Sayfa 15/726 İlkİlk ... 513141516172565115515 ... SonSon
Arama sonucu : 5802 madde; 113 - 120 arası.

Konu: THYAO - Türk Hava Yolları

1. Tabi belli olmaz buralardan da duzeltme yapabilir. Çünkü hızlı çıkış yaptı. Ama işlem hacmi ve diğer nedenlerden dolayı yukarı ivme ihtimali bana yüksek gibi görünüyor.
    Tavsiye içermez kendi düşüncem dır.
    Dikkatli olmaniz dilegiyle

2. Takasda yabancıların dibi
    23 ağustos
    o günden bu güne
    city
    90 milyondan
    189 milyona
    deuche
    47 milyondan
    71 milyona çıkardı
    cıty sadece dün
    14 milyon artıya geçmişti
    mery dün seans sonuna kadar eksideydi
    artı kapattı
    bir başka hissede
    trend başlasın diye bekleyeceğime
    trend başlamış hissede beklerim.

umuyorumki
    gsdhl de yaşadığım hayal kırıklığını yaşamam.
    onun yüzünden büyük çıkışı kaçırıp birde zararla vermiştim.

3.  Alıntı Originally Posted by Konvertor Yazıyı Oku
    Ekim sonuçları güzel,Kasım'da cuma akşam ara tatil başlıyor 9 gün tam,bu hava trafiğine bayağı iyi yarayacaktır,Aralık'ta vasat geçse,son çeyrekte gayet iyi gelecek gibi...

Y.t.degildir.
    artı öğretmenlerimiz de idari izinli olacak, eğitimleri vs uzaktan olacak tüm öğretmen aileleri gönlünce dinlenecek

Alıntı Originally Posted by 1.Yavuzhan Yazıyı Oku
    Hem pegi de hem THY de son 12 ayın en yüksek rakamını geçirtmiyorlar. Malmı dağıtılır malmı toplanır belli olur yakında.
    Olaya TL gözünden bakmaktansa, dolar olarak bakınca daha rahat hissediyor insan. Ayrıca borsanın son 12 ayın en yükseğini geçmesi de manidar. Kuşlarınnuçması buraya kadar imajı verilmeye çalışılıyor olasılığı daha dominant gibi.Bakalım nasıl kapatacak bugün ve bu hafta. Bunda peginin bilançosuda kısmen etkili olacak ya pozitif yönde ya negatif yönde ama yol belli ve kuşlar yıla çıktı şnsede çıksada
    Bugün itibariyle dünki son onnşki aylık tepelr geçildi. THY de 18.2 pegide 95.
    Bugünden itibaren TL bazlı grafikler çöp, dolar bazlı grafikler dikkate alınacak hale geldi. Yan tahtaların üçe beşe katladığı pandemi sürecinde sıra havacılar da. Şu anda yüzde yüze doğru gitse de bu toparlama sürecinin başlangıcı. Savaş seçim kriz deprem gibi ultra anormal birşeyler olmadığı sürece yükselişler yeni başlıyor. 2021 2020 ye göre iyi idi havacılık için. 2022 daha iyi olacak. 2019 da görülen turist sayısı ve geliri 2022 de daha iyi noktalara gelecek muhtemelen. Eğer virüs tiyatrosu tekrar sahneye sokulup ülkeler kapanmaz ve ekstrem bir negatiflik çıkmaz ise güzel günler gelecek biz yatırımcılar için. Bugünden sonra yabancı takas oranları ve dolar bazlı grafikleri dikkatlice takip edin 😉😃

5.  Alıntı Originally Posted by Karaoğlan_ Yazıyı Oku
    Takasda yabancıların dibi
    23 ağustos
    o günden bu güne
    city
    90 milyondan
    189 milyona
    deuche
    47 milyondan
    71 milyona çıkardı
    cıty sadece dün
    14 milyon artıya geçmişti
    mery dün seans sonuna kadar eksideydi
    artı kapattı
    bir başka hissede
    trend başlasın diye bekleyeceğime
    trend başlamış hissede beklerim.

umuyorumki
    gsdhl de yaşadığım hayal kırıklığını yaşamam.
    onun yüzünden büyük çıkışı kaçırıp birde zararla vermiştim.
    Sn Karaoğlan iyi yapmışsınız. Bende Thy a geçtim. Dediğinize katılıyorum. Gsdho ve gsdde zaman kaybetmektense trend başlangıcında olan thy a geçiş yapmak en mantıklı olanı. Ben 4. Çeyreğinde iyi geleceğini düşünüyorum kargo bölümünden dolayı. Bol kazançlar.

6. Yılbaşında böyle bir haber vardı.

Gazete temsilcileriyle sohbet toplantısı düzenleyen Aycı, Turkish Cargo'yu ayrı bir şirket halinde yapılandıracaklarını belirterek, "Kısa sürede kuruluş tescili yapılır. Teknoloji şirketi kurduk. Anadolu Jet'i de önümüzdeki yıl şirketleştireceğiz. Amacımız bu şirketleri ayrıştırıp halka arz ya da inorganik büyüme yapmak...Danışmanlık firmalarıyla şirket kuruluşu için çalışırken bu iştiraklere birçok ortaklık teklifi aldık. Aceleci değil, akıllı hamleler yapacağız" diye konuştu.

2022 de halka arz potansiyellerini dikkate almak lazım.Arz olursa değerleri ne olur?Thyao ya nasıl bir değer katabilir!

7.  Alıntı Originally Posted by runaway Yazıyı Oku
    Sn Karaoğlan iyi yapmışsınız. Bende Thy a geçtim. Dediğinize katılıyorum. Gsdho ve gsdde zaman kaybetmektense trend başlangıcında olan thy a geçiş yapmak en mantıklı olanı. Ben 4. Çeyreğinde iyi geleceğini düşünüyorum kargo bölümünden dolayı. Bol kazançlar.
    Bil mukabele
    sayın runaway

ciddi potansiyel olduğunu düşünüyorum
    tofaş oto
    30 liradan kalktı
    biz almadıkça o gitti
    hala gidiyor.
    karda oturmasını becerebilmek lazım.

8. Şu an filoda yanlış hatırlamıyorsam 372 uçak var.2022 de filo güncellemesi ,filoya katılacak yeni uçaklar var mı?2022 de uçak sayısına dair bir güncel bilgi göremedim ,bilgisi olan varsa paylaşırsa ,iyi olur.

Sayfa 15/726 İlkİlk ... 513141516172565115515 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •