Sayfa 76/170 İlkİlk ... 2666747576777886126 ... SonSon
Arama sonucu : 1356 madde; 601 - 608 arası.

Konu: NTHOL - Net Holding

1. Ortalama insan omru belli. Besim aganin yasi belli. Hareket cok uzak degil. Tekkeyi bekleyen corbayi icermis...

2. Dünyaya kazık kakacaklarını düşünüyor böyle iblis adamlar ve yatırımvisını rezil ediyorlar...ulan 6.14 e giden hisseyi tekrar 3.72 ye getirmek ne ile izah edilebilir...Hisseyi 10 tl üzerine atsa geberir mi...ki bu mümkündü 6.14 hareketinde....Allahından bulsun...İnşaallah ölemesin....

SM-N9000Q cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Arkadaşlar merhaba.
    ben 24 Agustos saat 14de yapilacak genel kurula insallah katilacagim Ankaradan. Bugun yatırımcı iliskilerini aradim. 61 gündür mütemadiyen niye düştüğünü sordum. milas projesinin durumunu sordum. hisse geri alimlari 1-19 temmuz arasi bilanço dönemi olduğu için yapilamiyormus.
    niye merit pd/dd olarak 2,5 su anda biz niye 0,55 iz diye sordum. daha önce 2013de 2,1 $ i gören hisse niye simdi 0,45 dolarda dedim.
    HEPSINI GENEL KURULA GELIP HANDE HANIMA SORUN DEDILER.
    LÜTFEN GENEL KURULA GELIN ELINDE HISSE BULUNAN ARKADASLAR. BEN TWITTERDAN DA YAZACAGIM HERKESE. HISSEYE SAHIP CIKALIM GENEL KURULA KATILARAK.

02123580444
    yatırımcı iliskilerinin teli. arayıp sizde bilgi isteyin ve GENEL KURULA katılın LÜTFEN.

5. Her sene aynı hikayeler...her genel kurulda aynı teraneler...adamlar sahtekar olduktan sonra ve hissesine sahip çıkmadıktan sonra anca duvara konuşursunuz genel kurulda...kötü niyetliler...iyi niyetli olsalar hisseyi 6.14 den buralara getirmezlerdi...haa zaten eğer durum kötü idiyse o zaman neden 6.14 e götürdün kardeşim...geçen yılki şartlarla bu yılki şartlar aynı..pandemi vs...demek ki bunlar hep yaptıkları gibi hisseyi yukarı basıp milletin dişinden tırnağından artırdığı üç kuruşa göz dikip millete mal kitliyorlar sonra da aşağı basıp topluyorlar....bunların yatacak yeri yok...zaten o ihtiyarı toprak kabul etmeyecek....ulan zaten hissenin nerdeyse tamamı ya sende ya şirketinde...maliyetimizi çıkarsak defolup gideceğiz hissenden...hissene de şirketine de sana da lanet olsun diyerek seni o çok sevdiğin 3 kuruşluk hisselerinle başbaşa bırakacağız...

Son düzenleme : hurolg; 11-08-2021 saat: 15:33.

6. Dustukce aliyorum. Besim aga oldukten sonra satacagim. Zaten iyice cokmus besim aga. Videolarda iyice bitmis gozukuyor.

7.  Alıntı Originally Posted by Jantijan Yazıyı Oku
    Dustukce aliyorum. Besim aga oldukten sonra satacagim. Zaten iyice cokmus besim aga. Videolarda iyice bitmis gozukuyor.
    Uzun yıllar beklemen gerekebilir...Kötüler ölmez derler...

8. Sorun yok. Daha cok alirim daha cok kazanirim. Bireysel emeklilik olarak dusun.

Sayfa 76/170 İlkİlk ... 2666747576777886126 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •