Sayfa 254/346 İlkİlk ... 154204244252253254255256264304 ... SonSon
Arama sonucu : 2768 madde; 2,025 - 2,032 arası.

Konu: ALCAR - Alarko Carrier

1. Bu At hırsızları hisseyi neden hâlâ elinde tutuyor uzun zamandır en yükseği 566 TL idi 2021 Ocak ayı gördü şimdi en yeni yüksek 1.000 TL veya 1.500 TL mi acaba kısaca aşağı potansiyeli yüzde 20 ise düşmesi yukarı gitme potansiyeli yüzde 300 gerisi hikaye anladıkları dil trade etmek ise hodri meydan yıllık enflasyon yüzde 150 oldu demek ALCAR ağırlık ortalama yani ölüsü 650 TL ha bu kafayla At hırsızları batacak yada takoz olmayı bırakacak

2. Allahsız kitapsız hırsızlar, endeksin düzeltmesini eli tetikte bekliyor!!! (2.875 usd bazlı direnç) Şirketin içinden bilgi alıp, yada şirkete EMİR VERİP tradeye oynuyorlar! Artık anladıkları dilden oynuyorum!!! Bekliyoruz hırsızların aşağı hareketini...

AL/SAT/TUT TAVSİYESİ DEĞİLDİR. YATIRIM DANIŞMANINIZA BAŞVURMADAN BURADAKİ FİKİRLER İLE İŞLEM YAPMAYINIZ...

3. Endeks 2877 kalkarsa 3017 ye kadar yürürüz tabi bankalarla olacaksa bu iş kimseye faydası dokunmaz bizim operasyon evlatlarına takılmayın amaçları belli yıldır dök sonra sür bende al bekle sabır et mecbur götürecekler diyor ve bekliyorum bunun hakkında sürekli aynı yorumları çevirmenin anlamı kalmadı bize yeni bir hikaye lazım ama işkembeden atılmışından değil hahhaha esaslı bir hikaye ne olabilir mesela sermaye tavan fiyatı değişikliği temettüde olmayınca iyice bedelsiz havasına girecektir he yaparlar mı siz satınca olur satmayınca da bezdirmek için elinden gelen pisliği yaparlar ya da unutturun kendinizi bak çalı köpeğine hiç sesi çıkmıyor uyanık unutturdu kendini he bir şey kazanmadı ama ahahahhah.. hadi kalın sağlıcakla

4. Bu arada ulusal 100 e göre yan tahtalar çok geride kaldı daha önce hiç bu kadar az fark gören oldu mu kurumlar bu işi çözecektir bankaların yanı sıra yan tahtaları da bu yükselişten nasibini alacaktır diye düşünüyorum ben bu haftayı bugünden kapattım herkes için hayırlısı

5. Endeks dolar bazlı direncini test ediyor. 160 usd karşılığı 160 x 17.96= 2.873

Dediğiniz gibi bu hırsızların robotu tetikte. Mal! ınızı iyi tanıyorsunuz sayın Q'sullivan...

6. Spek ş.sizinin beklediği endeks düzeltmesi bir türlü gelmiyor Adi karektersiz sabırsız!!! Aşağısı için bu ne heves

AL/SAT/TUT TAVSİYESİ DEĞİLDİR. YATIRIM DANIŞMANINIZA BAŞVURMADAN BURADAKİ FİKİRLER İLE İŞLEM YAPMAYINIZ...

7. Spek ş.si 10 yıldır buradayız 2000 olmadan gitmeyiz. İstersen 250 ye düşür. Biz ne düzeltmeler gördük , askeri olaylar, polisiye olaylar, savaş, darbe, siyasi olaylar10 yılda. Senin olayında bir gün sona erecek

8. Alenen yapılanlardan sonra, herkes hesap sormalı... Kem küm, meli malı, yasal masal diyecekler biliyoruz ama, kendilerine oluşan nefreti bilmeliler.
    [email protected] lütfen herkes hesap sorsun. Gelecek cevapları bilmemize rağmen.

Şirketin son yaptığı pislikçe hareketler sosyal medyada da herkese dağıtılmalı, bilgilendirilmeli...

Kanunen de hesap sormaya başlanmalı... Burasının muz cumhuriyeti olmadığını herkes anlamalı..

Sayfa 254/346 İlkİlk ... 154204244252253254255256264304 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •