Sayfa 105/339 İlkİlk ... 55595103104105106107115155205 ... SonSon
Arama sonucu : 2705 madde; 833 - 840 arası.

Konu: CWENE - CW Enerji Mühendislik Ticaret ve Sanayi AŞ

1. Kap gecikti kap geleydi iyiydi
    Yazdıklarım beni bağladığı gibi al sat tut tavsiyesi de değildir

2. Keko senin oyakc direnci kırmış gözüküyor

163 denemesi yapar mıyız sanki bir direk hakediyor saatlikte..
    Yazdıklarım kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir.

4.  Alıntı Originally Posted by kilavuz Yazıyı Oku
    Keko senin oyakc direnci kırmış gözüküyor
    teknik olarak hiç takip etmiyorum dostum..verdiğin bilgi için teşekürler..yenilenebilir enerjilerden sonra çimento ve inşaat demiri satan şirketler iyi olacaktır düşüncesindeyim...malum hem deprem hem de süriyede yapılacak 250 bin konutun getireceği yoğunluk bu sektörlere yarayacak...bir kaç yıl o iki sektör çok canlı olacak...

normalde sermayemi fazla bölmezdim ama son 7 ayda istemeden de olsa 5 hisseye böldüm sermayeyi...bakalım nasipte neler olacak ?? sabırla bekliyorum..
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

5. O aracı kurumlardaki bacaksızlar varya hep onların işi bunlar Bi kafalarını kaldırsalar ekrandan Bi şirketi araştırsalar hep ezbere hep ezbere

6. Alfas devre kesmiş

7. Bizim tahtada savaş var şuan birileri 50 Kr lik satış gonderiyo düşsün diye birileride ne gelirse topluyor tahtacilar birbirinemi girdi ne olduysa yada patronmu duruma el attı manyak manyak işlemler geçiyor ekranda şuan

8.  Alıntı Originally Posted by kilavuz Yazıyı Oku
    Alfas devre kesmiş
    biz altımızdakilere bakmıyoruz..yukarıdakilerimize bakıyoruz...yani gözümüz yukarıda... bize denk olan europowerdir...ikimiz de genciz..bakiriz...dinamikiz..büyüyoruz...yatırımcı ile aramız iyi...
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

Sayfa 105/339 İlkİlk ... 55595103104105106107115155205 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •