Sayfa 103/404 İlkİlk ... 35393101102103104105113153203 ... SonSon
Arama sonucu : 3227 madde; 817 - 824 arası.

Konu: KCAER - Kocaer Çelik Sanayi Ticaret A.Ş

1. kocaerimiz tavanı zorluyor şu anda... (28,46 )
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

2. Ya işte böyle sn. Keko, epeydir anlatıp durdun şirketi ama fazla bir şey olmadı, millet iki satır bir şeyler yazdı hisse tavana gitti. Hayırlı olsun tavan.
    Yatırım Tavsiyesi Değildir.!!!

3. prof.yusuf kaderli ve infodan ismail güner zikredince..temele ,rasyolara biz 25 yıllık borsacılar bakıyor sadece,yeni ergen coincilerde böyle hareket ediyor işte..

4.  Alıntı Originally Posted by derinlik Yazıyı Oku
    prof.yusuf kaderli ve infodan ismail güner zikredince..temele ,rasyolara biz 25 yıllık borsacılar bakıyor sadece,yeni ergen coincilerde böyle hareket ediyor işte..
    tam olarak neler söylediler acaba dostlar çok merak ediyorum...videoları var mı ?? izlemek isterim...
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

5. gesanda da öyle olmuştu..ben 19,70 ten maliyet yaptıktan çok sonraları ustadlar 40-50 aralığında hisseyi keşif etmişlerdi...o üstadların çoğu da 70-80 den sattı gitti...biz ta 300 leri de gördük..twiteerda bir çok yatırımcı takipçi sayısına göre değer veriyor...öyle olunca da benimki 2700 lerde olduğu için söylediklerimiz para etmiyor...

ama yine de sorun etmiyorum...önemli olan geleceği önceden görerek pozisyon almaktır...piyasa ise eninde sonunda görecektir...o süreçte biraz sıkıntı ve sabır çekiyoruz ama buda sorun değil...hisselerin eninde sonunda temel ederlerine gittiğini biliyoruz..

6.  Alıntı Originally Posted by Yyatırım Yazıyı Oku
    izledim...35,dakikadan 49,uncu dakikaya kadar kocaeri anlatmış...güzel anlatmış ama jeotermal tarım ve olası gıda beklentilerini anlatmamış....bu videodan da bir şey öğrendim...jeotermal alanını biz hektar olarak biliyorduk...dönüm olarak bilmiyorduk...bu alan tam olarak 108 bin dönümmüş...çok defasa bir alan...bu kadar büyük olabileceğini tahmin etmiyordum doğrusu...

7. Sayın keko; 108 bin dönüm de 200 MW bile gelecekte mütevazi bir hedef kalabilir belki de

Sayfa 103/404 İlkİlk ... 35393101102103104105113153203 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •