Sayfa 654/914 İlkİlk ... 154554604644652653654655656664704754 ... SonSon
Arama sonucu : 7310 madde; 5,225 - 5,232 arası.

Konu: KRONT - Kron Telekomünikasyon

1. Bilanço için son tarih bugün mü acaba?
    Konsolide bilançolar icin 13 Mart son tarih.

Bilanço açıklamama cezası cüzi bir şey. Çok yormasınlar kendilerini bilanço işi zor iş. 3 ay sonra iki bilanço beraber açıklasınlar. Biz bekleriz, sorun değil.

2. Yazdıklarım Yatırım tavsiyesi değildir.Kendi düşüncelerimi içerir.
    YATIRIM , harcadıktan sonra kalanı biriktirme değil , Birikimi ayırıp kalanı harcamaktır...

3.  Alıntı Originally Posted by Yatır'ın tavsiyesi Yazıyı Oku
    Bilanço için son tarih bugün mü acaba?
    Konsolide bilançolar icin 13 Mart son tarih.

Bilanço açıklamama cezası cüzi bir şey. Çok yormasınlar kendilerini bilanço işi zor iş. 3 ay sonra iki bilanço beraber açıklasınlar. Biz bekleriz, sorun değil.
    Bekliyoruz hayırlısı bakalım...
    Yazdıklarım Yatırım tavsiyesi değildir.Kendi düşüncelerimi içerir.
    YATIRIM , harcadıktan sonra kalanı biriktirme değil , Birikimi ayırıp kalanı harcamaktır...

4. Kron konsolide açıklıyor. Bilanço
    içeriği kadar açıklanma tarihleri bile taktik hatta stratejik hesaplamalar içeriyor bana göre.

5. Bilanço gelmiş ama tam bakamıyorum.

6. Yazdıklarım Yatırım tavsiyesi değildir.Kendi düşüncelerimi içerir.

7. 4.ceyrekte olmasi gereken 30 kusur milyonluk Ufone satisini 3. ceyrege kaydirmis olabilirler diye 4 aydir temkinli olmaya davet ederken, burada birileri hadi ordan neden temkinli olacakmisim seni algici diye payliyordu. Bu ihtimal vardi ve cok cirkin bir hareket olacagindan, bu kadar alcalmayacaklarini dusundugumden, buna az bir ihtimal veriyordum. Maalesef para soz konusu oldugunda cirkinlesmede sinir tanima diye bir sey sanirim yok. Bir de durumu bile bile, 3. ceyrek yatirimci sunumunda yurtdisi satislarimiz yzude 60'a cikti diyebiliyorlar utanmadan.

Gelecek sene de, 3.ceyrekten 1 gun kaydirip, Ufone satisini 4. ceyrege kaydirip, 3. ceyrek bilancosundaki yuksek dususten dolayi insanlari panige sevkederler mi, etmezler diyecek durumumuz, o kadar da olmaz diyecek bir safligimiz kalmadi.

Eger kaydirma islemi olmasaydi ve insanlari cok yuksek beklentiye sokmasalardi, su anki bilanco normal, vasat, enflasyonla paralel bir bilanco olmus olacakti.

Faaliyet raporundaki beklentiler ise bence simdiye kadarkilerin en gercekci ve umit verici olani. Ama aradan 6 yil gecti, hep umit pompalandi durdu ama tam adamakilli bir sey olmadi.

Sirket guzel, daha da guzel isler yapabilirdi. Daha kisa yoldan para kazanmaya sarfettikleri aklin yarisini sirketin daha fazla buyumesine harcasalardi.

Sirketin vasat bir bilanco gondermesi degil, hisse fiyat hareketini dizayn etme konusunda yetkililerin bu kadar aciktan ve utanmadan dahil olduklari konusunda benim bir suphemin kalmamis olmasi hayal kirikligimin buyuklugunun sebebi.

Yatirim tavsiyesi degildir.

8.  Alıntı Originally Posted by Usta Yazıyı Oku
    4.ceyrekte olmasi gereken 30 kusur milyonluk Ufone satisini 3. ceyrege kaydirmis olabilirler diye 4 aydir temkinli olmaya davet ederken, burada birileri hadi ordan neden temkinli olacakmisim seni algici diye payliyordu. Bu ihtimal vardi ve cok cirkin bir hareket olacagindan, bu kadar alcalmayacaklarini dusundugumden, buna az bir ihtimal veriyordum. Maalesef para soz konusu oldugunda cirkinlesmede sinir tanima diye bir sey sanirim yok. Bir de durumu bile bile, 3. ceyrek yatirimci sunumunda yurtdisi satislarimiz yzude 60'a cikti diyebiliyorlar utanmadan.

Gelecek sene de, 3.ceyrekten 1 gun kaydirip, Ufone satisini 4. ceyrege kaydirip, 3. ceyrek bilancosundaki yuksek dususten dolayi insanlari panige sevkederler mi, etmezler diyecek durumumuz, o kadar da olmaz diyecek bir safligimiz kalmadi.

Eger kaydirma islemi olmasaydi ve insanlari cok yuksek beklentiye sokmasalardi, su anki bilanco normal, vasat, enflasyonla paralel bir bilanco olmus olacakti.

Faaliyet raporundaki beklentiler ise bence simdiye kadarkilerin en gercekci ve umit verici olani. Ama aradan 6 yil gecti, hep umit pompalandi durdu ama tam adamakilli bir sey olmadi.

Sirket guzel, daha da guzel isler yapabilirdi. Daha kisa yoldan para kazanmaya sarfettikleri aklin yarisini sirketin daha fazla buyumesine harcasalardi.

Sirketin vasat bir bilanco gondermesi degil, hisse fiyat hareketini dizayn etme konusunda yetkililerin bu kadar aciktan ve utanmadan dahil olduklari konusunda benim bir suphemin kalmamis olmasi hayal kirikligimin buyuklugunun sebebi.

Yatirim tavsiyesi degildir.
    Haklısınız. Ben de aynı şeyden korkuyor ama konduramıyordum. Çok yazık... Enflasyon oranını da hesaplayınca hisse resmen çöp oldu.

Sayfa 654/914 İlkİlk ... 154554604644652653654655656664704754 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •