Sayfa 450/555 İlkİlk ... 350400440448449450451452460500550 ... SonSon
Arama sonucu : 4436 madde; 3,593 - 3,600 arası.

Konu: INFO - İnfo Yatırım

1. İnfonun bugünki instagram canlı yayınını izlemenizi öneririm. Mesaj ile sorduğum birkaç soruya Mert Yılmaz yanıt verdi.

2.  Alıntı Originally Posted by hsynbzkrt92 Yazıyı Oku
    İnfonun bugünki instagram canlı yayınını izlemenizi öneririm. Mesaj ile sorduğum birkaç soruya Mert Yılmaz yanıt verdi.
    Çocuktan izleyemiyorum. Ne dedi Mert yılmaz kısaca bahseder misiniz?

Sent from my iPhone using hisse.net mobile app

İyi ki bilmiyor kalabalıklar,/ Yağmura bakmayı cam arkasından/
    İnsandan insana şükür ki fark var; / -Birine cennet birine zindan- /İyi ki bilmiyor kalabalıklar

3.  Alıntı Originally Posted by monaroza Yazıyı Oku
    Çocuktan izleyemiyorum. Ne dedi Mert yılmaz kısaca bahseder misiniz?

Sayın monaroza, mert yılmaz tradingview sorusuna "Arkadaşlar herşeyin açıklaması yapılır, inşallah, bugüne kadar güzel haberler verdik, sizleri memnun edecek haberler verdik. Bundan sonrada öyle devam etmeyi umuyoruz" şeklinde cevap verdi.
    İnfo üzerinden yabancı hisse alabilecek miyiz sorusuna da "çok yakın zamanda alabileceksiniz" şeklinde cevap verdi.

4. Bunlar büyük olaylar..
    Tradingview aşırı kullanışlı bir site, üzerinden işlem yapılabilecekse eğer, bu bizi beklentilerin çok ötesine taşır. Aynı şekilde info'da yabancı piyasaların eksikliği vardı, diğer aracı kurumlarda fahiş fiyatlarla olsa dahi en azından işlem yapabilme imkanı vardı, bunun da çözülüyor olması çok güzel olur. Genel yönetim giderlerinden haksız dayak yiyen info, aslında banka dışı aracı kurumlarda en düşük orana sahip olduğunu da gösterdi. Şu tahtadaki aşırı bariz insider olayları da çözülürse info uzun vade yatırım için eşsiz bir hisse olabilir.

5.  Alıntı Originally Posted by NOMURA Yazıyı Oku
    Sayın monaroza, mert yılmaz tradingview sorusuna "Arkadaşlar herşeyin açıklaması yapılır, inşallah, bugüne kadar güzel haberler verdik, sizleri memnun edecek haberler verdik. Bundan sonrada öyle devam etmeyi umuyoruz" şeklinde cevap verdi.
    İnfo üzerinden yabancı hisse alabilecek miyiz sorusuna da "çok yakın zamanda alabileceksiniz" şeklinde cevap verdi.
    Teşekkürler sayın nomura, foruma yeni bakabildim. Ek olarak info üzerinden eurobond alabiliyor muyuz diye sordum buna da evet alabilirsiniz dedi ama bilançoda eurobond gelirlerini ben göremedim, görebilen var mı acaba?

6.  Alıntı Originally Posted by NOMURA Yazıyı Oku
    Çok teşekkür ederim.
    Harika haberler.
    Yurt dışı işi TradingView ile birleşirse acayip çarpan olur. TradingView’de işlem yapılamayacak piyasa yok. Ayrıca oradaki kullanıcı potansiyelini de düşünürsek...

Görüyorsunuz değil mi saçma sapan bir gy gideri algısıyla birçok arkadaşımızın malını 2 günde ellerinden aldılar. O gece Twitter’da çok mücadele ettim. Buraya da yazdım. Ama birçok kişi döküldü.
    Arkasından arka arkaya olumlu haberler düştü ve şimdi algı bambaşka bir hale geldi.

Demek istediğim sakin kalmak, rasyonel davranmak ve doğru analizler yapmak gerek.
    Bilenler bilir 2020 Mayıs ayından beri buraya yazıyorum. O günden beri ne bedireler ne stresler atlattık.
    Meyveyi yemenin zamanı geliyor. İşler yolunda oldukça ihtiyacımız olan tek şey sabır dostlar

İyi ki bilmiyor kalabalıklar,/ Yağmura bakmayı cam arkasından/
    İnsandan insana şükür ki fark var; / -Birine cennet birine zindan- /İyi ki bilmiyor kalabalıklar

7.  Alıntı Originally Posted by monaroza Yazıyı Oku
    Çok teşekkür ederim.
    Harika haberler.
    Yurt dışı işi TradingView ile birleşirse acayip çarpan olur. TradingView’de işlem yapılamayacak piyasa yok. Ayrıca oradaki kullanıcı potansiyelini de düşünürsek...

Görüyorsunuz değil mi saçma sapan bir gy gideri algısıyla birçok arkadaşımızın malını 2 günde ellerinden aldılar. O gece Twitter’da çok mücadele ettim. Buraya da yazdım. Ama birçok kişi döküldü.
    Arkasından arka arkaya olumlu haberler düştü ve şimdi algı bambaşka bir hale geldi.

Demek istediğim sakin kalmak, rasyonel davranmak ve doğru analizler yapmak gerek.
    Bilenler bilir 2020 Mayıs ayından beri buraya yazıyorum. O günden beri ne bedireler ne stresler atlattık.
    Meyveyi yemenin zamanı geliyor. İşler yolunda oldukça ihtiyacımız olan tek şey sabır dostlar

Mücadelenize ben de şahidim hocam o mecradaki. Aynı şeyleri buraya da yazdınız. Mesela uniqueborsa diye bir hesap var, sözde temel analist değer yatırımcısı info gyg’lerini eleştiriyor ama nedense infonun bir büyüme hissesi olduğunu göz ardı ederek bu giderleri sektörle karşılaştırmayı akıl edemiyor. Son bilançodan sonra haksız şekilde yıpratıldık ama şirket ataklarıyla bunu tersine çevireceğe benziyor. Şirket adına olumlu gelişmeler, hakkımızda hayırlı olur inşallah

Alıntı Originally Posted by monaroza Yazıyı Oku
    Çok teşekkür ederim.
    Harika haberler.

inşallah info ile çılaşmışlardır. bu bizi ihya eder level atlarız. ancak ben gedik ile anlaşıldığını biliyorum umarım yanılırım.
    Gedik de hali hazırda yurt dışı piyasalar için işlem yapma sistemi var. bu birleşme ile gedik müşterileri tradinview e login olduktan sonra bir çok piyasada işlem yapabilecek diye biliyorum.
    dediğim gibi umarım yanılıyorumdur.

Sayfa 450/555 İlkİlk ... 350400440448449450451452460500550 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •