Sayfa 218/338 İlkİlk ... 118168208216217218219220228268318 ... SonSon
Arama sonucu : 2704 madde; 1,737 - 1,744 arası.

Konu: CWENE - CW Enerji Mühendislik Ticaret ve Sanayi AŞ

1. bir avantajıda yeni halka arzların kasasında kullanılmayı bekleyen nakit para var kredi faizleri yükseleceğinden bulunmaz fırsat cw en için

2.  Alıntı Originally Posted by e.yegen Yazıyı Oku
    bir avantajıda yeni halka arzların kasasında kullanılmayı bekleyen nakit para var kredi faizleri yükseleceğinden bulunmaz fırsat cw en için
    O kesinlikle çok önemli. O yüzden ben de bir kaç kez yazdım.. Parayı nasıl ve nereye kullandığını görünce kararımızı vereceğiz...
    Şu an en önemli şey nakit..

3.  Alıntı Originally Posted by e.yegen Yazıyı Oku
    bir avantajıda yeni halka arzların kasasında kullanılmayı bekleyen nakit para var kredi faizleri yükseleceğinden bulunmaz fırsat cw en için
    bu günlerde çok önemli faktör bu...faizlerin arttığı bir ortamda kredilere ulaşmak çok zorlaşacak...ulaşabilen de çok ağır bir faiz yükü altına girecek...cwene de hazır kasada 1,150 milyar tl var...bunu istediği gibi kullanabilir...büyük avantaj bu...
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

4. Acayip Bi baskı var hissede niye ki
    Yazdıklarım beni bağladığı gibi al sat tut tavsiyesi de değildir

Alıntı Originally Posted by kilavuz Yazıyı Oku
    Acayip Bi baskı var hissede niye ki
    artık tepki alması lazım buradan hatta günü pozitif kapatması lazım.
    Yazdıklarım kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir.

görmedim belki yazdınız bu kiraladıkları depo kaç m2 yazmamışlar baya yüksek bedelle aynı cw ile başlayan bir firma halka arz firması olabilir ama bilemedim.
    Yazdıklarım kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir.

7. Smarta da kap düştü. Bi bizler kaldık gesan eupwr cwene.

8.  Alıntı Originally Posted by mehmetyun Yazıyı Oku
    görmedim belki yazdınız bu kiraladıkları depo kaç m2 yazmamışlar baya yüksek bedelle aynı cw ile başlayan bir firma halka arz firması olabilir ama bilemedim.
    Yazdıklarım beni bağladığı gibi al sat tut tavsiyesi de değildir

Sayfa 218/338 İlkİlk ... 118168208216217218219220228268318 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •