Sayfa 150/729 İlkİlk ... 50100140148149150151152160200250650 ... SonSon
Arama sonucu : 5827 madde; 1,193 - 1,200 arası.

Konu: EGGUB - Ege Gübre

1. Hiç bir haber yok.Sinir bozucu süreç.

2. Pasif patron,gereksiz tahtacı,sabırlı yatırımcı,gelemeyen ÇED raporu,ege gübrenin özeti,boka para yatırmanin cezasi, kaçan fırsatlar.

3. Tüm yan tahtalar böyle adı üstünde sığ kagıt 1 yıl yatar 1 haftada acısını çıkarır

EGEGÜB yatırımcılarına tavsiyem.

200 tl nin üzerinde kimse mal almasın.

Alırsanız tahtacı bozuntusu malı geri almak için aşağı baskılamaya devam edecektir.

200 ün uzerinde satacaksanız bi daha almayın.

Ya malınıza sahip çıkın, ya da satacaksanız bir daha bulaşmayın.

Bırakın ALLAH ın belaları belasını bulsunlar.

Ytd
    SM-G610F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

5.  Alıntı Originally Posted by e.yegen Yazıyı Oku
    Tüm yan tahtalar böyle adı üstünde sığ kagıt 1 yıl yatar 1 haftada acısını çıkarır
    aynen sevgili e.yegen kardeşim ben en son kent pkentde de bu filmi izlemiş biri olarak 3-4 sene kanımı emdiler ben de inatla bekledim 48-50 maliyetlerde almıştım 65 yapıyor geri basıyor en az on kez yaptı ben yok saydım sonuç izleyen bilir en son pkent 8500 tl yi gördü ben 3200 den iyi kar yaptıgımı düşünerek vermiştim sanki aldıklarım goya ondan dd-fk-pd çok iyi diye daldım ve kanımı onlar da emdi keşke kent pkentte biraz daha kalsaydım bu aldıklarımın en az 3-4 katını alacak ve zarar da etmeyecektim ama bu şeref yoksunu ve adaşı egeen de son demine kadar bekleyecek ve ben de onların kanını içecegim inat ettim digerleri gibi hayırlısı şu aralar robotçular topu topu 15- 20 bist 30 hissesiyle 1000 puan götürüp geri basıyor endeksin ve tahtaların anasını bellediler ki ky nin elindekini alayım diye sanki çok gittik abd veya avrupa borsaları gibi de onlardan önce bizi düşürüyorlar bir senedir çıktıklarını bıyıklı veya gerçek gafurlar almak için sabır sabır sabır hayırlı saglıklı sabırlar tüm ky dostlara.
    kurt kuzuyu kaptıgı yeri dokuz defa dolaşırmış
    ben binemeyecegim eşege ot vermem bu biline

6. arkadaşlar fed faiz kararı bu gecemi açıklanıyordu bu robotçular ve açıga satıcılar yarın endeksin içinden geçebilirler bu gün yukarı açıga satış kararı almışt spk yarın da veya sürekli şu açıga satış yapılış işini bitirirler yoksa bu açıga satıcılar bizi mahvedecek buna yol verenin ALLAH müstahakkını versin adamların endeksin göçmesinde dün ve önceki gün payları çok büyüktü keşke yasaklasalar adam elinde olmayan hisse ile bizlerin hissesi ile bize vuruyor buna da bir halt bilmeyen veya çanak tutan da ortalıgı perişan etmelerinden zevk alıyor.
    kurt kuzuyu kaptıgı yeri dokuz defa dolaşırmış
    ben binemeyecegim eşege ot vermem bu biline

Mehmed Aşçıoğlu da robotların, ellerinde olmayan hisseleri bile sattıklarına dair sözler söyledi.

Merak ediyorum, bu nasıl olur.
    Bilen arkadaş paylaşabilir mi ?

SM-G610F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Sayfa 150/729 İlkİlk ... 50100140148149150151152160200250650 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •