Sayfa 1032/1252 İlkİlk ... 32532932982102210301031103210331034104210821132 ... SonSon
Arama sonucu : 10014 madde; 8,249 - 8,256 arası.

Konu: Banka Mevduat Faizleri (ARTI PUAN/tezgah altı faiz oranları)

1.  Alıntı Originally Posted by yuji Yazıyı Oku
    Faiz artışı kesin gibi bana göre ama komik bir artış yapar, o da ters teper
    Yineliyorum. 500-600 baz puan artışı minimum olmalı. Şok faiz artışı yapmalılar hatta hiç sanmıyorum.
    200-300 baz puan arttırıp piyasa ile dalga geçerse yine TCMB, bu son dalga geçişi olur.
    Ahme ile powerpc bir kutlama yaparlar.

2.  Alıntı Originally Posted by kerem34 Yazıyı Oku
    Dolardayım ama yazık bu ülkeye

hisse.net kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    Neden yazık olsun ki? Benden geçim sınırımı düşünmeden her 1tl nin dahi vergisini aldılar, kiraya verdik 1 aylık kira geliri kadar emlak vergisi aldılar.

Sonra bu paralarla belediye başkanları dahi bugünün parasıyla 500binTL lik makam araçlarına bindi, bürokratlara 1-2milyon TL lik araçlar tahsis edildi. Çerez parası denildi.

Bense onların 4 jant 4 lastik parası eden dizel aracımla yoluma devam ettim, zira bu işte bir anormallik var gelecek çok karanlık diyerek devamlı birikim yapmak için.

Bin odalı saray yetmedi yazlığı yapıldı.

Ülkeyi yönet diye verilen vekaletle saltanat sürdüler, vekaleti verenler ise bu saltanatla övündüler. Gurur duydular.

Nesine yazık?
    Yukarıda yazdıklarım yatırım tavsiyesi değildir.

3.  Alıntı Originally Posted by PiNNo Yazıyı Oku
    Abi, forumu takip ediyorum sizin yazilarinizi da okurum ve ancak pek yazmam yogunluktan dolayi. 5.7'den alim yaptım, 7'lerde zirve yapıp döndü, 6.48'den de çıkış yaptim. Sonrasında 6 altına kadar sarkti biraz daha düşer ümidiyle bekledim ama oyle olmadi almaya da cesaret edemedim maalesef. Şimdi dönüşü beklemek durumunda gibi hissediyorum kendimi. Ülke ve benim icin en güzel gunler tatil gunleri artik. Ekonomi duruyor, normal bir ulke gibi yasayabiliyoruz.
    bende daha düşer diye bekledim baktım düşmüyor 6.10 katında asansöre bindim biraz daha gevşerse gene binmeye niyetim var ama talibi çok düşer mi bilmem
    Yatırım tavsiyesi değildir

4. Köy yanıyor DELİ taranıyor
    Artık harekete geç iskele babası

5.  Alıntı Originally Posted by Purplee Yazıyı Oku
    Oran piyasaya göre oldukça iyi.
    Acaba 13 Eylülde faiz artışı mı bekliyorlar
    ben olmayacağını düşünüyorum faiz artışı.

6.  Alıntı Originally Posted by Turnike Yazıyı Oku

Bin odalı saray yetmedi yazlığı yapıldı.

Ülkeyi yönet diye verilen vekaletle saltanat sürdüler, vekaleti verenler ise bu saltanatla övündüler. Gurur duydular.

Nesine yazık?
    https://www.youtube.com/watch?v=rNLJKSmrar8

0.07-0.22

7.  Alıntı Originally Posted by chinawhite Yazıyı Oku
    ben olmayacağını düşünüyorum faiz artışı.
    Bu sorunun cevabını kimse net bilmiyor.
    Bknz: 24 Temmuz.
    Faiz artışı olmayacağını düşünüyorsanız samimiyetimle söylüyorum ele geçen boşta 10tl ile bile dolar alın.

8. TÜRKİYE CDS 509,51 % 5,05

TCMB
    en az CDS oranının üzerinde faiz artışı yapmalı,
    aksi takdirde
    uzaya yolculuğuna devam
    Son düzenleme : TOPRAK-SERDAR; 29-08-2018 saat: 14:44.
    Türkiye'de temel problem şu : bilgili olanların yetkisi yok , yetkisi olanlarında bilgisi yok.

Sayfa 1032/1252 İlkİlk ... 32532932982102210301031103210331034104210821132 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •