Sayfa 483/774 İlkİlk ... 383433473481482483484485493533583 ... SonSon
Arama sonucu : 6187 madde; 3,857 - 3,864 arası.

Konu: SAFKR-Safkar Ege Soğutmacılık Klima Soğuk Hava Tes İhr İth San ve Tic. A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by gaban Yazıyı Oku
    bir haftadır satan sadece iş yatırım ve ak yatırım başka hiçbir kurum yok.Daha önce yazmıştım,alta alış girmeyin diye.Maalesef alış girdikçe verdiler.Bu kadar küçük yaırımcının mal aldığı bir tahta acaba ne olur?Yazdıklarım yatırım tavsiyesi değildir.
    Kesinlikle haklısınız.Satan iki kurum alan bir dünya kurum.Kendilerince en ideal şey oluyor.Tabana yaygın veriyorlar.Endeks 22 mayısta 83 binleri görmüşken 1.43 olan kağıt endeks 94 binde iken 1.52.Betası düşük olsa da bu bilanço, düşük borçluluk ve sektörü nedeniyle 2 lere yaklaşmalı ve orada tutunmalıydı.

2.  Alıntı Originally Posted by mtk2612 Yazıyı Oku
    Kesinlikle haklısınız.Satan iki kurum alan bir dünya kurum.Kendilerince en ideal şey oluyor.Tabana yaygın veriyorlar.Endeks 22 mayısta 83 binleri görmüşken 1.43 olan kağıt endeks 94 binde iken 1.52.Betası düşük olsa da bu bilanço, düşük borçluluk ve sektörü nedeniyle 2 lere yaklaşmalı ve orada tutunmalıydı.
    speklerde haklı parası olan alıyo niye alıyo neden alıyo bilmiyo totoş speklerde bunu kullanıp borsanın indi bindi yeri olmadını niye aldını bilmeyenleri korkutmak icin sow yapıyolar ama biz inananlar yemeyiz matematik yalan söylemez abimler hazırlık yapıyo yakında bütün malını alırlar spek müsvetdesi patron uşagı cakal adam olda paylaşmayı bil yoksa adın bir cıkarsa dolandırıcı safkara agzınla degil kıcınla kuş tutsan kimseye 1 lot pazarlayamazsın ve bu piyasanın cakalları arasında yer alır her gun kufur yersin anan bacın karın herkes nasibini alır sonra başına bir iş gelir ben ne yapdım dersin kara kara düşünürsün demedi deme...ytd

3.  Alıntı Originally Posted by joker75 Yazıyı Oku
    speklerde haklı parası olan alıyo niye alıyo neden alıyo bilmiyo totoş speklerde bunu kullanıp borsanın indi bindi yeri olmadını niye aldını bilmeyenleri korkutmak icin sow yapıyolar ama biz inananlar yemeyiz matematik yalan söylemez abimler hazırlık yapıyo yakında bütün malını alırlar spek müsvetdesi patron uşagı cakal adam olda paylaşmayı bil yoksa adın bir cıkarsa dolandırıcı safkara agzınla degil kıcınla kuş tutsan kimseye 1 lot pazarlayamazsın ve bu piyasanın cakalları arasında yer alır her gun kufur yersin anan bacın karın herkes nasibini alır sonra başına bir iş gelir ben ne yapdım dersin kara kara düşünürsün demedi deme...ytd
    Tahtayi kaldiracak Abileriniz kim arkadasım

4. burası da fala donmus yok kaldıracaklar yok az kaldı alanlar yıllardır beklıyo hala kara gecemmemısler forumda yaszıyo tabıkı fırma satıslarını karlarını artırakrak gıderse yenı ıs baglıtları yapılrısa ıhale aldıkca gıder yoksa bı cacık olmaz ha bellı kısler varmıs yok tahtayı kaldıraclarmıs sonra anşasmamışar kagıt dusmus gerısı hıkaye onemlı olan temelı ıyıyo lursa kagıt buralarda olmaz onun ıcın dıkkatlı olun derım yatırım amaclı degıldır herkes kendınden sorumludur

5.  Alıntı Originally Posted by Serhatediz Yazıyı Oku
    Tahtayi kaldiracak Abileriniz kim arkadasım
    bu abiler otel suitinden işlem yapar butun piyasadaki malı toplar sonrada ortaklık teklifi götürüp malı cakarlar yada hepsıni alırlar..ytd

6.  Alıntı Originally Posted by joker75 Yazıyı Oku
    bu abiler otel suitinden işlem yapar butun piyasadaki malı toplar sonrada ortaklık teklifi götürüp malı cakarlar yada hepsıni alırlar..ytd
    Ortada bir hesap olduğu doğrudur.o gün geldiğinde ben yine burada olacağım.cunku halka arzdan beri burdayım.ve savaş bittiğinde ben malum kişilerin kucağına tahmin edemeyeceğim fiyattan birakacam

7. Kemal kardeş, hâlâ bu hissede mısın..sabrına hayranım,
    1.90 dan cakamadinmi
     Alıntı Originally Posted by kemal41 Yazıyı Oku
    Ortada bir hesap olduğu doğrudur.o gün geldiğinde ben yine burada olacağım.cunku halka arzdan beri burdayım.ve savaş bittiğinde ben malum kişilerin kucağına tahmin edemeyeceğim fiyattan birakacam

8. SPK bence kapatsın bu hisseyi hacim yok neyine senin borsaya acılmak **** sahipleri hırsız sınız safkar in adi patronları... ayrıca elinde milyon milyon lotu olan a k serefsizleri o lotların hepsini *****nızın her iki yerinede sokunnn... zevke gelir *****z... adıler... koskoca hisse 10 bin işlem yapmıs 1 saatte okul cocukları...

Sayfa 483/774 İlkİlk ... 383433473481482483484485493533583 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •