Sayfa 162/175 İlkİlk ... 62112152160161162163164172 ... SonSon
Arama sonucu : 1393 madde; 1,289 - 1,296 arası.

Konu: EUPWR - Europower Enerji ve Otomasyon Teknolojileri San. Tic. A.Ş.

Organize işlerdeki gibi olduk sanki. Tabutla kalakaldık. Ben cenaze sahibi kim beyler diyeceğim ama tabut ortada kalacak sanki. Vallahi asabım bozuldu teknik olarak hiç hoş olmayan bir mum oldu bence. Ters Fincan kulp formasyonunu umarım sadece ben görüyorumdur. Uzun ve zor bir zaman bizi beklemez umarım.
    “Eğriyi kendinde arayan doğruyu kalbinde bulur.”

2. Patron daha önce kaçtan satmıştı?
    Bu fiyattan patron satarsa, ayvayı yedik demektir Yatırım Tavsiyesi Olmadan yazıyorum...

3. bugun bu ikinci ihale yarın hapı yuttuk gene...

Şirketimiz, TOROSLAR EDAŞ tarafından daha önce gerçekleştirilen ‘'HAVALI HÜCRE-KÖŞK STANDART ALIMI (TD24000484)'' konulu ihaleye katılmış ihalede 2. olmuştur. TOROSLAR EDAŞ İhale Komisyonu tarafından işin uhdemizde kaldığına dair kesinleşme yazısı ve sözleşme daveti bugün (21.05.2024) tarafımıza iletilmiştir. İşin bedeli 3.563.000, -USD'dir. (ÜçMilyonBeşYüzAltmışÜçBin, Amerikan Doları) (Güncel baz USD/TL kuru ile işin bedeli KDV hariç 114.692.970, -TL'dir.)
    Kendi kusurunuzun hamalıyken
    Başkalarının kusurunu kınamayın...

4.  Alıntı Originally Posted by fedoramca Yazıyı Oku
    Sn Metehan, bu nedir ve nereden alındı bu veriler? Biraz detay alabilir miyiz?
    Burada net kar, 764.76 idi bu 904 de yine başka bir şeydi, net kar değilde...
    Tşkler
    bu bugunku şirketin attıgı yatırımcı sunumundan paylaştıklarım ...

5.  Alıntı Originally Posted by METEHAN Yazıyı Oku
    bu bugunku şirketin attıgı yatırımcı sunumundan paylaştıklarım ...
    teşekkürler...

6. 2023 başlanan Güç Transformatörü yatırımı 2025 ilk yarısında üretime başlaması hedeflenmektedir. Böyle Güç Transformatörü yıllık hasılata katkısı 150-200 milyon $ olması beklenmektedir.

2024 yılında, 10.000 adet yıllık üretim kapasitesi�� olan Dağıtım Transformatörü Fabrikası'nın yıllık üretim kapasitesinin 20.000 adete çıkartılması hedeflenmektedir.

024 yılı başında ��inşası tamamlanan 20.000 m 'lik kapalı alana sahip tesisimizde güneş panel üretim kapasitesinin artırılması hedeflenmektedir. #Europower

bunlarda şirketin sunumlarından ama fiyat ve yatırmlar şuan ters orantılı gidiyor sabır diliyorum hepimize...

7. Şu net kâr durumu da niye bu kadar karışık
    SÜRDÜRÜLEN FAALİYETLER DÖNEM KARI (ZARARI)
    907.228

Net Dönem Karı veya Zararı
    764.761

Kap'tan aldığım bilgiler. Ama bugünkü (mayıs) yatırımcı sunumunda bile 907 diyor. Net kar 764 milyon!

Ben mi bir şey atlıyorum?

Finansal Durum Tablosu (Bilanço)'nda 764 milyar net dönem kârı var.

Kar veya Zarar ve Diğer Kapsamlı Gelir Tablosu'nda

SÜRDÜRÜLEN FAALİYETLER DÖNEM KARI (ZARARI)
    907.228

DÖNEM KARI (ZARARI)
    907.228

8. atlamıyorsun sunum beklentileri yazmış ...Ama power gibi şirketler işlerini yaklaşık 4-6 ay içersinde bitirip öyle paralarını alırlar bu son enflasyon muhasebesi işi bizim bilançoları çorbaya çevirdi ... yeni yılda olmucaksa bu iş güzel bilançolar görecegiz inşallah...

Sayfa 162/175 İlkİlk ... 62112152160161162163164172 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •