mùmkùnse. tesekkùrler
    Burada benden daha UZMAN dostlar var onların cevap vermesi daha güzel olur..

Sayfa 277/445 İlkİlk ... 177227267275276277278279287327377 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •