Sayfa 401/579 İlkİlk ... 301351391399400401402403411451501 ... SonSon
Arama sonucu : 4630 madde; 3,201 - 3,208 arası.

Konu: HALK Cafe - III

1.  Alıntı Originally Posted by Ahmetg Yazıyı Oku
    Bakalim kac kisi bu videoyu anlayacak

https://streamable.com/cqm51p
    Paramız yok ama reisin yanındayız demiş. Doğru demiş, ben anladım hemen. Ama devamında video eksik kalmış. Devamı şöyle olacaktı. Paramız yok çünkü Berat bey ne devletin kasasında nede bizim cebimizde para bırakmadı. Sonuç, paranın geri gelmesi için adres Babacan.

Berat bakan ortaligin icine edilirken ortalarda bile yoktu. Herseyi ona yikmak ne kadar adil olur.

3.  Alıntı Originally Posted by 666 Yazıyı Oku
    Herkesin ayni oy hakkina sahip olmasi sakat bir sistemi ortaya cikariyor. Herhalde icat edenler katilim sayisinin egriyle dogruyu notrlestirecegini dusunmuslerdir.

Acaba egitime gore olabilir miydi?

Ilkokul mezunu 1 oy
    Ortaokul mezunu 2 oy
    Lise mezunu 3 oy
    Universite mezunu 4 oy

vs

Belki insanlarin egitime onem vermesini de saglardi.
    Nerde o eski universite mezunlari, simdi her ile acilan üniversitelerden mezun olanlar bundan belki de 40-50 yil önce ortaokul ve liseyi bitirenler birbirine denktir, hele su son 10-15 yili dahil edersek cogu bomboş, o acidan üniversite mezunu olmak da iş değil.

Trump 1 trilyon dolar altyapi icin harcamasini soylemis DoT'a. Oxford Universitesinde Corona tedavisinde kullanilan ilac olumlu sonuclar vermis.

Alıntı Originally Posted by apocalyptica Yazıyı Oku
    Nerde o eski universite mezunlari, simdi her ile acilan üniversitelerden mezun olanlar bundan belki de 40-50 yil önce ortaokul ve liseyi bitirenler birbirine denktir, hele su son 10-15 yili dahil edersek cogu bomboş, o acidan üniversite mezunu olmak da iş değil.
    Cok dogru apo. Zamani da mi eklesek acaba. 20 sene once mezun olana +1, 30 sene +2, vs. E icinden cikamiyoruz iste.

Muahahahaha. Doktorun leylegini alintilayalim. Butun kuslari tuttuk bir leylek kalmisti.

6.  Alıntı Originally Posted by 666 Yazıyı Oku
    Cok dogru apo. Zamani da mi eklesek acaba. 20 sene once mezun olana +1, 30 sene +2, vs. E icinden cikamiyoruz iste.

Muahahahaha. Doktorun leylegini alintilayalim. Butun kuslari tuttuk bir leylek kalmisti.
    Planton'un dedigi cok dogru demokrasi falan hikaye.

Hiç bir sistem mükemmel değildir. Yeter ki insan demokrat olsun.

SNE-LX1 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    ben insanlığın basit temel taşıyım.
    beni yıkan kendi saltanatını yıkar.(şahanşahna)

8.  Alıntı Originally Posted by apocalyptica Yazıyı Oku
    Bu konuda size sonuna kadar katılıyorum. Bizim zamanımızın orta lise mezunları bugünün üniversite mezunlarından daha eğitimli ve kültürlüydü. Öngörüleri çok daha iyiydi. (Benim yaşım 50)

Sayfa 401/579 İlkİlk ... 301351391399400401402403411451501 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •