Sayfa 106/682 İlkİlk ... 65696104105106107108116156206606 ... SonSon
Arama sonucu : 5453 madde; 841 - 848 arası.

Konu: AVTUR - Avrasya Petrol ve Turizm

1. Öteden berı takıp edıyorum.... oldukça da yuklu malım var...bayağı bır zarar.... ama ben toparlayacağını dun trene atlayanları dokup yoluna devam edeceğını duşunuyorum.... haaaa hemen bu gun artı mı kapatacak?Yok, Hayır onu demıyorum ama bır ıkı hafta bekledıkten sonra ufak da olsa bır karla ayrılacağımı duşunuyorum....Borsa boyle bır şey ışte....Her şey algı....algı ,algı.... Tabı kı herkesın kendı taktırı,kararı.....Bakalım ne olacak....Hayırlısı.....

2.  Alıntı Originally Posted by akdere18 Yazıyı Oku
    Yarın satış yapacağım direkt tabanamı satış yazacağım ya da bir kademe yazmak zorundamıyım

hisse.net kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    Buyur ışte boyle tıpler(Kastım Borsa bılgısı,kendısı de eğer kafa bulmuyorsa bızımle...)gelmış Galıpın tahtasından ekmek koparacaklar.... Peh..... Valla Galıp ıyı yere park etmışsın ha....helal olsun valla...sırtın yere gelmez.....

3. dün akşamki yazıma son bir ekleme yapacağım ....

edirne bölgesindeki yatırımın başlangıcı için para girişi bir şekilde sağlanmış oldu.......

bu KY nin de bu operasyonda zararı oldu ancak bu para KY parası değil Black tabir edilen money sisteme katıldı ......

yatırım başlayabilir .....

hadi hayırlısı ....

bist işlemleri seni kullanmak özel maharet gerektiriyormuş.....

sadece kendi düşüncemdir.....

kimseyi bağlamaz

4.  Alıntı Originally Posted by geos Yazıyı Oku
    dün akşamki yazıma son bir ekleme yapacağım ....

edirne bölgesindeki yatırımın başlangıcı için para girişi bir şekilde sağlanmış oldu.......

bu KY nin de bu operasyonda zararı oldu ancak bu para KY parası değil Black tabir edilen money sisteme katıldı ......

yatırım başlayabilir .....

hadi hayırlısı ....

bist işlemleri seni kullanmak özel maharet gerektiriyormuş.....

sadece kendi düşüncemdir.....

kimseyi bağlamaz
    Hıç de yabana atılacak bır duşunce değıl..... Bakalım ,gorelım.....Ben sadece şunu bılırım kı;dun ıstese daha yukarı surup (Evvelı gun zaten KY dokulmuştu,yanı kafasına yıyeceğı buyuk mıktarda mal da yoktu )daha da yukarıdan (Hıç değılse sattıklarının onemlı bır kısmını)satabılırdı ama bunu yapmadı..... Neden?

5. sabah sabah KAP var

"23/05/2017 tarihinde Avrasya Petrol ve Turistik Tesisler Yatırımlar A.S.(AVTUR) payları ile ilgili olarak, 3,83-
    3,72 fiyat aralıgında 1.655.563 adet Satıs islemi ortaklıgımızca gerçeklestirilmistir.
    Bu islemle Avrasya Petrol ve Turistik Tesisler Yatırımlar A.S.(AVTUR) sermayesindeki paylarımız
    23/05/2017 tarihi itibariyle %1,39 olmustur.
    Islemin detaylarına iliskin bilgiler asagıdaki tabloda verilmektedir.
    Kamuoyuna duyururuz.
    Saygılarımızla."

bu da tablo
    Adsız.jpg

6.  Alıntı Originally Posted by rolda06 Yazıyı Oku
    sabah sabah KAP var

"23/05/2017 tarihinde Avrasya Petrol ve Turistik Tesisler Yatırımlar A.S.(AVTUR) payları ile ilgili olarak, 3,83-
    3,72 fiyat aralıgında 1.655.563 adet Satıs islemi ortaklıgımızca gerçeklestirilmistir.
    Bu islemle Avrasya Petrol ve Turistik Tesisler Yatırımlar A.S.(AVTUR) sermayesindeki paylarımız
    23/05/2017 tarihi itibariyle %1,39 olmustur.
    Islemin detaylarına iliskin bilgiler asagıdaki tabloda verilmektedir.
    Kamuoyuna duyururuz.
    Saygılarımızla."

bu da tablo
    Adsız.jpg
    Metro turizm seyahat da satısa gecmiş

LG-K430 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

7. Kalanlar 620 bin metro seyahat 1.3 milyon. Metro yatırım bugunde satısa gececek olursa 2 milyon daha sıkar ...

8.  Alıntı Originally Posted by yasin4806 Yazıyı Oku
    Kalanlar 620 bin metro seyahat 1.3 milyon. Metro yatırım bugunde satısa gececek olursa 2 milyon daha sıkar ...

Az kalmış inşallah tavana yapıştırır bugün şöylen%6-7 yukardan açsada milleti bi şaşırtsa

Sent from my iPhone using hisse.net mobile app

Sayfa 106/682 İlkİlk ... 65696104105106107108116156206606 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •