Onemli Gunler Banner
Sayfa 139/602 İlkİlk ... 3989129137138139140141149189239 ... SonSon
Arama sonucu : 4809 madde; 1,105 - 1,112 arası.

Konu: HALKB - Halkbank

Razi Canikligil
    @canikligil

ABD Anayasa Mahkemesi toplandı. Gündemde Halkbank dahil bu yaz gelen 1000’e yakın başvuru var. Bunlardan sadece 5-10 tanesini dinleme kararı alması bekleniyor. Halkbank’ın itirazını ele alıp almayacağını Pazartesi günü sabahı Mahkeme’nin takvimini duyurmasıyla öğreneceğiz.

2. Mahkeme #halkb nin yargılayamazsınız iddiasını dinleyip dinlemeyeceğine dair karar toplantısı bitmiş. Ptesi sabahı ilan edilecekmiş liste. Ret mi kabul mü?

yine tırt yılan hikayesi dedikya ölme eşşeğim ölme bugünkü sert düşüş neydi ozaman bugün karar alınacağına dair risk almak istemeyip satanlar ne olacak yatacak yeriniz yok
    seni yargılayıp yargılamayacağıma karar vereceğim( pazartesi)
    seni süründürüp süründürmeyeceğime karar vereceğim (2022 aralık)
    seni zopalayıp zopalamayacağıma karar vereceğim (2023 şubat)
    senin banka olup olmadığına karar vereceğim (2023 haziran)
    senin ne olup olmadığına ben karar verceğim (2023 eylül)
    benim olup olmayacağına karar vereceğim(2023 aralık)
    direnme sana ceza verip vermeyeceğime karar vereceğim(2024 şubat)
    direnme benim olacaksın
    resmen bankanın ır...na geçiliyor
    mizah bir yana bir Türk vatandaşı olarak para kaybetmeyi geçtim artık kanıma dokunuyor
    banka şamar oğlanına dönmüş
    ve hiç bir yetkilinin konuyla ilgili ağzını bıçak açmıyor
    umarım bunu çok samimi içten istiyorum emsali görülmemiş bir ceza alırsınız
    o zamanda bakalım 3 maymunumu oynayacaksınız görelim

4. Pozitif kardeşim hiç boşa kendini 3,5 hayalleri ile yorma sana aldıracam bu kağıdı bir yerlerden bu da burada not olarak kalsın.

Bırak sadece burayı abiler yatırımcının komple herkesin her yerde içinden geçmenin peşinde.
    "Hayalleriniz için sessiz bir şekilde savaşın. Çünkü onları gerçekleştirirken yaratmış olduğu etki insanların tahammül edemediği bir şeydir."

5. erdoğan faizleri tek haneye indireceğiz dedi, kamu bankalarından kredi alın dedi, dava olayı belirsizliği kalkarsa halkb kalkar bence, dengelenmesi gereken fiyat 9 10 civarı,

Alıntı Originally Posted by burak3535 Yazıyı Oku
    erdoğan faizleri tek haneye indireceğiz dedi, kamu bankalarından kredi alın dedi, dava olayı belirsizliği kalkarsa halkb kalkar bence, dengelenmesi gereken fiyat 9 10 civarı,
    9-10 damı dengelenir? nasıl çıkardın bu rakamı? insanlara boş yere umut vadetmeyin 2 ay öncesine göre hala %50 primli vebal alıyorsunuz

Alıntı Originally Posted by Zdx&Lunar Soul Yazıyı Oku
    Pozitif kardeşim hiç boşa kendini 3,5 hayalleri ile yorma sana aldıracam bu kağıdı bir yerlerden bu da burada not olarak kalsın.

Bırak sadece burayı abiler yatırımcının komple herkesin her yerde içinden geçmenin peşinde.
    tekrar almak için fırsat kolluyorum zaten
    ama buralardan asla
    gelirse alacağım fiyat belli gelmezse de sağlık olsun
    millet alıştı tavanlara çok düştü tekrar tavan serileri başlar diye atlıyor ama yemezler
    ciğerini bilirim bu kağıdın tekrar gelecek 4-5 li fiyatlara kürkçü dükkanı hesabı
    iş yerinde bir arkadaşım bu son düşüşte 10,80 den almış borsayla alakası yok şaşırdım
    o kadar ayağa düşmüş yani

Alıntı Originally Posted by burak3535 Yazıyı Oku
    erdoğan faizleri tek haneye indireceğiz dedi, kamu bankalarından kredi alın dedi, dava olayı belirsizliği kalkarsa halkb kalkar bence, dengelenmesi gereken fiyat 9 10 civarı,
    nasıl kalkacakmış belirsizlik uzayda karadelik belirsizliği kalkar ama bundaki belirsizlik kalkmaz
    daha adamlar yargılayıp yargılamayacağına karar verecekler
    sonra sevip sevmeyeceğine
    sonra okşayıp okşamayacağına
    anlayacağın şamar oğlanına dönmüş ellerinde banka
    bizimkilerden de gık çıkmıyor
    ah şöyle Türkiye de tüm ekonomiyi sarsacak emsal bir ceza çıkarda inşaallah çok istiyorum
    bak o zaman bülbül gibi şakıyorlar mı gene sus pusmu göreceğiz

Sayfa 139/602 İlkİlk ... 3989129137138139140141149189239 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •