Sayfa 18/89 İlkİlk ... 816171819202868 ... SonSon
Arama sonucu : 711 madde; 137 - 144 arası.

Konu: ISKPL - Işık Plastik Sanayi ve Dış Ticaret Pazarlama A.Ş.

1. 25-40 lot arası dağıtılmasını ön görüyorduk, 29 lot geldi. Artık nasıl kapış kapış gidiyor halka arzlar. Umarım tavan serisi uzun sürer.

2.  Alıntı Originally Posted by Khalasar Yazıyı Oku
    25-40 lot arası dağıtılmasını ön görüyorduk, 29 lot geldi. Artık nasıl kapış kapış gidiyor halka arzlar. Umarım tavan serisi uzun sürer.
    Kurumsal dağıtım olmadığı için %100 gider diye tahmin ediyorum

“Bir insanla iletişim kurmak istiyorsanız, kendi bildiğiniz dili değil, onun anladığı dili konuşmalısınız.” Nelson Mandela

3. Normal olan TC ye göre dağıtım yaptığı için tek bir hesaptan emir gerçekleşmesi gerekiyor.
     Alıntı Originally Posted by yakamoz54 Yazıyı Oku
    Arkadaşlar ben iki bankadan emir girdim, garantideki gelmiş ama yapıkredide ki henüz hesaba geçmemiş. İki bankadan da alış gelmesi gerekiyor mu, yoksa farklı hesaplardan emir versekte sadece birimi gerçekleşiyor.

GM 9 Pro d cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Redmi Note 7 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

28 adet gelmiş

5. Halk yatırımda bir sıkıntı mı var , işlem iptal gözüküyor , bu durum başına gelen var mıdır dostlar

149.125.000 lot alici bekliyor olarak kalmis

yatırım tavsiyesi değildir

7. İs bankasında portföyde gözükmüyor bende, gözüken var mı?

8.  Alıntı Originally Posted by trakyalı Yazıyı Oku
    Pst tavan yaparsa satarım.
    Bu kadar çok yeni ve bilmeyen yatırımcının toplandığını gördünüz yazın efendim yazın. Pazartesi tavan olursa satmayacağını o kadar iyi biliyoruz ki. Geçin bunları lütfen. Bir fikriniz varsa söyleyin ama böyle oyunlara başvurmayın. Profilinize bakan herkes böyle anlık yükselmelerde, ilk günden tavan yapmalarda vs satmayacağınızı anlayabilir. Gidin bimdeki hisselerinizi satın yükselince. Ve şunu da belirtmek istiyorum yeni yatırımcılara: önümüzdeki 1 hafta 10 gün boyunca bu tür "satın" konulu yazılar oldukça fazla olacak aman dikkat!! Tongaya gelmeyin Baktım kimse tartışma başlatmamış bu sefer, ben başlatayım dedim

Uyarı: Yatırım tavsiyesi değildir.

Sayfa 18/89 İlkİlk ... 816171819202868 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •