Onemli Gunler Banner
Sayfa 149/1004 İlkİlk ... 4999139147148149150151159199249649 ... SonSon
Arama sonucu : 8026 madde; 1,185 - 1,192 arası.

Konu: Seans & Geyik Odası - I

1.  Alıntı Originally Posted by Çalı arkasından orta Yazıyı Oku
    Bide ben biraz maymun iştahlı yım, hiçbir şeye bağlanamiyorum... Meselâ sigara kullanmiyorum!!!hep bırakıp bırakıp başladım...son 7 veya 8 senedir içmiyorum...Tranquilo ...
    sigaraya bağlanamamak nasıl bi şey? hiç denemeseniz anlarımda!
    ben çok fazla içiyorum, bırakmayı da garip bi şekilde istemiyorum
    ama azaltabilmek çok isterim.

2.  Alıntı Originally Posted by dobra Yazıyı Oku
    sigaraya bağlanamamak nasıl bi şey? hiç denemeseniz anlarımda!
    ben çok fazla içiyorum, bırakmayı da garip bi şekilde istemiyorum
    ama azaltabilmek çok isterim.
    Çok isterim diyebiliyorsaniz,çok zor değil demek.istemek başarmanın yarısı... Anladığım kadarıyla yaşınız kemal' ermiş .
    Kendinizi ikna ederseniz,azaltmaktan öte geçebilirsiniz... Tranquilo...

3. trkcell 35
    garanti 34
    akbank 30
    ereğli 28
    froto 23.7
    tüpraş 19.8
    arçelik 11.27
    milyar tl

KENT. 39.7 milyar tl.

en kiymetli firmamız kent
    yakışır bizim bistimize
    bistin fiyatlamasıyla ben kazanamam
    kalav dostum haklıdır.

4.  Alıntı Originally Posted by dobra Yazıyı Oku
    trkcell 35
    garanti 34
    akbank 30
    ereğli 28
    froto 23.7
    tüpraş 19.8
    arçelik 11.27
    milyar tl

KENT. 39.7 milyar tl.

en kiymetli firmamız kent
    yakışır bizim bistimize
    bistin fiyatlamasıyla ben kazanamam
    kalav dostum haklıdır.
    Sabahın 4 ünde ya namaza kalkılır yada uykusuzluk sorunu vardır.Sn Kalav size imam dediğine göre!
    Dün akşam votka'yi fazla kaçırdık ve halâ ayilamadim,denize girdim deniz bile kesmedi.Kent gıda'yi hatirlatmayin 145 den alıp %10 la sattim , gördükçe içim gidiyor.Nasip değilmiş diyorum.Geçen sene bu zamanlar ditaş almıştım o da 10 12 aralığında gitti Martta 7 liralara geldi basiretim bağlandı alamadim.Yani bende sizin gibi daldan dala uçarken büyük karlari kaçirdim. Lotu az tahtalara hastayım...İmbk 30 dan birkaç kere işlem yapmisimdir 30 sene icerisinde.İlk hissemi sokaktan almiştim 1989da garanti almiştim 100 lot kuponları vardı yanlış hatırlamıyorsam... O sene Net Holding te çalisiyordum,sirket bize 50 ser lot Merit hissesi hediye etmişti yil basinda ve sonra daha borsaya cikmamis merit hisselerini biz çalisanlara iyi bir fiattan kitlemislerdi ,ben param olmadigi icin alamamistim.Alan arkadaslar yillar sonra bedavadan sattiktan sonra borsada işlem gormeye basladi 2010 larda, neden anlattim bilmiyorum , galiba kafam hala dunde votka da Dilek yarimadasindan Samos'a bakiyorum.Deniz çok güzel. Vaya con Dios...

5. 90 li yıllarda Kapadokya da Net'in Avanos mağazasinda çalisiyoruz turistik hali magazasi ,bizim patron sn.Besim bey fazla para kazanmanin müthiş ozguveniyle siyasete atiliyor ve liberal partiyi kuruyor. Tabii olarak Nevsehir yapılanması bizim magaza tarafindan yapiliyor,magazada 250 kişi civarinda personel calisiyor,butun calisanlar ve aileleri partiye üye yapiliyor ve secimlere giriyoruz. Hüzünlü bir pazar günü secimlet yapiliyor ve hüzünlü bir sayimdan sonra sonuçlar açiklaniyor.Avanos çalisanlarin buyuk bir kisminin yasadigi ilce.Secim sonuçları dahada hüzünlü liberal demokrat parti tamı tamına 3 oy. Sabah muhasebe müdürümüz rahmetli Veli bey partinin il başkanı, ben diyor kendime oy verdim eşimde verdiğini soyluyor, peki bu 3 uncu oyu kim verdi!!! Bu hikâye degil yasanmis bir gerçek. Siyasete girmez bu hikaye heralde. Tranquilo...

6.  Alıntı Originally Posted by Çalı arkasından orta Yazıyı Oku
    90 li yıllarda Kapadokya da Net'in Avanos mağazasinda çalisiyoruz turistik hali magazasi ,bizim patron sn.Besim bey fazla para kazanmanin müthiş ozguveniyle siyasete atiliyor ve liberal partiyi kuruyor. Tabii olarak Nevsehir yapılanması bizim magaza tarafindan yapiliyor,magazada 250 kişi civarinda personel calisiyor,butun calisanlar ve aileleri partiye üye yapiliyor ve secimlere giriyoruz. Hüzünlü bir pazar günü secimlet yapiliyor ve hüzünlü bir sayimdan sonra sonuçlar açiklaniyor.Avanos çalisanlarin buyuk bir kisminin yasadigi ilce.Secim sonuçları dahada hüzünlü liberal demokrat parti tamı tamına 3 oy. Sabah muhasebe müdürümüz rahmetli Veli bey partinin il başkanı, ben diyor kendime oy verdim eşimde verdiğini soyluyor, peki bu 3 uncu oyu kim verdi!!! Bu hikâye degil yasanmis bir gerçek. Siyasete girmez bu hikaye heralde. Tranquilo...

Asabı bozuk adamı yakından tanıyorum, bende bir eski nethol çalışanı idim.

kazanınca paylaşmasını bilir

Şaka gibi

Bir gün ramada'ya geldiğinde o gün sakal traşı olmamışım, işler nasıl vs vs konuştuktan sonra tam çıkarken
    sakal traşı olmamışsın, bak birazdan gürkan'da(çalıştığım firmanın genel müdürü) gelecek demişdi
    88 de işler iyi gidiyor diye 3 maaş olan ikramiyeyi 4'e çıkarmıştı, seneyi güzel kapatınca 5.ikramiyeyi vermişti.
    türkiye şartlrına görede iyi maaş verirdi, sonra işleri bozulunca artık o cömertlğinden eser kalmadı, oğlumda yıllar sonra öğrenci iken part time çalıştı oradan biliyorum.
    Son düzenleme : dobra; 19-07-2020 saat: 19:10.

7.  Alıntı Originally Posted by Çalı arkasından orta Yazıyı Oku
    Sabahın 4 ünde ya namaza kalkılır yada uykusuzluk sorunu vardır.Sn Kalav size imam dediğine göre!
    Dün akşam votka'yi fazla kaçırdık ve halâ ayilamadim,denize girdim deniz bile kesmedi.Kent gıda'yi hatirlatmayin 145 den alıp %10 la sattim , gördükçe içim gidiyor.Nasip değilmiş diyorum.Geçen sene bu zamanlar ditaş almıştım o da 10 12 aralığında gitti Martta 7 liralara geldi basiretim bağlandı alamadim.Yani bende sizin gibi daldan dala uçarken büyük karlari kaçirdim. Lotu az tahtalara hastayım...İmbk 30 dan birkaç kere işlem yapmisimdir 30 sene icerisinde.İlk hissemi sokaktan almiştim 1989da garanti almiştim 100 lot kuponları vardı yanlış hatırlamıyorsam... O sene Net Holding te çalisiyordum,sirket bize 50 ser lot Merit hissesi hediye etmişti yil basinda ve sonra daha borsaya cikmamis merit hisselerini biz çalisanlara iyi bir fiattan kitlemislerdi ,ben param olmadigi icin alamamistim.Alan arkadaslar yillar sonra bedavadan sattiktan sonra borsada işlem gormeye basladi 2010 larda, neden anlattim bilmiyorum , galiba kafam hala dunde votka da Dilek yarimadasindan Samos'a bakiyorum.Deniz çok güzel. Vaya con Dios...
    1988 Türkiye'ye dönünce çalismaya basladigim ilk sirket,Allah bereket versin iyi kazandik,nethol u nethol yapan hali magazalaridir muthis bir nakit akışı yapardik kar oranlari cok yuksekti,zamanla kontrol elden kaçti ve art niyetli mudurler çok çaldılar ve nethol un turistik mağazalari kapandi.Bir zamanlar arazi zenginiydi nethol...Epey zaman oldu bakmadim...Zeki adamdir Besim bey, turist rehberliginden holding sahibi olmak .!!! Herkez bildiği işi yapmali...Tranquilo...

Sayfa 149/1004 İlkİlk ... 4999139147148149150151159199249649 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •