Sayfa 147/1001 İlkİlk ... 4797137145146147148149157197247647 ... SonSon
Arama sonucu : 8001 madde; 1,169 - 1,176 arası.

Konu: Viop - XXIX

1. Endeks 141 bin. Markette tuvalet kağıdı bile önceki senenin 2 katı ama bazı hisseler tuvalet kağıdı kadar değerlenmemiş.

RNE-L01 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Mehmet Sevki Guest
     Alıntı Originally Posted by akira Yazıyı Oku
    Vade geçişi yapıyorlar hafiften kademelere bak anlarsın....
    141,923 e etiketi astım abi gerekmedikçe Sökmeyiz

3.  Alıntı Originally Posted by rosense Yazıyı Oku
    Dost güzel söylersin de
    geçen örnek verdim bizim ISPARTAnın merkezde Büyükhacılar Köyü var mesai arkadaşım diyorki ben 6000 tl yi 13.000 tl yaptım bizim köyde borsa oynayan o kadar kişi var ki şaşırıp kalırsın diye telefonla konuştuk
    aklıma ne geliyor ;
    sizlerinde malumu büyük bir fonun sahibi 50 brokırı olan adam Plazadan aşağıya iner karşısına etrafı temizleyen bir çöpcü borsada hangi hisse senedini alalım der adamın kafasında yıldızlar dolaşmaya başlar hemen büroya döner brokırlara talimat verir hisselerin tamamını satın diye ne oldu diye soranlara borsa yatırımı çöpcüye kadar düştüyse bu işin .oku çıkar demiş ve portföyü boşalmış diye okumuştum
    sence aynı ilişki olabilir mi?
    Serbest piyasa denilen şey "tam rekabet" koşullarında geçerlidir. O hikayedeki "ne alsan kazanırsın" ancak özgürlük ve açık iş-çalışma koşullarında geçerlidir. Kağıtlar öyle değerlenir ki satıp işe-mala-keyfe harcarsın.
    Bizde yok maalesef ve asla olmayacak.
    Dünyanın en büyük ihalesini alan 5 firmasının 4ü yandaş ise bu ülkede paranın sahipleri nereye isterse oraya gider paralar ve rakamlar.
    O çöpçünün aldığı hisseden kazandığı aysonuna kadar enflasyon-fahiş fiyat-vergilere gidecek.
    Hepimiz aynı durumdayız.
    Maaşından arttırdığını, işinden kazandığını getir yatır
    gör bak arabanı yenilemeye kalksan kazandığın farkına yetiyor mu?
    Reis güzel rakamlar istiyor.
    Simulasyonun dibi ilizyondur.
    Yazdıklarım yatırım tavsiyesi değildir.

4.  Alıntı Originally Posted by Mehmet Sevki Yazıyı Oku
    141,923 e etiketi astım abi gerekmedikçe Sökmeyiz
    100 endekse hiç bakmam sen söylemesen kaçta onu bilmeyecem :D bakalım bakalım neler olacak neler bitecek biraz izleyelim acele eden ecele gider...

Az kızarıp nötr kapatmalı..

Mehmet Sevki Guest
    Keşke silkeleme olup tavan kitlese nerde bizde o şanss

7. bozgurt sen mi alıyon bu dolarları, asdas.
    yine artmış döviz mevduat 2.9 milyar dolar.

burası Türkiye, burdan çıkış yok.
    Yatırım tavsiyesi değildir.

8.  Alıntı Originally Posted by akira Yazıyı Oku
    matamatik olarak atıyorum 10 pozla başladın teminatın azaldıkça poz azalttın 5 e düştün 3 e düştün derken endeks düşsede senin verdigin yerlerin altına bile bırak kazanmayı zararı bile kurtarmak imkansız sende biliyorsundur gerçi...Ondan oynayacaksam her zaman sabit pozla oynarım.Nerde sattık aldık verdik bilirim daha kolayıma geliyor.
    Ütüle ütüle para kalmadı, Rallinin biteceği yok. en iyisi lönk açıyım gelen kâr ilen piramit yaparım. nasıl fikir

7.202,88 Since 26 Aralık 2023

Sayfa 147/1001 İlkİlk ... 4797137145146147148149157197247647 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •