Onemli Gunler Banner
Sayfa 128/602 İlkİlk ... 2878118126127128129130138178228 ... SonSon
Arama sonucu : 4809 madde; 1,017 - 1,024 arası.

Konu: HALKB - Halkbank

Ben Subat ayinda gecirmedim mi hisselerimi baska yerlere? Ne guzel kazandirdilar iste.

Ayrica yukseliste de mal almistim. Yeterince alamadim yarinki mahkemesi icin ve erken ciktim. 4 tavan gormus benim neyime yetmesin. Ne yapalim. Dolandiricilarin hissesinde bu kadar oluyor.

Manipulasyonmus. Ne acayip insanlarsiniz yav, gelip senelerce benim attigim seylere bakiyorsun. Bir konusma bari.

2. Kamu bankaları da Rusya'nın Mir ödeme sisteminden çıkacak. (Bloomberg)

3. #SONDAKİKA ABD'nin yaptırım uyarısı yaptığı Türk kamu bankaları Rusya'nın Mir ödeme sisteminden çıktı.

4. IMF: İngiltere'deki son ekonomik gelişmeleri yakından izliyoruz -AA

IMF: İngiltere'deki son ekonomik gelişmeleri yakından izliyoruz

WASHINGTON (AA) - Uluslararası Para Fonu (IMF), İngiltere'deki son ekonomik gelişmeleri yakından izlediklerini ve yetkililerle birlikte çalıştıklarını belirterek, yüksek enflasyon göz önüne alındığında büyük ve hedefe yönelik olmayan mali paketleri önermediklerini bildirdi.

İngiliz hükümetinin 45 milyar sterlin hacmindeki vergi indirim paketini duyurmasının ardından IMF'den açıklama geldi.

IMF sözcüsü tarafından yapılan açıklamada, "İngiltere'deki son ekonomik gelişmeleri yakından izliyoruz ve yetkililerle birlikte çalışıyoruz." ifadesi kullanıldı.

- "Eşitsizliği artıracaktır" uyarısı

Ülkede açıklanan büyük mali paketin, ailelerin ve işletmelerin enerji şokuyla başa çıkmalarına yardımcı olmayı, vergi indirimleri ve tedarik önlemleri yoluyla büyümeyi artırmayı amaçladığının anlaşıldığı belirtilen açıklamada, ancak maliye politikasının para politikasına zıt amaçlarla işlememesinin önemli olduğu vurgulandı.

Açıklamada, "İngiltere dahil birçok ülkede yüksek enflasyon baskısı göz önüne alındığında, bu noktada büyük ve hedefe yönelik olmayan mali paketler önermiyoruz." değerlendirmesinde bulunuldu.

Söz konusu önlemlerin muhtemelen eşitsizliği artıracağı belirtilen açıklamada, 23 Kasım bütçesinin İngiliz hükümetine daha hedefe yönelik destek sağlamanın yollarını düşünmesi ve özellikle yüksek gelirlilere fayda sağlayan vergi önlemlerini yeniden değerlendirmesi için bir fırsat sunacağı kaydedildi.

- Hükümetin vergi indirim paketini açıklamasının ardından sterlinde tarihi düşüş yaşanmıştı

İngiltere Maliye Bakanı Kwasi Kwarteng, geçen cuma, ülkede toplam 45 milyar sterlini bulacak vergi indirimlerinin uygulanmasına hazırlanıldığını duyurmuştu.

Bu durum, ülkenin dış borçlanmasının yükseleceği yönündeki beklentileri artırarak sterlinin güç kaybetmesine neden olmuştu. İngiliz sterlini, dün Asya piyasalarında 1,0350 ile tüm zamanların en düşük seviyesini görmüştü.

Öte yandan İngiltere Merkez Bankası (BoE), ülkede 40 yılın en yüksek seviyelerinde seyreden enflasyona karşı geçen hafta politika faizini 50 baz puan artırarak yüzde 2,25 seviyesine yükseltmişti.

BoE Baş Ekonomisti Huw Pill, bugün yaptığı açıklamada, hükümetin planladığı vergi indirimlerine bankanın dikkate değer bir para politikası karşılığı vermesinin olası olduğunu belirtmişti.

Kaynak : Anadolu Ajansı
    "Hayalleriniz için sessiz bir şekilde savaşın. Çünkü onları gerçekleştirirken yaratmış olduğu etki insanların tahammül edemediği bir şeydir."

Alıntı Originally Posted by Soul Eater Yazıyı Oku
    #SONDAKİKA ABD'nin yaptırım uyarısı yaptığı Türk kamu bankaları Rusya'nın Mir ödeme sisteminden çıktı.
    işc mir den çıktığında nasıl tepki vermişti?

6.  Alıntı Originally Posted by pozitif Yazıyı Oku
    sen yıllarca dolu yaptın da ne oldu yükselirken elinde mal mı vardı? şimdide gelmiş insanlara umut vadediyorsun olumlu haber düştüğünde en az bir tavanı yakalamak lazımmış mış yazıların hep bu yönde manipülasyonun kralını yapıyorsun ben en azından insanları temkinli olmaları konusunda uyarıyorum herkes bardağın boş tarafına bakıyor bu kağıt 2 ay öncesine göre hala %50 primli giren kişinin bunu da düşünmesi gerekiyor
    İnsanları birazda motive etmek lazım, hep ücbucuk attırarak olmaz bu işler pozitif abi arada bardağın dolu tarafından bakarsak tepeden yüzde 50 düşmüş bir hisse mevcut.
    Sende 666 abi gibi tahtaya yeni tertip gelmesini istemiyorsun heralde
    Ozann abi de kayıplarda, herhalde voleyi vurdu

7.202,88 Since 26 Aralık 2023

Alıntı Originally Posted by *Bozkurt Yazıyı Oku
    İnsanları birazda motive etmek lazım, hep ücbucuk attırarak olmaz bu işler pozitif abi arada bardağın dolu tarafından bakarsak tepeden yüzde 50 düşmüş bir hisse mevcut.
    pozitif bakalım hay hay kamu bankaları mir den çıkmış ayrıca yarın mahkemeden olumlu haber gelecekmiş (kaynak 666)vak vakla bu tavan serilerine başlar hatta nerde durur Allah bilir artık en son nerde kalmıştı?

Alıntı Originally Posted by *Bozkurt Yazıyı Oku
    ozan en son beni manipülasyon yapmakla suçlamıştı satamadı malları çift hanelerden kızgındı baya oda son bir yıl az çekmedi garibim kızmakta haklı bu aralar gözükmüyor yoksa beni ve jp yi mahkemeye vermekle mi meşgul kimbilir

Sayfa 128/602 İlkİlk ... 2878118126127128129130138178228 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •