Sayfa 134/1006 İlkİlk ... 3484124132133134135136144184234634 ... SonSon
Arama sonucu : 8043 madde; 1,065 - 1,072 arası.

Konu: Vob 24

1.  Alıntı Originally Posted by deniz43 Yazıyı Oku
    o tabloda 2016 sonu itibariyle veriler yazmıyor, özet bilgileri Türkiye istatistik kurumunun sayfasında bulabilirsin.
    bu verilere göre tekrar çalışma yapabilirsen elimizden geleni yaparız.

http://www.tuik.gov.tr/PreHaberBultenleri.do?id=21803

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Türkiye
    Gönderi
    10,163
    Blog Entries
    12
     Alıntı Originally Posted by RONİN Yazıyı Oku
    Devlet iş yapıyorsa tabii ki yasal olmak durumunda. Yasal olmadığını iddia eden de yok. Meseleyi neden yasaklarla boğarak maskelemeye çalıştığınızı biliyorum. Mesleki dezenformasyon... Bari uzlaşma için gerekli şartların varlığını tartışsaydınız. Tabii ki bilmiyorsunuz. Ama salt şekli olarak uzlaşma kurumunun yasada düzenlenmiş olması yapılan uzlaşmanın da yasal olduğunu söyletiyor size.. Malesef bence durum bu. kısacık yani..

Adil mi o kapsamda değerlendirmek gerek
    Uzlaşma için sadece süre şartı vardır. Bir de vergi ve ceza için miktar itibariyle uygun komisyona başvurmanız gerekli.

Basittir...İyi işler. Hızlıdır...

Siz ne iş yaparsınız bilmem ama benim mesleğim bu...

Mesleki dezenformasyonla neyi kastetiğinizi bilmem...

Adil olup olmamak başka konu...Adil olma hususu tümüyle subjektiftir.

Yasa hükmü ise objektif hukuktur.

İşe siyaset girer mi girmez mi o da başka...

Alıntı Originally Posted by eyuplu Yazıyı Oku
    o tabloda 2016 sonu itibariyle veriler yazmıyor, özet bilgileri türkiye istatistik kurumunun sayfasında bulabilirsin.
    Bu verilere göre tekrar çalışma yapabilirsen elimizden geleni yaparız.

http://www.tuik.gov.tr/prehaberbultenleri.do?id=21803
    tablo 6..........

4.  Alıntı Originally Posted by deniz43 Yazıyı Oku
    tablo 6..........
    kardeş inan ben göremedim ekran görüntüsü atar mısın.. sana zahmet

vop son yarım saate 127.650 üzerinde girmesi oyunu tekrar gözden geçirmemize neden olur..
    “İyi kararlar tecrübe sayesinde alınır. Tecrübe ise, kötü kararlar sayesinde kazanılır.” Will Rogers

6. Zannedersem düdükleyecek adamda kalmadı parada kalmadı. Millet tükendi. Hacim berbat ötesi.

7.  Alıntı Originally Posted by bullcosmos Yazıyı Oku
    kumar değil uzun vadeli yatırım diyorlar buna

dünyada uzun vadede getirisi yüksek çok bişey yok

en güzel yatırım gelişmkte olan ülkelerin sermaye piyasalarında aslında, ama gelişmekte olanlara güvenipde uzun uzadıya oturan yok, madem öyle kendi sermayemizle gidip Amerikan 10 yıllığı alacağımıza sermaye piyasalarımızda olması mantıklı, bunun içinde piyasalara destek amaçlı işlemlerde olabilir niye olmasın.
    Gelişmekte olan hem riskli hemde kazancı zannettiğiniz gibi çok yüksek meblalar değil. Hatta gelişmişlerin altındadır. Dolar bazlı hesap yapılır, adam buradan götürdüğünde kaç dolar diye hesaplar, kaç TL değil. Kaldı ki yabancı yatırımcı bu piyasaya para sokmaz.

oyunun gidişatına göre pozisyon alarak oynanması gerektiğini düşünmeme rağmen, bu saat te böyle bi yükseliş benim kafama hiç yatmadı. tabii bu şekilde sadece tahminde bulunuyoruz. oyunu dipten alıp tepeden satarak değerlendirebilirsiniz. bunlar ara nağmeler nakaratlar..
    “İyi kararlar tecrübe sayesinde alınır. Tecrübe ise, kötü kararlar sayesinde kazanılır.” Will Rogers

Sayfa 134/1006 İlkİlk ... 3484124132133134135136144184234634 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •