Sayfa 43/280 İlkİlk ... 3341424344455393143 ... SonSon
Arama sonucu : 2239 madde; 337 - 344 arası.

Konu: BFREN - Bosch Fren Sistemleri

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Dünyadan uzak
    Gönderi
    22,318
    Artıya geçmeden meşale yok
    Bir nevi kimya ki Alimi yoktur.Tecrübe ettikçe biriken cahilliktir Aşk''"! “MASA KASA NİSAABRACADABRA
    Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler kendime aldığım notlardır.Bu bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir

2. Bu kadar baskı çok fazla

3. Daha ha kiber yokmu

4. Endeks bir düşüyor bizim panzer üç düşüyor beklentisi yüzünden bişey yapamıyorum ne yapacağımı şaşırdım ytd

5.  Alıntı Originally Posted by Beyazreis Yazıyı Oku
    Endeks bir düşüyor bizim panzer üç düşüyor beklentisi yüzünden bişey yapamıyorum ne yapacağımı şaşırdım ytd
    panzer için son 3 gün, acaba birileri bir haber almış olabilirmi, inşallah güzel bir haber gelir, yoksa gemi batar alabora olmaz

6.  Alıntı Originally Posted by kincecik Yazıyı Oku
    panzer için son 3 gün, acaba birileri bir haber almış olabilirmi, inşallah güzel bir haber gelir, yoksa gemi batar alabora olmaz
    hocam gemi falan batmaz niye batsın. yalnız kozal olayı yeni giren ky yı korkuttu biraz. bedelsizde pek bi numara yokmuş diye çıkanlar olabilir. tabii ki bfren bölünmesi farklı olur da, vurucu etkisini azaltabilir
    Borsada bilgisiz bir yatırımcıyım.Temel analizden-teknik analizden anlamam. Kulağım delik değildir. Kimse benim yazdıklarımdan etkilenip işlem yapmasın.(eski nickim : hallederiz )

7. olumsuz bir haber olursa gemi batar dedim,

8.  Alıntı Originally Posted by kincecik Yazıyı Oku
    olumsuz bir haber olursa gemi batar dedim,
    belki kısada sallar diyelim. zaten tepeden %15 yemişiz. tabii endeks patates olmazsa .
    Borsada bilgisiz bir yatırımcıyım.Temel analizden-teknik analizden anlamam. Kulağım delik değildir. Kimse benim yazdıklarımdan etkilenip işlem yapmasın.(eski nickim : hallederiz )

Sayfa 43/280 İlkİlk ... 3341424344455393143 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •