Onemli Gunler Banner
Sayfa 106/139 İlkİlk ... 65696104105106107108116 ... SonSon
Arama sonucu : 1105 madde; 841 - 848 arası.

Konu: DESA - Desa Deri

City yabancı takası 180 bin lota dayanmış..

2. Sn harun hocam... bugünkü hareketleri neye bağlıyorsunuz... ekran başında öldük öldük dirildik yaw...

3. Alış kademeleri çok zayıf, satış kademeleri acayip dolu. Hayırlısı artık. Ytd.

4.  Alıntı Originally Posted by Hasan0334 Yazıyı Oku
    Sn harun hocam... bugünkü hareketleri neye bağlıyorsunuz... ekran başında öldük öldük dirildik yaw...
    Arkadaşlar forum da tanımadığınız kişileri hoca zannetmeyin bizde bir ky birilerinin çıkıcak demesiyle veya düşecek demesiyle olmaz herkeze inanmayın buradaki arkadaşlar az çok öngörülerini paylaşıyor neyse bugünkü hareketin tek açıklaması günlükçü ve açıkcılar zaten sabah gaplı açılışı hareketin işaretcisizdi ama yinede kimse kestiremez günlük hareketlere takılan borsada kazanma şansı yoktur belki bir iki hareketi yakalar ama kaçan balık büyük olur örnek verirsek 2009/2010 yıllarında egeen 5/10 tl arasında idi şimdi malum rakamı siz biliyorsunuz al/sat yapan sizce bu derece kazanabilirmiydi desa yolun başında ne zamana kadar onu bizlerin bilmesi imkansız şirket belirleyecek YTD ( her sakallıyı dedeniz zannetmeyin ) dediklerimi yanlış anlamayın benim görüşümdür hepimiz için geçerli hayırlı akşamlar

5.  Alıntı Originally Posted by Harun3419 Yazıyı Oku
    Arkadaşlar forum da tanımadığınız kişileri hoca zannetmeyin bizde bir ky birilerinin çıkıcak demesiyle veya düşecek demesiyle olmaz herkeze inanmayın buradaki arkadaşlar az çok öngörülerini paylaşıyor neyse bugünkü hareketin tek açıklaması günlükçü ve açıkcılar zaten sabah gaplı açılışı hareketin işaretcisizdi ama yinede kimse kestiremez günlük hareketlere takılan borsada kazanma şansı yoktur belki bir iki hareketi yakalar ama kaçan balık büyük olur örnek verirsek 2009/2010 yıllarında egeen 5/10 tl arasında idi şimdi malum rakamı siz biliyorsunuz al/sat yapan sizce bu derece kazanabilirmiydi desa yolun başında ne zamana kadar onu bizlerin bilmesi imkansız şirket belirleyecek YTD ( her sakallıyı dedeniz zannetmeyin ) dediklerimi yanlış anlamayın benim görüşümdür hepimiz için geçerli hayırlı akşamlar
    Ne kadar bilgili olduğunuz şu yazından bile çözmek o kadar zor değil Harun Hocam... tamamen mütevazi bir insan olduğunuzu düşünüyorum... gerçekten de borsada para kazanmak çok zor... alsat yok hedef var diyorsunuz... teşekkürler aramızda olup da bizi muhatap aldığınız ve analizleriniz için...

7 şubata kadar açığa satış yok..kredili işlem yok.. bence sakıncası yok..

7. Arkadaşlar şahsım adımada çok iyi oldu zaten bugün sanki kasıtlı olarak bürüte sokmaya çalıştılar belki yarın bir şok yaşatır yaşatmaz bilinmez ama yeni zirveler kapıda gibi az işlemlerle daha iyi olabilir bence günün güzel haberi nokta YTD

KAP : Sermaye Piyasası Kurulu kararı uyarınca devreye alınan Volatilite Bazlı Tedbir Sistemi (VBTS) kapsamında, DESA.E, INTEM.E, UTPYA.E payları 24/01/2019 tarihinden (seans başından) itibaren 07/02/2019 tarihine (seans sonuna) kadar açığa satışa ve kredili işlemlere konu edilemeyecektir.

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

Sayfa 106/139 İlkİlk ... 65696104105106107108116 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •