Onemli Gunler Banner
Sayfa 135/628 İlkİlk ... 3585125133134135136137145185235 ... SonSon
Arama sonucu : 5020 madde; 1,073 - 1,080 arası.

Konu: EMKEL - Emek Elektirk

1. Tahtanin her ani izleniyor.istedikleri mali alamadilar.Bu fiyatlara babayi alirlar.Dusurmeleride mal kaptirmalarina Neden oluyor.6 aylik bilancoda Ne yapsak diye dusunuyolardir.

2. öyle tahmin ediyorum birilerine 700000 adet civarı mal kaptırdı ve onların gelmesini bekliyor..
    bakalım hangisi daha sabırlı olacak..
    ayrıca bu hisse nasıl olsa yakında birilerinin dikkatini çekecektir, 17 yıl önce 6 tl görmüş bir şirket !!
    hüsog ! yaşın geldi artık bırak sabrı inadı..
    ��

3. 15 dk grafik güzel oldu yine

Kişisel görüşlerim dışında alıntı alınan yazılarım benim görüşlerimi yansıtmaz. Forumdaki Hiç bir yazım yatırım önerisi değildir.

4.  Alıntı Originally Posted by Fast Yazıyı Oku
    15 dk grafik güzel oldu yine
    15 dk lık grafikler tutuyor ama hüsog hemen basıveriyor.

https://www.youtube.com/watch?v=W_SLU3m6uCA

5. La gardaşım bırakın yaw kalp var bende ne 700bini bu adam onu alana kadan hissenin azina sıçar.dogruysa ben 3.5 güne dokulurum bu ne la

6. 700bine göre şekil verirler bilançoya dogruysa

7.  Alıntı Originally Posted by KESKİNALİ Yazıyı Oku
    Tahtanin her ani izleniyor.istedikleri mali alamadilar.Bu fiyatlara babayi alirlar.Dusurmeleride mal kaptirmalarina Neden oluyor.6 aylik bilancoda Ne yapsak diye dusunuyolardir.
    aklımı okudunuz şuan bilançoyu ne yapsalar olmuyor. ya tamam artık kaptırdığım mallarıda yukarıdan alıcam diyecek, yada indirip daha fazla mal kaptıracak ki bu sefer 1.30 falan görürse bende affetmem geçen aldığımın 2 katını alırım.
    "O'nun yaptıklarını ben başaramazdım. asıl devrimci Atatürk'tür. Bu kadar büyük bir devrim yaptım ama Atatürk'ün yaptıklarını başaramazdım…" Fidel Castro - Habitat Toplantısı İstanbul 1997

8. 6 aylıkta bir milyon üstü kar açıklasın hissenin önündeki tüm baskılar kırılır.Daha önce de hisse 1300 lerde iken şunu yazmıştım 6 aylık bilanço beklentisinde kısmi bir hareket olur ve o hareket 1300 den 1560 a kadar gerçekleşti. ama asıl hareketini 9 aylık bilanço beklentisinde yapar demiştim...Bu benim görüşüm...sonuçta burası borsa ve hesapta olmayan bir çok etken nedeniyle görüşümde yanıladabilirim..Yalnız görüşüm doğrultusundaki kararımdan vaz geçmem ...

Sayfa 135/628 İlkİlk ... 3585125133134135136137145185235 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •