Sayfa 833/837 İlkİlk ... 333733783823831832833834835 ... SonSon
Arama sonucu : 6693 madde; 6,657 - 6,664 arası.

Konu: GESAN - Girişim Elektrik Sanayi Taahhüt ve Ticaret A.Ş.

1. Yeşil dönüşüm söylemleri küresel olarak duruldu ama asla son bulmayacak. Mecburen dünya yenilenebilir enerjide devrim sayılacak işler yapmak zorunda, yoksa ekolojik denge nefes borumuzu öpüp atacak diyor bilim. Elitler mecburen yeşil enerji temelli bir dünya inşa etmek zorunda, ha bugün ha yarın ki mecburlar. Gesan+ power bu dönüşümün güzel bir yerinde büyümek için adım attı, ülkemizin konumu yeşil enerji için çok avantajlı, ilerleyen dönemlerde küresel yeşil enerji ağları kurulacak ve aktarım-depolama ürünlerine talep üst seviye olacatır diye düşünüyorum. Takip ettiğim verilerden anladığım budur.

Alıntı Originally Posted by fedoramca Yazıyı Oku
    Tekrar kusura bakmayın gerçekten eski mesajları da incelemeden sizi de tanımadan sırf sayfaya gelip milletle dalga geçen biri olarak düşündüm, o kişilere karşı fazlaca hassasiyetim var da
    sayın Fedoramca

nezaketiniz ve anlayışınız için çok teşekkür ederim. sizleri tanımasam da eskiden beri yazılarınızı biliyorum.

özellikle ereğli sayfasında ( ben de olmasa da aldığım dönemler de oldu) sizi okumak güzel.

belki güzel bir dostluk başlar;)

gelelim gesana
    bu şirket çok iyi olacak ama enerjilerin dönemi değil demek ki.....

biraz daha beklemek gerekiyor.

Alıntı Originally Posted by Tolga Yazıyı Oku
    Uzun zamandır yoktunuz sizi ortak olduğum bi hissede tekrar görmek huzur verici.
    Doğru yolda olduğumu düşündürtüyorsunuz hoşgeldiniz

ahh selam herkese...

evet bir süredir GESAN aldım ve bekliyorum tabi ki tüm portföyümü buraya almadım ancak %8-9 bandında gesan taşıyorum.

düşerse yüzde 10 a kadar çıkacağım.

2026 şubat-mart ayına kadar da süre verdim kendisine.... kendisini düzeltmesi için
    ama aldıkça düşüyor aldıkça düşüyor.

şu an kabaca 2,1 $ seviyesinde ve benim beklentim 4 dolar.
    evet yanlış okumadınız. ilk etapta eski zirveyi göreceğini düşünüyorum. bunu da sonbahara doğru ve yıl sonu ocak gibi de 4 - 4,5 $ seviyesine geleceğini tahmin ediyorum.

şirketi okudum.
    geçen çeyreklerdeki finansallarına baktım.
    FR a bakıyorum ayrıca

girişim elektirikkkk 2023 FR güzel beğendim.

şimdi şirketin trafo üretimi konusunda yaptığı yatırım var, müteahhitlik hizmetleri tam gaz ve eupwr %55 i onun bu da güzel...

ayrıca 30 bin kalem elektrik malzemesi satan bir şirket.

şirketi uzun uzun yıllar taşıyanlar 10 dolara gideceğini göreceklerini düşünüyorum. bunda da inancım var 10 doları görebilecek hisselerden. birisi de sayas tır mesela... o da hiç gitmeyen öldü diye düşünülen şirket. o da 10 doları görebilir. bilemem.

şirket 1 milyar dolar civarında ve bu sektördeki potansiyele göre şimdi pahalı gözükebilir ancak 3-4 yıl sonrasına göre çok ucuz...

bi soralım bakalım behiç harmanlı ya GELİN 1 MİLYAR DOLARA BİZE ŞU GESANI SAT DİYELİM" bence hayır diyecektir.

şu an cidden pahalı durabilir finansallarına göre ancak europower sun junior dan tutun PEAK PV Solar a kadar önemli atılımları görüyorum. almanyada güneş panel fabrikası kurmak DÜŞÜK bir vizyon değil.

fiyatlama açısından çok gitmiş gitmez.... artık daha ne gitsin.... daha kaç kat çıkacak.... doğru çok gitmiş.
    fiyat 17 tl den nereye gitmiş ama artık gitmez bitti öldü türü laflara.... ben bunlara katılmıyorum.

potansiyelini görüyorum.

ha kazandım mı hayır.... kar ettim mi hiç... düştükçe alıyoruz bakalım. cidden kucağımıza veriyorlar malı
    enflasyon sürecine hiç girmeyim. ;)

ama potansiyele hissede kalışta süreye ve şirketin gidişine ve bir fiyat aralığı olarak hedef aralığı yaptığımda bu hissede kalasım geliyor.

her zaman doğru da olmayabilir.

mesela hiç froto fiyat süre hedefim yoktur. sadece ne kadar temettü alırım onun derdindeyim. 3 euro mu 2025 de 4 avro gelir mi? ama gesan için daha farklı hesaplar yapıyorum.

sektörün iyi oluşu belki bizi hataya sevk ediyor. bilmiyorum. buralara bakıp da karar vermemek lazım. enine boyuna düşünmek okumak gerekiyor.
    hele bi 6 aylıklar gelsin bakalım.

2024 ağustos gibi yeniden ele alırız. yeniden bi değerlendiririz. bakalım ne yapıyorlar?
    vaktim olursa genel kurullarına gitmek isterdim ancak yazın yurt dışında olacağım.

gesan hakkında genel olarak şunları diyebilirm....

umarım inşallah 3-4 ve 5 doları görürüz. herkese bol kazançlar......

4. Bu ne yaptı böyle arkadaşlar? Bu düşüşü, temel ve teknik ile açıklamak mümkün değil, acaba bizim bilmediğimiz bir haber mi var?

5.  Alıntı Originally Posted by Acemi1i Yazıyı Oku
    ahh selam herkese...

evet bir süredir GESAN aldım ve bekliyorum tabi ki tüm portföyümü buraya almadım ancak %8-9 bandında gesan taşıyorum.

düşerse yüzde 10 a kadar çıkacağım.

2026 şubat-mart ayına kadar da süre verdim kendisine.... kendisini düzeltmesi için
    ama aldıkça düşüyor aldıkça düşüyor.

şu an kabaca 2,1 $ seviyesinde ve benim beklentim 4 dolar.
    evet yanlış okumadınız. ilk etapta eski zirveyi göreceğini düşünüyorum. bunu da sonbahara doğru ve yıl sonu ocak gibi de 4 - 4,5 $ seviyesine geleceğini tahmin ediyorum.

şirketi okudum.
    geçen çeyreklerdeki finansallarına baktım.
    FR a bakıyorum ayrıca

girişim elektirikkkk 2023 FR güzel beğendim.

şimdi şirketin trafo üretimi konusunda yaptığı yatırım var, müteahhitlik hizmetleri tam gaz ve eupwr %55 i onun bu da güzel...

ayrıca 30 bin kalem elektrik malzemesi satan bir şirket.

şirketi uzun uzun yıllar taşıyanlar 10 dolara gideceğini göreceklerini düşünüyorum. bunda da inancım var 10 doları görebilecek hisselerden. birisi de sayas tır mesela... o da hiç gitmeyen öldü diye düşünülen şirket. o da 10 doları görebilir. bilemem.

şirket 1 milyar dolar civarında ve bu sektördeki potansiyele göre şimdi pahalı gözükebilir ancak 3-4 yıl sonrasına göre çok ucuz...

bi soralım bakalım behiç harmanlı ya GELİN 1 MİLYAR DOLARA BİZE ŞU GESANI SAT DİYELİM" bence hayır diyecektir.

şu an cidden pahalı durabilir finansallarına göre ancak europower sun junior dan tutun PEAK PV Solar a kadar önemli atılımları görüyorum. almanyada güneş panel fabrikası kurmak DÜŞÜK bir vizyon değil.

fiyatlama açısından çok gitmiş gitmez.... artık daha ne gitsin.... daha kaç kat çıkacak.... doğru çok gitmiş.
    fiyat 17 tl den nereye gitmiş ama artık gitmez bitti öldü türü laflara.... ben bunlara katılmıyorum.

potansiyelini görüyorum.

ha kazandım mı hayır.... kar ettim mi hiç... düştükçe alıyoruz bakalım. cidden kucağımıza veriyorlar malı
    enflasyon sürecine hiç girmeyim. ;)

ama potansiyele hissede kalışta süreye ve şirketin gidişine ve bir fiyat aralığı olarak hedef aralığı yaptığımda bu hissede kalasım geliyor.

her zaman doğru da olmayabilir.

mesela hiç froto fiyat süre hedefim yoktur. sadece ne kadar temettü alırım onun derdindeyim. 3 euro mu 2025 de 4 avro gelir mi? ama gesan için daha farklı hesaplar yapıyorum.

sektörün iyi oluşu belki bizi hataya sevk ediyor. bilmiyorum. buralara bakıp da karar vermemek lazım. enine boyuna düşünmek okumak gerekiyor.
    hele bi 6 aylıklar gelsin bakalım.

2024 ağustos gibi yeniden ele alırız. yeniden bi değerlendiririz. bakalım ne yapıyorlar?
    vaktim olursa genel kurullarına gitmek isterdim ancak yazın yurt dışında olacağım.

gesan hakkında genel olarak şunları diyebilirm....

umarım inşallah 3-4 ve 5 doları görürüz. herkese bol kazançlar......
    Heyecanla bi solukta değerli yazınızı okudum. Düşüncelerinizi paylaştığınız için teşekkürler. Takipteyim

6.  Alıntı Originally Posted by CAL Yazıyı Oku
    Bu ne yaptı böyle arkadaşlar? Bu düşüşü, temel ve teknik ile açıklamak mümkün değil, acaba bizim bilmediğimiz bir haber mi var?
    Tekniğini bilmem ama temel olarak enflasyon muhasebesi ve fk çakışması olunca verdiler aşağı diye düşünüyorum. Bunun dışında şirketin alışverişinde bir sıkıntı yok.

7.  Alıntı Originally Posted by fedoramca Yazıyı Oku
    Güç adamlarda!
    Europowr kap atıyor iş aldık diye -.1,8... Gesan öyle... Adamlar ne isterse o oluyor. İsterse 6 ay daha canımıza okurlar isterlerse 1 ayda %100 yaptırırlar...
    2025 trafo üretim hattını açar, oradan siparişler yetişmiyor falan denir, o zaman coşarız Fedoramca, ondan önce ekmek yok=)

8. 2 milyona yakın hacim ve kasaya kalan 3 bin lira. İşte Gesan'ın bizi soktuğu haller, saçma sapan şekiller arkadaş ama al sat olmadan olmuyor borsa... Grafiğin dibinde işlem yapıyoruz bi'de mal gibi...Neyse, finalde devlet babanın verdiği günlük ücrete eklersek çiçek gibi tabii...Ama nasıl iştir bu ya... Sene başına göre lotlar %90'a yakın arttı, para kuş kadar kaldı. Hayırlısı artık, en azından bi'şey artıyor lanet olsun.

Sayfa 833/837 İlkİlk ... 333733783823831832833834835 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •