Sayfa 433/734 İlkİlk ... 333383423431432433434435443483533 ... SonSon
Arama sonucu : 5866 madde; 3,457 - 3,464 arası.

Konu: VAKKO - Vakko Tekstil

1.  Alıntı Originally Posted by changa Yazıyı Oku
    Egeen, Trakya cam, vesbe 4 fk'larda gezerken, seni 7 fk'da tutabilen nedir çok merak ediyorum.

Bir de madem fk bazlı örnek gösteriyorsun sektörden örnek verseydin daha anlamlı olurdu!!! Mesela hazır giyim bâbında Mavi!! Fk:16.60?? Ucuzluk pahalılık piyasanın bileceği iş ....

2. Hayırdır yazmak için birilerinden icazet mi alıyoruz artık, hele ki patrona sövüp şimdi patronu savunan birisinden?

3.  Alıntı Originally Posted by changa Yazıyı Oku
    Hayırdır yazmak için birilerinden icazet mi alıyoruz artık, hele ki patrona sövüp şimdi patronu savunan birisinden?

Senin cidden “algı” sorunun var savunduğum bir cümle göster!! Pahalıysa ne demeye yazıyorsun burada dedim?? Bu saatten sonra istersen destan yaz icazet ne la nerenle okuyorsun yazılanları? Cewap versende muhatap almam seni bu saatten sonra!!

4. Biz bildiğimizi yazıyoruz, kimseyi yönlendirme amacımız yok burada. Bilanço vasat dedim bana göre ama bilanço sonrası yerinde kaldı çok aşağı salmadı kağıt. Belki de beklemeye değecek başka bir hikaye var. Herkesin kendi kararı saygı duyarım.
    Ancak patrona sövüp, sonra benzer sektör fk sı vererek bu hisseyi ucuz göstererek patron güzellemesi yapanlara saygım yok maalesef. Ha bu arada malum şahıs 5 Ekim tarihli girdisini tekrar okusun ve sözünün eri ise bir daha buraya yazmasın lütfen, nokta.

5. SPeK SÜzMe O.sPu ÇoCuğusun!!

6. 1 haftadır kimse yazmamış.

7. Burada geçen yıl yükselirken büyük yatırımcı satarken küçük yatırımcıya büyüük umutlar pompalayarak sattırmamak için uğraşan biri vardı. Onu hatırlayan ve o tepelerden satmayanların içinden acaba neler geçiyor neler...

GT-I9500 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

8. Bilançoya katkım olsun diye yılbaşı alışverişimi Vakko'dan yaptım. Birazda üstüne kağıt aldım alıyorum bugün. Şimdi sayın tahta sahibi bana tahtadan çık mesajı atman için telefonmu vereyim, yoksa sosyal medyadan mı yazarsın ?
    Son düzenleme : Yamuk Prenses; 24-12-2018 saat: 11:53.

Sayfa 433/734 İlkİlk ... 333383423431432433434435443483533 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •