Sayfa 142/499 İlkİlk ... 4292132140141142143144152192242 ... SonSon
Arama sonucu : 3987 madde; 1,129 - 1,136 arası.

Konu: MZHLD Mazhar Zorlu Holding

Alıntı Originally Posted by mavideniz000 Yazıyı Oku
    fiyat 7,41 iken batık abimi uyardım dikkate al diye umarım dikkat etmiştir
    Ne satması, daha aldım...8 den eplas aldım...ben burnunun dikine gidenlerdenim. Bütün kar,sıfırlandı..no problem...kemal abimin canı sağolsun.nasıl olsa bir gün ya...cak...
    NE ELBİSELER GÖRDÜM,İÇİNDE İNSAN YOK ; NE İNSANLAR GÖRDÜM,ÜSTÜNDE ELBİSE YOK...

Ghjkkk

SM-C7100 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Fhknvvh

4. O taban a yazdıklarını bir zahmet silme bir dahakine de alalım...bu hisseler aşağı baskı yaparak toplucagın hisseler değil...bak bi ara tavan a kadarda eşleştirdin 7000 lot sadece satıcı var...herkes biliyor bu hissenin piyasa degerinin 55 milyon tl olmadıgını..cimrilik yapma 250 milyon piyasa degeri olmasına çok var daha pintilik bi bakmışın elindekileride kaçırmana sebep olabilir...yatırımcı tavsiyesi değildir...

SM-G900F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Ölümsüz,kemal ağbi, ne haber?!?!

6.  Alıntı Originally Posted by batık Yazıyı Oku
    Ölümsüz,kemal ağbi, ne haber?!?!
    Buraya da yapıştırayım. Sen iki taraftan da sormuşsun kardeşim. Eplas'a yazmıştım ama...

Değerli Kardeşim,

O sana cevap vermez, veremez...

Zira, 9.40 liralık hisseyi; aymazlığı, umursamazlığı ve zirvedeki benlik duygusundan dolayı 5.00 liralara getirdi ve hiç bir sorumluluk almadı.
    Halbuki zamanlı bir açıklama yapsa; "Şirketlerimize açılan dava, kişisel borcumdur, şirketlerle herhangi bir ilgisi yoktur ve bunu kendi imkan ve kabiliyetlerimle çözeceğim. Şirketlerimize yapılan hukuksuz uygulama için, gereken yapılmaktadır.., yatırımcıların bilgisine..." gibi, yada daha yalın ve güven verici bir açıklama yapabilirdi.

Bunu yapmadı. İcranın Kap'da yayınlanmasından sonra hissenin geldiği yere bakınız...

Bilgili ve görgülü arkadaşlarımız bunun bizle alakalı olmadığını, bir şekilde ortaya koydular ama, nafile...

Dava 16/01/2018 de tebliğ edilmiş, öğrenilmiş... ve 24/04/2018 de de dava açılmış.

Üç ay önce...

Ve dava açıldıktan sonra Kap haberleri arka arkaya MaaşAllah!

Kemal beyi sıkıştıracaklarına, ben Kemal beyi sıkıştırıyorum diye, bana çatıyorlar...

Bak hele!
    --------------------------------

Sorunun cevabını o veremez demiştim. Sebebi;

Mübarek Ramazan ayında olmamız itibarıyla, dini yaklaşayım;

Yasin Suresi;

8: Biz onIarın boyunIarına bukağıIar geçirdik. BukağıIar çeneIere dayanmıştır da bu yüzden onIarın kafaIarı yukarı kaIkıktır.
    9: ÖnIerine bir set, arkaIarına da başka bir set çektik. BöyIece onIarı kuşatıp sardık; artık onIar görmezIer.
    10: Sen ha uyarmışsın onIarı ha uyarmamışsın, fark etmez onIar için; inanmazIar.

Bu yüzden...

Ha ne zaman akıllanır? Onun cevabı da var;

Secde Suresi;

12. Suçlular, Rablerinin huzurunda boyunlarını büküp, “Rabbimiz! (Gerçeği) gördük ve işittik. Artık şimdi bizi (dünyaya) döndür ki, salih amel işleyelim. Biz artık kesin olarak inanmaktayız†dedikleri vakit, (onları) bir görsen!

Kemal Bey umarım akıllanırsın. Allah seni şu mübarek günler ve kalan günlerdeki Kadir gecesi hürmetine, hidayete erdirsin...

Yanlışşşş, çok yanlış yoldasın.

---------------------

Yatırımcıya not;

Beklentilerimiz, çok büyük beklentilerimiz var. Forum sayfalarını baştan okuyunuz.

Saat gibi, çalışan fabrikamız var. Bu hususta Kemal Beyin hakkını yemeyeyim. Tarihi üretimler, tarihi kar rakamları yazıyor.
    Yeniden değerlemelerimiz var.
    Takvime göre, yakında ulusal başvurumuz ve Genel kurullarımız var...
    -------------

Bir de, zamanınız varsa, "Ölme Eşşeğim, Ölme!" lerimiz var. Onu da Dr. Abimin paylaşımından araştırın. Beklerseniz, hem çorba, hem de yemek var...

Ha bir de, Kemal Beyin Hidayete erdiğini düşünün... Olamaz mı? Allah dilerse.., O'nun için 1 saniye!

Saygı ve selamlarımla,

Yeterince ara verdim, de, yine de sık yazmayacağım.

Evet ağbi,iki tarafa da haber saldım.belki görmez diye😁Ama onun için no problem. Ölümsüz sanıyor kendini ya,acelem yok diyor ya.Kul hakkı da neymiş diyor ya.Ben sadece bir hakkı bilirim,dayımın oğlu Hakkı diyor ya.

Dyıkoll

Sayfa 142/499 İlkİlk ... 4292132140141142143144152192242 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •