Sayfa 141/881 İlkİlk ... 4191131139140141142143151191241641 ... SonSon
Arama sonucu : 7046 madde; 1,121 - 1,128 arası.

Konu: VESBE - Vestel Beyaz Eşya

1. mıllet akılanmıs kımse kalmamaıs yerlı mıllı otaya doncek bu vesbede

2. Daewoo belli olsa da düşecekse buralardan düşsün bari
    böyle giderse haber açıklanana kadar Düşecek ve olumsuz olursa da daha alçaktan çok aşağılarda bulacağız kendimizi

3. Daewoo haberlerini yok sayın bence hissenin diğer dinamiklerine göre hareket edin. Daewoo olsa da olur olmasa da. Hatta olmazsa benim için daha iyi satın alma için finansman ihtiyacı doğacak onun bide faizi çıkacak. Bence güzel bi yerden kapattı.10,45 den sattıklarımı 9,67 ortalama ile yerine koydum maliyetimi 9,33' e düşürmüş oldum. 9,63 tutmazsa sırasıyla 9,25-9,14-8,90 beklerim en kötü senaryoda 7,50. Her destek seviyesinden de maliyet düşürebilirsem düşürürüm. Bu hissenin hikayesine ve geleceğine güveniyorum. Düşüncelerim beni bağlar yatırım tavsiyesi değildir...

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Adana
    Gönderi
    10,437
     Alıntı Originally Posted by Basicas Yazıyı Oku
    Daewoo haberlerini yok sayın bence hissenin diğer dinamiklerine göre hareket edin. Daewoo olsa da olur olmasa da. Hatta olmazsa benim için daha iyi satın alma için finansman ihtiyacı doğacak onun bide faizi çıkacak. Bence güzel bi yerden kapattı.10,45 den sattıklarımı 9,67 ortalama ile yerine koydum maliyetimi 9,33' e düşürmüş oldum. 9,63 tutmazsa sırasıyla 9,25-9,14-8,90 beklerim en kötü senaryoda 7,50. Her destek seviyesinden de maliyet düşürebilirsem düşürürüm. Bu hissenin hikayesine ve geleceğine güveniyorum. Düşüncelerim beni bağlar yatırım tavsiyesi değildir...
    bencede rasyolarına odaklanmalı...yukarıda uyarılarda bulunmak istedim ... bu spek çok uyanık..dikkatli olmalı herzaman...yukarı süreceği zamandan önce dökmek isteyecek..kademeli alım şart..
    Burdaki tüm yorumlarım yatırım tavsiyesi değildir.

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

6.  Alıntı Originally Posted by Basicas Yazıyı Oku
    Daewoo haberlerini yok sayın bence hissenin diğer dinamiklerine göre hareket edin. Daewoo olsa da olur olmasa da. Hatta olmazsa benim için daha iyi satın alma için finansman ihtiyacı doğacak onun bide faizi çıkacak. Bence güzel bi yerden kapattı.10,45 den sattıklarımı 9,67 ortalama ile yerine koydum maliyetimi 9,33' e düşürmüş oldum. 9,63 tutmazsa sırasıyla 9,25-9,14-8,90 beklerim en kötü senaryoda 7,50. Her destek seviyesinden de maliyet düşürebilirsem düşürürüm. Bu hissenin hikayesine ve geleceğine güveniyorum. Düşüncelerim beni bağlar yatırım tavsiyesi değildir...

2 günlük kayak tatil kaçamağına geldim bugün izleyemedim, yarında izlemicem.... ama pasifte alışlarımdan bir kısmı gelmiş... 2 gün önceki takaslardaki değişimde , satanlar tahmin ettiğim gibi emeklilik ve yatırım fonları ağırlıkta.... tahminimce bu son 2 günlük geri geliştede satanlar onlar.... Alıcılar ÇAKALLAR !!!! Ya bu Emeklillik fonları neden satarlar iyi senedi ? 12 ortalama ile aldınız 10 dan satıyorsunuz !!!! kime paralar kazandırıyorsunuz !!!! Halbuki adı üstünde emeklilik fonu , alıcan iyi senedi tutucan 10 sene millet para kazansın .. emeklilikleri garanti olsun , ama niyet üçkağıt ve dolandırıcılık !!!!

Neyse işimize bakalım , Daewoo olsada olmasada VESBE ciyiz.... Vesbe gibi kar ve büyümesi ve temettüsü olan 6-7 senetten sepet yaptım..... Mayıs ta temettüleri toplar , gereğini yaparız.... Ne de olsa her senet bir gün gerçek ederini bulur.... Kaptırdığım pozisyonların bir kısmını geri koydum... Ama hala eksideyim..... Yani geri gelişler benim için alım fırsatıdır....... Spek seninle dansa kaldığımız yerden devam yeni yılda

-------------------------
    Yatırım tavsiyesi değildir...

7.  Alıntı Originally Posted by Lonely_Trader Yazıyı Oku
    2 günlük kayak tatil kaçamağına geldim bugün izleyemedim, yarında izlemicem.... ama pasifte alışlarımdan bir kısmı gelmiş... 2 gün önceki takaslardaki değişimde , satanlar tahmin ettiğim gibi emeklilik ve yatırım fonları ağırlıkta.... tahminimce bu son 2 günlük geri geliştede satanlar onlar.... Alıcılar ÇAKALLAR !!!! Ya bu Emeklillik fonları neden satarlar iyi senedi ? 12 ortalama ile aldınız 10 dan satıyorsunuz !!!! kime paralar kazandırıyorsunuz !!!! Halbuki adı üstünde emeklilik fonu , alıcan iyi senedi tutucan 10 sene millet para kazansın .. emeklilikleri garanti olsun , ama niyet üçkağıt ve dolandırıcılık !!!!

Neyse işimize bakalım , Daewoo olsada olmasada VESBE ciyiz.... Vesbe gibi kar ve büyümesi ve temettüsü olan 6-7 senetten sepet yaptım..... Mayıs ta temettüleri toplar , gereğini yaparız.... Ne de olsa her senet bir gün gerçek ederini bulur.... Kaptırdığım pozisyonların bir kısmını geri koydum... Ama hala eksideyim..... Yani geri gelişler benim için alım fırsatıdır....... Spek seninle dansa kaldığımız yerden devam yeni yılda

-------------------------
    Yatırım tavsiyesi değildir...
    Üstad sağlam temettü veren ve beklentin olan hisseleri yazarsan sevinirim. Bende yeni takibe başladım. Yanlış pozisyon almayalım. Birde sirketler mayista temmetu veriyor Nisan'da alsak Mayıs'ta bizede temettü verirler mi tşk.

GM 5 Plus cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

8.  Alıntı Originally Posted by Atsiz Yazıyı Oku
    Üstad sağlam temettü veren ve beklentin olan hisseleri yazarsan sevinirim. Bende yeni takibe başladım. Yanlış pozisyon almayalım. Birde sirketler mayista temmetu veriyor Nisan'da alsak Mayıs'ta bizede temettü verirler mi tşk.

GM 5 Plus cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Temettu dağıtmadan 1 gun once bile alsan temettuyu alirsin

Sent from my iPhone using hisse.net mobile app

Sayfa 141/881 İlkİlk ... 4191131139140141142143151191241641 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •