Sayfa 263/275 İlkİlk ... 163213253261262263264265273 ... SonSon
Arama sonucu : 2194 madde; 2,097 - 2,104 arası.

Konu: ALARK - Alarko Holding A.Ş.

Yazdıklarım, paylaştıklarım yatırım tavsiyesi değildir, herkes kendi kararını verir.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    ISPARTA K.
    Gönderi
    4,327
     Alıntı Originally Posted by fuma Yazıyı Oku
    Hisse üzerine yeni yükler bindi batarya fabrikası ve üretim. Bunlar ciddi işler ya tutmazsa ya zarar eder holdingi zora sokarsa yıllar boyu. Al sana negatif bir beklenti.2026-2027 yi beklemek lazım eğer işler yoluna girerse o zaman yatırım yapılabilir. Bence Alarkonun görünümünü bir an önce negatife çekip, yatırım yapılamaz kategoriye sokmaları gerekir?. Ciddi soru işareti var artıık kafamda. Burası Alarko Vadisi naparlar adamı
    Tarımı atlamışsınız sn fuma,
    eğer batarya fabrikası ciddi olsaydı elin gevuru neden % 60 ını versin şirketin değil mi!( aslında bunlar nasıl da % 60 aldılar yoksa ileride bir halka açılma hali mi olacak diye boşuna ümitlenmeyin) kesin bunda bir çok bozuk iş var

3. Tarım işi baya sakat, bir hastalık bir hortum ne yapar o seraları. Domatesle biberle para kazanılsa elin almanı fransızı yüksek teknolojiye mi yatırım yapar. Tarım işi oldu olalı iki yakamız bir araya gelmedi zaten. Üstüne de pil mil geldi nolcak bizim hal? Bugün %1-2 eksi kapatsa razıyım ben, yeter ki daha çok düşmesin. Ciddi zarar potansiyeli var önümüzdeki yıllar için, uykusuz geceler şu yatırımlar tutacak mı diye.Elektrik işi de zaten savaş olmasa patlamıştı.Kar edilen sene de 1 defaya mahsustu.Onunda gazı kaçtı nolcak bu Alarkoya.Genel kurula gidecem gidip orada da biraz ağlayayım dert yanayım
    Son düzenleme : fuma; 21-05-2024 saat: 11:27.

4. ALARK kurumsallığını yeni zirvelere taşıyor maşallah.
    Piyasa açıldığında 2 kurum tarafından satılan 1 milyon
    lotun sebebi yine insider.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    ISPARTA K.
    Gönderi
    4,327
    şimdi bu gübreden dolayı düşer mi düşer... gübre fabrikası kurulacağı için 20-30 tavan çekmişti ya

neyse bu borsada ALARK için sinirlenmeye değmez en iyisi ben bahçeye gideyim belki belediye kaçak göçek su verir de bahçe şenlenir...

6. Batarya işinde kontrolmatik diğer firmaların en az iki yıl önünde projeksiyon açısından orayı takip etmekte fayda olabilir. Kontrol, batarya işini bir türlü karlı yapıya çeviremedi şu an için, belki de bu yüzden yatırımı piyasa heyecan ile karşılamadı.

7.  Alıntı Originally Posted by shichinin Yazıyı Oku

ALARK kurumsallığını yeni zirvelere taşıyor maşallah.
    Piyasa açıldığında 2 kurum tarafından satılan 1 milyon
    lotun sebebi yine insider.
    Gübre fabrikasını ne yapacaklar peki? Bu ay açılacaktı...

8.  Alıntı Originally Posted by zeynelce Yazıyı Oku
    Gübre fabrikasını ne yapacaklar peki? Bu ay açılacaktı...

Ben şirketle görüştüm agro mineral gübre fabrikası çankırı'da çok yakında açılıyor ve kapasite artırımı bile gündemde dediler. Bu haberi dikkate almayın. Bir iş var bu linkedin paylaşımında

Sayfa 263/275 İlkİlk ... 163213253261262263264265273 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •