Onemli Gunler Banner
Sayfa 137/628 İlkİlk ... 3787127135136137138139147187237 ... SonSon
Arama sonucu : 5020 madde; 1,089 - 1,096 arası.

Konu: EMKEL - Emek Elektirk

1. geçen sene ile aynı gün açıklama yapması sadece şans olur. bilanço son tarih değişken oluyor. şirketlerde o güne kadar açıklamak zorunda. son gün 21 ağustos muş bu arada
    "O'nun yaptıklarını ben başaramazdım. asıl devrimci Atatürk'tür. Bu kadar büyük bir devrim yaptım ama Atatürk'ün yaptıklarını başaramazdım…" Fidel Castro - Habitat Toplantısı İstanbul 1997

5. Bilanco tarihi 21 Agustos millet

6. Bilançosunu, genellikle açıklaması gereken tarih aralığının son gününde ve kapanıştan sonra yapıyor .
    daha sonra ertesi gün eksi 10 açabiliyor ..
    saygılar

Alıntı Originally Posted by paracı Yazıyı Oku
    Bilançosunu, genellikle açıklaması gereken tarih aralığının son gününde ve kapanıştan sonra yapıyor .
    saygılar
    Binlerce kalem mal alım satımı yapan dev firmalar bilançosunu açıkladıktan haftalar sonra bunun gibi üç beş kalem mal satan firmaların bilançosunu son dakikaya bırakmaları çok anlamlı doğrusu.

Hep beraber SPK ya bu durumu yazalım.
    Her şirket o ayın satışlarını bir sonraki ayın 24 üne kadar vergi dairesine KDV beyannamesi olarak veriyor.
    Bu bildirimler nedense Kap ta yayınlanmıyor. Oysa eli uzun yatırım şirketleri ve büyük yatırımcılar bu bilgileri bir şekilde ediliyorlar.

Bence tüm yatırımcılar SPK ya bu durumu şikayet edip küçük yatırımcıların soyulmasının önüne geçilmeli. En çok speküle edilen dönem, bilanço öncesi haftalar oluyor.

SPK, Aylık KDV Beyannamelerinin KAP ta yayınlanma zorunluluğu getirsin.

Lenovo P1a41 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

8.  Alıntı Originally Posted by paracı Yazıyı Oku
    Bilançosunu, genellikle açıklaması gereken tarih aralığının son gününde ve kapanıştan sonra yapıyor .
    saygılar
    https://youtu.be/TqgnuZ5efYE?list=PL...0ym0kxU5on2hO:)
    Kişisel görüşlerim dışında alıntı alınan yazılarım benim görüşlerimi yansıtmaz. Forumdaki Hiç bir yazım yatırım önerisi değildir.

Sayfa 137/628 İlkİlk ... 3787127135136137138139147187237 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •