Sayfa 131/133 İlkİlk ... 3181121129130131132133 SonSon
Arama sonucu : 1063 madde; 1,041 - 1,048 arası.

Konu: TATGD - Tat Gıda

Bugün çok hacimli başladık galiba bu akşam bilanço gelecek diye düşünüyorum

Alıntı Originally Posted by MiniYatirimci Yazıyı Oku
    O paylaşımları görünce bi korkmuştum ve açılışta elimdekileri vermeyi düşünüyordum ama haftasonu salça ihracat haberi gelince tutmaya karar verdim. Sabah verip kapanışta alsam iyi maliyet düşermiş ama yapacak bişi yok.

Tahtadan yüklü mal almaya çalışan birini saat 17:42 barında pes ettirdiler diye düşünüyorum.

Umarım endeks sert düzeltmeye girmeden biraz yukarı marj açılır hissede.
    Galiba dün alan kişiyi dökme çabaları mı bu yoksa bilanço kötü mü gelecek inserdır bilgi

KİM ALIYOR YAHU BU KADAR BANA SANKİ AŞAĞIYA BASIP KENDİ MALLARINI ALIYORMUŞ GİBİ
    SABAHDAN BERİ İZLİYORUM OYAK,GARANTİNİN ALDIĞI MALLARDA BİR DEĞİŞİKLK YOK

Galiba bilançosu iyi gelmeyecek burda da kendim çalıp oynuyorum güzel oluyor

ya millet bezmiş satmış çıkmış bulaşmıyor veya çok zarardalar inşallah bende onlaara eklenmem

bofa akşama kadar 300 bin lt satıcıydı son yarım saatte yarısını sildi tahtacı iyi baskı kuruyor üzerinde

bofa yıda yabancı değil ha büzüm bıyıklı

Bugünde tam tersi sineğe kurşun atıyoruz

7. memişoğulları şuan muhtemelen birinci kuşak tarafından yönetiliyor. bu adamların boş yere milyar lira bağlayacağını sanmıyorum güzel bir yatırım zinciri yaratabilirler. şuanlık mali durumu kötü olsa da özkaynakları güçlü. adamlar 120 cent ödemiş tahtacı 80 cente düşürmüş hiç bahseden yok şans eseri fark ediyoruz. bol kazançlar.
    her yerden demettü kazandırır mı?
    29.01.2024:brisa 900m$ , ttrak 2500m$ ,ons 2050usd ^^ ilk checkup: 29.07.2026

8.  Alıntı Originally Posted by makulyatirimci Yazıyı Oku
    memişoğulları şuan muhtemelen birinci kuşak tarafından yönetiliyor. bu adamların boş yere milyar lira bağlayacağını sanmıyorum güzel bir yatırım zinciri yaratabilirler. şuanlık mali durumu kötü olsa da özkaynakları güçlü. adamlar 120 cent ödemiş tahtacı 80 cente düşürmüş hiç bahseden yok şans eseri fark ediyoruz. bol kazançlar.
    nasıl bahseden yok detaylarıyla yazdık 2 mayısta gerçi ben de şans eseri uyandım nisan sonu.

para kazanmanın en keyiflisi kimsenin bahsetmediği hisselerde kazanmaktır. şu an beklediğim şekilde devam ediyor, saman altından. hedef eylül ayları.
    Son düzenleme : MiniYatirimci; 08-05-2024 saat: 13:33.

Sayfa 131/133 İlkİlk ... 3181121129130131132133 SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •