Onemli Gunler Banner
Sayfa 160/466 İlkİlk ... 60110150158159160161162170210260 ... SonSon
Arama sonucu : 3727 madde; 1,273 - 1,280 arası.

Konu: MNDTR - Mondi Turkey Kağıt ve Ambalaj Sanayi A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by tornacı Yazıyı Oku
    Dikkat edin fazla dalmayin ,boğulursunuz,tire adamı,dibe çeker��
    Tavan yapar 2 güne.
    Bataklık...

2. Kaldı bir gün tavana😀

3.  Alıntı Originally Posted by tornacı Yazıyı Oku
    Kaldı bir gün tavana😀
    acıkcı var tahtada hemde bir çok yukarı cekısı birden olur yetiş tonton :-))

4. 51 oldu... çok çıktı biraz dinlensin 1 kademe dile kolay

Düşerken ama 10 ar 10 ar, düzeneğe gel.
    Ytd.

5. Tavan yapar yapmaz onu bilemiyorum ama 1 liralık hisseler arasında en güzeli PİRE.

YTD.

6.  Alıntı Originally Posted by NewsTR Yazıyı Oku
    Tavan yapar 2 güne.
    Bataklık...
    Abi bu tahminin tutmadı bi tane daa yolla tahmin o olsn inş bezdirdi bu hisse bezdirdi

7. Sn. Yüce 2000 kardeşim, valla üzülüyorum haline beni geçtim , . Ama senin durumun vahim gibi, biraz bekle , belki sesini duyan gaipten bişeyler olur, kalbin temiz ise, Ben antreman yapıyorum gitsede olur, gitmesede.
    Tire bu ne olur kimse bilemez, bakarsın bir gün gider, ,

Sen KY. yatırımcısın PİRE düşünsün. Keşke götürsede belki ucuz kağıt bulabiliriz. Bu Fırsatta.

YTD.

8.  Alıntı Originally Posted by nokta atışı Yazıyı Oku
    Sn. Yüce 2000 kardeşim, valla üzülüyorum haline beni geçtim , . Ama senin durumun vahim gibi, biraz bekle , belki sesini duyan gaipten bişeyler olur, kalbin temiz ise, Ben antreman yapıyorum gitsede olur, gitmesede.
    Tire bu ne olur kimse bilemez, bakarsın bir gün gider, ,

Sen KY. yatırımcısın PİRE düşünsün. Keşke götürsede belki ucuz kağıt bulabiliriz. Bu Fırsatta.

YTD.
    Her koyun kendi bacagndan asılırmış naapalım buymş kadermz daa borsadaki ilk hissem bu bnm.
    Babam bile inandı bana düşünce git alttan al toplaynca karını göriim kocum dedi şmdi ocaama incir dikti dio
    Biz senlen kader ortaayız arkadasm ögrenci kafasyla bu işlere bulaştk bi kere sonunu görcez inş

Pire deve olsun die beklicez

Sayfa 160/466 İlkİlk ... 60110150158159160161162170210260 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •