Onemli Gunler Banner
Sayfa 136/1023 İlkİlk ... 3686126134135136137138146186236636 ... SonSon
Arama sonucu : 8183 madde; 1,081 - 1,088 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz

1. Dolar bu gün 4 tl üzerine atarsa yarın orada durmaz basar gider.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Türkiye
    Gönderi
    10,163
    Blog Entries
    12
     Alıntı Originally Posted by colkutupayısı Yazıyı Oku
    Dolar bu gün 4 tl üzerine atarsa yarın orada durmaz basar gider.
    Bu analiz neye dayanıyor?

3.  Alıntı Originally Posted by colkutupayısı Yazıyı Oku
    Dolar bu gün 4 tl üzerine atarsa yarın orada durmaz basar gider.
    sadece 4 krş düşürmek için gelecekten çalmaya devam.

4. vatandaş 4 üzerinde yine dolara saldırdı, büyük para büyük ihtimal 4,0 üzeri ters poz açtı, bu seferki geri çekilme çok acı verecek görünüyor, kafamdaki rakamı yazsam her halde küfür yerim, Bora beydende lafta yemek istemem, yalnız pazar günü yazdığım mesajda doların sat sinyali ürettiğini ve dikkat edin dediğimi hatırlıyorum, okuyan olmadığı için mesajda silinmiş olabilir, çok çarpıldım diyen bu işten para kazanır, çok çarpılmayan, terste kalmayan bu işte boğulur, ders yada akıl vermiyorum, haddim değil, böyle bir düşünceye sahip biri değilim, piyasa çok zorlaştı, dahada zorlaşacak, dahada çok zorlaşacak, daha çok çalışmak gerekecek,

5.  Alıntı Originally Posted by BORA YAŞAR Yazıyı Oku
    Bu analiz neye dayanıyor?
    4 tl üzerine azimle yürüme iştahına. 4 TL üzerinde kaldığı sürece faiz yükselir, borsa satış yer ve hepsi birbirini tetikleyeceğinden 4 TL üzerinde kaldıkça sert yükseliş gösterebilir.

6.  Alıntı Originally Posted by MeDyUm Yazıyı Oku
    vatandaş 4 üzerinde yine dolara saldırdı, büyük para büyük ihtimal 4,0 üzeri ters poz açtı, bu seferki geri çekilme çok acı verecek görünüyor, kafamdaki rakamı yazsam her halde küfür yerim, Bora beydende lafta yemek istemem, yalnız pazar günü yazdığım mesajda doların sat sinyali ürettiğini ve dikkat edin dediğimi hatırlıyorum, okuyan olmadığı için mesajda silinmiş olabilir, çok çarpıldım diyen bu işten para kazanır, çok çarpılmayan, terste kalmayan bu işte boğulur, ders yada akıl vermiyorum, haddim değil, böyle bir düşünceye sahip biri değilim, piyasa çok zorlaştı, dahada zorlaşacak, dahada çok zorlaşacak, daha çok çalışmak gerekecek,
    saçlarını şekillendirmek için LÖLE kullanıyormusun yada şöyle ifade edeyim sana Jöleli diye hitap ediyorlar mı? şundan soruyorum. JÖLELİ diye bir zatı muhterem de geçmiş yıllarda dolar ile ilgili aşağı yönlü çok afaki rakamlar teleffuz etmişti. Dolar geldi 4 TL ye AMA JÖLELİDEN TEK AÇIKLAMA YOK

7. "İyi insanlar cennete gider değil, İyi insanlar nereye giderse orası cennet olur."

8. geçen hafta dth larda yaklaşık 1.8 milyar usd gerileme olmuş.

bunun tamamı hanehalkı satışı. yani bu millet fx traderı da oldu bu sayede.

burada ilginç olan özel sektör dth larının artmaya devam etmesi. bence bu nokta önemli. tabii maliyetleri kaçtan yaptıklarına da bakmak lazım. malum teşviğiydi swapıydı derken piyasa çok karıştı. resmen veri kirliliğinden başka bir şey değil.

Sayfa 136/1023 İlkİlk ... 3686126134135136137138146186236636 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •