Sayfa 284/588 İlkİlk ... 184234274282283284285286294334384 ... SonSon
Arama sonucu : 4702 madde; 2,265 - 2,272 arası.

Konu: EGSER - Ege Seramik

1. En son durum aşağıda.

2.  Alıntı Originally Posted by ulver Yazıyı Oku
    https://www.paraanaliz.com/2020/reel...kuruyor-54298/

Nasıl alınmaz kütahya aralık ayında 3 yıl sürecek suanki piyasa değeri kadar seramik yatırım i kararı aldı..

Adamlar geleceği fiyatliyor bu sahtekar bağsur olmuş hasta gibi yürüyor
    Kutpo ile Kütahya Seramik'in alakası yok. Kütahya Seramik farklı bir şirket ve halka açık değil.

3. Karın vergi dairesine sunulan rakam kadar gelmesi durumunda F/K 12,1 civarına inmiş olacak ki , şu anda sanayi şirketleri ortalamasının altında bir oran. Ama uzun yıllar bu oran şirketimizde hep 10 ların altında kaldığını düşünürsek bu fiyatlar gene de fena değil.
    Ama şirket satışlarının ihracat oranının %70 leri aşmış olması gelecek için çok ümit verici. Ağırlıklı olarak ihracata çalışan şirketlere göre değerlendirmek yerinde olacaktır F/K oranını.

Ama herşey bir yana,
    Esas olan piyasa fiyatlaması.
    Fiyatlama piyasa tarafından belirlenebilir durumda olamıyor, devamlı manipüle edilebilir takas yapısından dolayı.

4. Ticari bilançodaki karın vergi dairesine verilen mali bilanço karından yüksek olacağını tahmin ediyorum.

5.  Alıntı Originally Posted by mterkan Yazıyı Oku
    Ticari bilançodaki karın vergi dairesine verilen mali bilanço karından yüksek olacağını tahmin ediyorum.
    Bilanço karı 100M üstü de gelse fiyatı belirleyen bir kişi malesef.
    Tek ümidim bir gün strateji değiştirebilecek olması..

6.  Alıntı Originally Posted by Gogos Yazıyı Oku
    Bilanço karı 100M üstü de gelse fiyatı belirleyen bir kişi malesef.
    Tek ümidim bir gün strateji değiştirebilecek olması..
    Tahtada aşırı bir baskının olduğu çok bariz.. Derinlikli izliyorum, algoritmalı program resmen devrede. Ama ne olursa olsun beklemeye değer.

7. Diğer taraftan CİTİ takası sürekli değişiyor. Bir gün önce hesaba giren sonraki gün hesaptan çıkmış görünüyor. 2 haftadan beri bu böyle devam ediyor.

8. Aynen. Bekleyeceğiz. 50M$ şirket değerinde de buradaydık, 150M$ da da burdayız. 250-300M$ değerler böylesi bir şirket için abartılı değil kanımca.

Sayfa 284/588 İlkİlk ... 184234274282283284285286294334384 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •