Sayfa 225/341 İlkİlk ... 125175215223224225226227235275325 ... SonSon
Arama sonucu : 2723 madde; 1,793 - 1,800 arası.

Konu: ALMAD - Altınyağ Madencilik ve Enerji Yatırımları San. Tic. A.Ş

1. Oros..... çocukları.......alayınızın anasının a...'na girsin bu tuvalet kağıdı spk dadahil

Deveyi yardan uçuran bir tutam ottur.

2.  Alıntı Originally Posted by mhnds06 Yazıyı Oku
    Spk ile işbirliği var mıdır bilmem ama spk nin durup durup iş işten geçince ayrılma hakkı fiyatı yanlış oldu demesi ilginç. Onuda zaten başka birinin itirazı sonucunda inceleyip dedi sanırım. İtiraz olmasa belki hiç bu yanlışlık duyulmayacakı bile. Birde bu adamların işi bu. Yani bir adım atarken sonrasında ne olacağını biliyorlardır. Hesaplı kitaplı bu hisse in fiyatı şişirildi sonra ky ye satıldı bedelli yapıldı son bir hamle ile kalan mallar da ky ye devredildi ve fiyat çakıldı. Bilmiyor muydu bunlar faaliyetsiz kalınca yip e gideceğini? Planlı programlı yapılan bir vurgun. Öyle kısa zaman da davadan da bir sonuç çıkacağını sanmıyorum, operasyon yemiş bir kağıt olarak bunun da kısa vadede birşey yapacağını sanmıyorum ama bir umut beklemeye devam bakalım ytd.
    Şirketin birde denetçileri var neyi denetliyorsa.Maliyeye şikayet edilse çok feci ceza gelir ve gereken kesinlikle yapılır. Hisse bende yok ama yine zarar gören ky olurdu.bu yüzden şikayet etmedim.Bence SPK vs işlerini yapmayan kurumlar.
    YatırımTavsiyesi Değildir.

3.  Alıntı Originally Posted by alf_ist Yazıyı Oku
    Şirketin birde denetçileri var neyi denetliyorsa.Maliyeye şikayet edilse çok feci ceza gelir ve gereken kesinlikle yapılır. Hisse bende yok ama yine zarar gören ky olurdu.bu yüzden şikayet etmedim.Bence SPK vs işlerini yapmayan kurumlar.
    Bu nasıl iş anlamadım. Alf_ist nerede ise hep Alyağ sayfasında yazıyorsunuz hissenin %95’i patronda diye özelden sorana paylaşım yapıyor sonra çıkıp bende hisse yok diyorsun. Sen kimsin?

Spk’ya firma hakkında dilekçeler verildi. Burada da paylaşıldı. Bırak bu KY koruyorum ayaklarını. Sen kimsin? Kimin elemanısın?

Sent from my iPhone using hisse.net mobile app

4. Ulan ş..... Patronlar..bunca beddua ah alıyorsunuz... Hala insan içine çıkabiliyormusunuz..odununuz bol olsun

5.  Alıntı Originally Posted by kiliTTasi Yazıyı Oku
    Bu nasıl iş anlamadım. Alf_ist nerede ise hep Alyağ sayfasında yazıyorsunuz hissenin %95’i patronda diye özelden sorana paylaşım yapıyor sonra çıkıp bende hisse yok diyorsun. Sen kimsin?

Spk’ya firma hakkında dilekçeler verildi. Burada da paylaşıldı. Bırak bu KY koruyorum ayaklarını. Sen kimsin? Kimin elemanısın?

dostum geçen hafta yazdım yeni çıktım hisseden sebebinide yazdım biraz geriye bakıp okursan göreceksin neden çıktığımıda
    YatırımTavsiyesi Değildir.

6.  Alıntı Originally Posted by alf_ist Yazıyı Oku
    dostum geçen hafta yazdım yeni çıktım hisseden sebebinide yazdım biraz geriye bakıp okursan göreceksin neden çıktığımıda
    Kağıdın çıkış zamanı sizce ne zaman olur ? Nisan gibi falan mı yoksa süründürür mü

arkadaslar malum genel kurula katılan 1 arkadaş dava açmış 2018 yılında.bende bu yıl süreci başlattım kanunen önce mahekemeye arabulucu için başvurdum.ama netice çıkmadı muhtemelen önümüzdeki hafta izmir asliye ticaret mahkemesine başvuracağım.
    süreç tabiki biraz uzayacaktır.dava açan mehmet beyi telefnla aradım ayrıca mesaj attım ama nezaketen insan döner ama dönmedi.
    ayrıca spk.ya burada paylaştığım dilekçeyide verdim bir snuç çıkmaz bu spk.dan yuzde 100 kusurlu lmasına rağmen.

8.  Alıntı Originally Posted by alf_ist Yazıyı Oku
    Sayın alf_ist

Bu hissede yorum okumayı bıraktım. Geçen hafta yazmışsınız. Bu hissede çok manipulasyon olduğu için herkese ve herşeyi insan farklı yorumlamaya çalışıyor.

Kusura bakmayın.

Sayfa 225/341 İlkİlk ... 125175215223224225226227235275325 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •