Sayfa 119/309 İlkİlk ... 1969109117118119120121129169219 ... SonSon
Arama sonucu : 2467 madde; 945 - 952 arası.

Konu: ANELT - Anel Telekomünikasyon Elektronik Sistemleri Sanayi Ve Ticaret A.Ş.

1. Daha yeni düştü açıklama

2. Babasultan senin msj a cevaben gönderdiler herhalde.gerçi sana telefonda söylediklerinden farklı bir haber göndermediler ama.itirazım var benim diyor rıdvan çelikel.müslüme özenmiş

3. Ben de az önce görüştüm yatırımcı ilişkilerinde olduğunu iddia eden biriyle. Semra çağlar değildi. Kesinlikle saygısız ve seviyesiz bir zat. Bana ne havalarında. Etik değerlere sahip değil hiç.

Konuyu Meclis İnsan Hakları Komisyonu Başkanına yarın açıyorum Ankara da. Bu çirkefliği ve kokuşmuşluğu orada anlatacağım.

Ne anelt e ne Rıdvan Çelikel e ne de çalışan vasıfsızlara zerre kadar güvenmiyorum.

Bundan sonra kendileri hakkında kesinlikle iyi niyetli düşünmüyorum. Bulunduğum tüm alanlarda bunları anlatacağım.

Spk ile görüşüp açılabilecek bütün maddi ve manevi davaları, açılabilecek ceza davalarını ve suç duyurularını öğrenip yerine getireceğim.

Özel olarak bu karakter eksiği bulunan artıklarla uğraşacağım ve mesai harcayacağım.

Çok ******** ve namussuz insan tanıdım işim gereği, ancak bunlar gibisini hiç görmemiştim bu kadar değerli!

SM-G935F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

4. Yenimi öğrendin günaydın

5.  Alıntı Originally Posted by puky Yazıyı Oku
    Babasultan senin msj a cevaben gönderdiler herhalde.gerçi sana telefonda söylediklerinden farklı bir haber göndermediler ama.itirazım var benim diyor rıdvan çelikel.müslüme özenmiş
    Valla 2 gündür BIST şirket cem Adnan görüşmediğini kimse kalmadı.gercekten hukuksuz yanlız.arkadasim bu şirketin kottan atılma nedeni ky ye SPK ve BIST ben ugrasamiyom siz uğraşın dan başka bir şey değil.yani küçük yatırımcının rahatsızlığından her gün giden yüzlerce sikayet.yoksa kottan atılması adil olursak gerçekten terbiyesizlik.cok şikayet giden şirketlere maalesef böyle oluyor.

6. Demek ki Rıdvan bizden çok üzülmüş.demekki korkmaya gerek yok.haci mahooo

Yeni yatırımcı Guest
     Alıntı Originally Posted by gidaci.org Yazıyı Oku
    Özelden mesajım kapalı atamadım. Yarın ben size ulaşırım. İyi geceler.

SM-G935F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    ulaşmadın hala

8. Bir gurubun yaptığını gördünüz yanlız.basta buralarda şunu yapın bunu yapın derken.ohh iyi oldu biz paramızı kurtaracaz siz şöyle olcaniz dendi ya bu durumda morali bozulan insannlaara bu davranışı unutmayın

Sayfa 119/309 İlkİlk ... 1969109117118119120121129169219 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •