Sayfa 832/837 İlkİlk ... 332732782822830831832833834 ... SonSon
Arama sonucu : 6693 madde; 6,649 - 6,656 arası.

Konu: GESAN - Girişim Elektrik Sanayi Taahhüt ve Ticaret A.Ş.

1. Neyse safyanın hareketlenmesine katkımız olur belki, ölü toprağı var

2. Tekrar kusura bakmayın gerçekten eski mesajları da incelemeden sizi de tanımadan sırf sayfaya gelip milletle dalga geçen biri olarak düşündüm, o kişilere karşı fazlaca hassasiyetim var da

3. Piyasa yapicilar donem donem cesitli sektorlerde pozisyon alip rotasyona gidiyorlar. Bu baglamda xelkt indeksine dahil olan sirketlerin hemen hemen tamami 2022 Aralik'tan beri piyasanin uzak durdugu sirketler oldular. Arada guzel cikis firssatlari da oldu ancak bu endeksin onundeki buyuk buyume hikayasinden dolayi kucuk yatirimci bu hisselerden fazla cikis yapmadi.

Acikcasi bu endekste olan Gesan, Kontrolmatik, Europower, Yeotk, Alfas, Astor'da dahil olmak uzere takaslari toplu degil. Bu sartlarda tahta yapicilar bu sirketleri goturmezler izlenimi veriyorlar.

Ya cok buyuk bir ralli olur, mecburen bu hisseleri tutamazlar, yada bu olmazsa kucuk yatirimciya kan kusturup sattirana kadar asagiya basip beklerler.

Yukarida yazilanlar yatirim tavsiyesi degildir.

4. Artık yukarı hareket zamanı gelmedi mi? Bu kadar baskıdan sonra sert bir zıplama bekliyorum.
    YAZDIKLARIM ASLA YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR. SADECE KİŞİSEL DÜŞÜNCELERİMDİR.

5.  Alıntı Originally Posted by master38 Yazıyı Oku
    Artık yukarı hareket zamanı gelmedi mi? Bu kadar baskıdan sonra sert bir zıplama bekliyorum.
    Güç adamlarda!
    Europowr kap atıyor iş aldık diye -.1,8... Gesan öyle... Adamlar ne isterse o oluyor. İsterse 6 ay daha canımıza okurlar isterlerse 1 ayda %100 yaptırırlar...

6.  Alıntı Originally Posted by fedoramca Yazıyı Oku
    Güç adamlarda!
    Europowr kap atıyor iş aldık diye -.1,8... Gesan öyle... Adamlar ne isterse o oluyor. İsterse 6 ay daha canımıza okurlar isterlerse 1 ayda %100 yaptırırlar...
    Geri geldikçe miktarı artırmaya devam ediyorum.
    YAZDIKLARIM ASLA YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR. SADECE KİŞİSEL DÜŞÜNCELERİMDİR.

7. Ooo Fedoramca, hayırlı olsun ortaklığımız. Mesajını okudum ama cepten yazamadım, klavyemin başına geçince şov yapacağım dermişim

Gesan Baba'da fk'dan başka sorun yok diyemiyorum zira ekos mekos 1200 fk:/ Neyse, üç beş yerden bulduk parayı, gene tek hisse döndük 2 dolar desteğine yaklaşan Gesan'a... Bel kırmadan asla bırakmazlar. Hazırım şahsen.

8.  Alıntı Originally Posted by fedoramca Yazıyı Oku
    Güç adamlarda!
    Benim yaptığım da tam olarak bu. Düştükçe küçük küçük toplamak, maliyet düşürmek, geriye de beklemek kalıyor, keza "dandik" şirketler değil bunlar.

Syg.

Sayfa 832/837 İlkİlk ... 332732782822830831832833834 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •